upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector pro Apple iPhone 13 Pro nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky vrstvě proti otiskům prstů.     Vysoká průhlednost   Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej.     Silná ochrana proti poškrábání   Nově vyvinutá tvrdá povrchová úprava displeje Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Apple iPhone 13 Pro.     Povrchová úprava proti otiskům prstů   Speciální povrchová... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

upscreen Scratch Shield Clear Premium Screen Protector pro Apple iPhone 13 Pro nabízí silnou ochranu proti poškrábání a umožňuje snadné čištění díky vrstvě proti otiskům prstů.
 

 
Vysoká průhlednost
 
Propustnost světla 94 % zajišťuje křišťálově čistý a ostrý displej.
 

 
Silná ochrana proti poškrábání
 
Nově vyvinutá tvrdá povrchová úprava displeje Scratch Shield Clear nabízí kompletní ochranu obrazovky pro váš Apple iPhone 13 Pro.
 

 
Povrchová úprava proti otiskům prstů
 
Speciální povrchová úprava odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu.
 

 
Optimalizovaný dotykový displej
 
Díky vícedotykovému optimalizovanému povrchu je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Hladký povrch také zajišťuje příjemný pocit na dotek.
 

 
Instalace bez bublin
 
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost a odstranění beze zbytků.
 

 
Precizní řezání
 
Ochranná fólie na obrazovku Scratch Shield Clear pro vaše upscreen je vyrobena v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality.
 

 
Kompatibilní s
 
Apple iPhone 13 Pro
 
A2483 A2636 A2639 A2640 A2638
 

 

 
POZNÁMKA : Fólie je záměrně oříznuta menší než displej, protože má zakřivení v oblasti okrajů.
 

 
Obsah balení:
 
ochranná fólie na displej Scratch Shield Clear Premium kompatibilní s Apple iPhone 13 Pro, hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x přední).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AlzaGuard

Podobné produkty

Články odjinud