Apple AirPods Pro (2. generace) AirPods Pro (2. generace) s pouzdrem MagSafe Charging Case (USB-C) poskytují až 2× větší aktivní potlačení hluku než předchozí generace s režimem Transparency, který vám umožní slyšet svět kolem vás. Zcela nový adaptivní zvuk, který dynamicky přizpůsobuje regulaci hluku vašemu prostředí. Conversation Awareness pomáhá snížit hlasitost médií a vylepšit hlasy před vámi, když komunikujete s ostatními. Na jedno nabití vydrží baterie až 6 hodin. A dotykové ovládání vám... Celý popis

Koupit za 6 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Apple AirPods Pro (2. generace)
AirPods Pro (2. generace) s pouzdrem MagSafe Charging Case (USB-C) poskytují až 2× větší aktivní potlačení hluku než předchozí generace s režimem Transparency, který vám umožní slyšet svět kolem vás. Zcela nový adaptivní zvuk, který dynamicky přizpůsobuje regulaci hluku vašemu prostředí. Conversation Awareness pomáhá snížit hlasitost médií a vylepšit hlasy před vámi, když komunikujete s ostatními. Na jedno nabití vydrží baterie až 6 hodin. A dotykové ovládání vám umožní snadno upravit hlasitost přejetím. Nabíjecí pouzdro MagSafe je samo o sobě zázrak s funkcí Precision Finding, vestavěným reproduktorem a smyčkou na šňůrku.

Excelentní čip H2
Vylepšený čip H2 zajišťuje inteligentnější potlačení hluku a trojrozměrný zvuk. Adaptivní ekvalizér vyladí hudbu do vašich uší v reálném čase, aby poskytl ostré, čisté vysoké tóny a hluboké, bohaté basy v ohromující čistotě.

Zvuk bez nežádoucího šumu
Funkce Active Noise Cancellation odstraňuje dvakrát tolik nežádoucího šumu, takže nic neruší váš poslech během dojíždění a když se potřebujete soustředit. Režim průhlednosti snižuje a upravuje intenzitu hlasitých zvuků rychlostí 48 000× za sekundu, takže můžete pohodlně slyšet svět kolem sebe. A Adaptive Audio dynamicky kombinuje režim Transparency s aktivním potlačením hluku, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek z poslechu v jakémkoli prostředí.

Flexibilní silikonové koncovky
Vlastní zážitek z poslechu. Vyberte si ze 4 velikostí flexibilních silikonových koncovek do uší (XS, S, M, L) pro ideální akustické utěsnění a přizpůsobení. Personalizovaná hlasitost upravuje zvuk podle vašich preferencí poslechu v průběhu času a v různých prostředích. Conversation Awareness automaticky snižuje hlasitost toho, co se hraje, zvýrazňuje hlasy před vámi a snižuje hluk na pozadí. Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým sledováním hlavy přizpůsobí zážitek z poslechu přesným umístěním zvukových prvků do prostoru kolem vás. Adaptivní ekvalizér vyladí hudbu podle vašich uší, takže pokaždé uslyšíte konzistentně detailní přehrávání.

Baterie s prodlouženou výdrží
Užijte si až 6 hodin poslechu na jedno nabití a až 30 hodin poslechu s nabíjecím pouzdrem MagSafe. Nabijte nabíjecí pouzdro MagSafe pomocí Apple Watch nebo nabíječky MagSafe. Můžete také použít konektor USB-C nebo nabíječku s certifikací Qi.

Certifikace odolnosti IP54
Nabíjecí pouzdro MagSafe obsahuje čip U1 s funkcí Precision Finding, který vám pomůže identifikovat umístění vašeho pouzdra. A pokud jste poblíž, ale nemůžete ho najít, můžete si přehrát zvuk z vestavěného reproduktoru. Vestavěné poutko na šňůrku vám umožní připevnit pouzdro k batohu nebo kabelce, takže je vždy na dosah. A jak AirPods Pro, tak nabíjecí pouzdro MagSafe Charging Case jsou vyrobeny tak, aby odolávaly živlům, s odolností proti prachu, potu a vodě IP54. (Zařízení není vodotěsné)

Další technické parametry:

Senzory: Duální mikrofony s tvarováním paprsku / Mikrofon směřující dovnitř / Senzor detekce pokožky / Akcelerometr detekující pohyb / Akcelerometr detekující řeč / Dotykové ovládání.
Čip: Sluchátkový čip Apple H2 / Čip Apple U1 v nabíjecím pouzdru MagSafe.
Odolnost: proti prachu, potu a vodě (IP54): AirPods Pro a nabíjecí pouzdro (zařízení nejsou vodotěsná).
Nabíjecí pouzdro: nabíjecí pouzdro MagSafe lze nabíjet bezdrátovými nabíječkami USB-C, Apple Watch, MagSafe nebo Qi.
Konektivita: bezdrátová technologie Bluetooth 5.3.

Požadavky na systém:

Modely iPhone a iPod touch s nejnovější verzí systému iOS / Modely iPad s nejnovější verzí iPadOS / Modely Apple Watch s nejnovější verzí watchOS / Modely Mac s nejnovější verzí macOS / Modely Apple TV s nejnovější verzí tvOS.

Audio technologie:

Adaptivní zvuk / Aktivní potlačení hluku / Režim průhlednosti / Povědomí o konverzaci / Personalizovaný objem / Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým sledováním hlavy / Adaptivní EQ / Ventilační systém pro vyrovnání tlaku / Vlastní vysoce exkurzní ovladač Apple / Vlastní zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem.

Baterie - AirPods Pro:

Až 6 hodin poslechu na jedno nabití (až 5,5 hodiny se zapnutým personalizovaným prostorovým zvukem a sledováním hlavy).
Až 4,5 hodiny hovoru na jedno nabití.

Baterie - AirPods Pro s nabíjecím pouzdrem MagSafe:

Až 24 hodin hovoru.
Až 30 hodin poslechu.
5 minut v pouzdře poskytuje přibližně 1 hodinu poslechu nebo přibližně 1 hodinu hovoru.

Obsah balení:

AirPods Pro.
Nabíjecí pouzdro MagSafe (USB-C) s reproduktorem a smyčkou na šňůrku.
Silikonové náušníky (čtyři velikosti: XS, S, M, L).
USB-C nabíjecí kabel.
Dokumentace.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 30 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Hmotnost 5.3 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Vodotěsná sluchátka ano
Skládací sluchátka ne
Konektor nabíjení USB-C
Výrobce Apple
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Modelová řada Apple AirPods
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud