Pro koho? - Pro ty, co rádi vypráví. - Pro milovníky Tlapkové patroly. Proč? - Hra s neomezenou fantazií a nekonečnými příběhy! Kombinujte předměty, postavy, místa a zvířata z Paw Patrol (Tlapkové patroly) a společně vytvářejte jedinečné příběhy! - První hráč hodí všemi devíti kostkami, jednu si vybere a začne vyprávět příběh. Každý následující hráč postupně přidává část příběhu, přičemž se inspiruje jednou z kostek, které předchozí hráč nepoužil. Poslední hráč musí vyřešit všechny otevřené... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pro koho?

- Pro ty, co rádi vypráví.

- Pro milovníky Tlapkové patroly.

Proč?

- Hra s neomezenou fantazií a nekonečnými příběhy! Kombinujte předměty, postavy, místa a zvířata z Paw Patrol (Tlapkové patroly) a společně vytvářejte jedinečné příběhy!

- První hráč hodí všemi devíti kostkami, jednu si vybere a začne vyprávět příběh. Každý následující hráč postupně přidává část příběhu, přičemž se inspiruje jednou z kostek, které předchozí hráč nepoužil. Poslední hráč musí vyřešit všechny otevřené konce a přivést celý příběh k epickému finále. V pravidlech jsou popsány i další možnosti, jak hru hrát.

- Zároveň si můžete vymyslet i svá vlastní pravidla - fantazii se meze nekladou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 4 let
Počet hráčů 1 - 20
Typ kostkové
Délka hry 10 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka ADC Blackfire
Rok vydání 2023
Zobrazit více parametrů

Články odjinud