Albi Úplně mimo!

0 %
Stars
(0 hodnocení)

V párty hře Úplně mimo! je úkolem hráčů vytvářet odpovědi na otázky pomocí spojování přídavných a podstatných jmen na kartách. Poté všichni hráči hlasují, která odpověď je „Úplně mimo!“ (tzn. nejhorší). Hráč, který dostane nejvíce negativních hlasů, získá mínusový bod. Hráč, který jako první získá 5 mínusových bodů, hru prohrává a musí nosit brýle hanby, které prozrazují celému okolí, že je „Úplně mimo!“. Tato hra má velmi jednoduchá pravidla a skvěle se hodí jako zábava na párty s více lidmi. Naráz... Celý popis

Koupit za 425 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

V párty hře Úplně mimo! je úkolem hráčů vytvářet odpovědi na otázky pomocí spojování přídavných a podstatných jmen na kartách.
Poté všichni hráči hlasují, která odpověď je „Úplně mimo!“ (tzn. nejhorší). Hráč, který dostane nejvíce negativních hlasů, získá mínusový bod. Hráč, který jako první získá 5 mínusových bodů, hru prohrává a musí nosit brýle hanby, které prozrazují celému okolí, že je „Úplně mimo!“.
Tato hra má velmi jednoduchá pravidla a skvěle se hodí jako zábava na párty s více lidmi. Naráz si ji totiž může zahrát až 8 hráčů. Je vhodná pro začínající hráče i nehráče a dá se hrát opakovaně.
Hra Úplně mimo! obsahuje: 360 karet (120 karet s otázkami, 232 karet odpovědí, 8 hlasovacích karet Úplně mimo!), brýle hanby a pravidla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 18 let
Počet hráčů 3 - 8
Typ párty
Délka hry 30 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2023
Zobrazit více parametrů

Články odjinud