Sony WH-1000XM5

88 %
Stars
(64 hodnocení)

Bezpečná aplikace Sony | Headphones Connect Zkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku, zaznamenaného pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti. Chytré ovládání hlasem Získejte pomoc bez rukou – vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“. Stačí aktivovat hlasového asistenta. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení atd. Hlasem můžete ovládat funkce... Celý popis

Koupit za 6 792 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečná aplikace Sony | Headphones Connect
Zkontrolujte, jak bezpečně posloucháte hudbu, porovnáním údajů o akustickém tlaku, zaznamenaného pro vaše sluchátka s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO). Můžete přijímat oznámení od OS při příliš vysokých úrovních hlasitosti.

Chytré ovládání hlasem
Získejte pomoc bez rukou – vyslovením „Hey Google“ nebo „Alexa“. Stačí aktivovat hlasového asistenta. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení atd. Hlasem můžete ovládat funkce sluchátek, jako je potlačení hluku, poslouchat e-maily a pracovat s nimi a účastnit se schůzek prostřednictvím aplikace Microsoft Teams - pomocí asistenta Google Assistant nebo Siri.

Adaptivní nastavení zvuku
Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Po aktivaci se naučí vašemu chování a bude rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.

Povrchová úprava z kůže
Sluchátka mají nádhernou povrchovou úpravu z měkké kůže. Tento materiál příjemně přiléhá k hlavě, méně tlačí a nepropouští vnější zvuky. Konstrukce,  nepropouštějící hluk, s plynule pohyblivým, posuvným mechanismem, jednolitým otočným prvkem a obloukem promění nošení sluchátek WH-1000XM5 v příjemný zážitek.

Technologie Voice Pickup
Naše technologie Precise Voice Pickup využívá 4 mikrofony se schopností tvarovat paprsek a algoritmus redukce šumu, založený na umělé inteligenci, který přesně odděluje váš hlas. Nově vyvinutá struktura pro redukci šumu větru minimalizuje během hovorů šum, způsobený větrem. Vždy zřetelně uslyšíte druhou stranu a druhá strana zřetelně uslyší vás, ať už se budete nacházet kdekoliv.

Více dat s technologií LDAC
Sluchátka WH-1000XM5 podporují díky technologii LDAC zvuk ve vysokém rozlišení a bezdrátový zvuk ve vysokém rozlišení. Technologie LDAC přenáší třikrát více dat, než je tomu u běžného zvuku Bluetooth, a zajišťuje tak kvalitní zvuk ve vysokém rozlišení.

Integrovaný procesor V1
Integrovaný procesor V1, vyvinutý společností Sony, uvolňuje plný potenciál HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku. Tato jedinečná kombinace technologií ovládá 8 mikrofonů a zajišťuje nebývalou kvalitu potlačení okolního hluku.

Další technické parametry:

Hmotnost: asi 250 g.
Typ sluchátek: uzavřená, dynamická.
Reproduktor: 30 mm.
Magnet: Neodym.
Impedance (ohm): 48 Ω (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka se zapnutou jednotkou), 16 Ω (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka s vypnutou jednotkou).
Frekvenční odezva:  4 až 40 000 Hz (JEITA).
Frekvenční odezva přes Bluetooth: 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz), 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC 96 kHz, 990 kb/s).
Ovládání hlasitosti: dotykový snímač.
Délka kabelu: 1,2 m.
Styl nošení: přes uší.
Režim okolního zvuku: ano.
Pasivní ovládání: ano.
Citlivost: 102 dB/mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka se zapnutou jednotkou), 100 dB/mW (1 kHz) (připojení přes kabel pro sluchátka s vypnutou jednotkou).

Baterie:

Doba nabíjení baterie: asi 3,5 h.
Metoda nabíjení baterie: rozhraní USB.
Výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby): Max. 30 h (zapnutá technologie pro potlačení okolního hluku), max. 40 h (vypnutá technologie pro potlačení okolního hluku).
Výdrž baterie (doba nepřetržité komunikace): Max. 24 h (zapnutá technologie pro potlačení okolního hluku), max. 32 h (vypnutá technologie pro potlačení okolního hluku).

Bluetooth:

Verze 5.2.
Dosah: 10 m.
Podporované zvukové formáty: SBC, AAC, LDAC.

Obsah balení:

Pouzdro na přenášení.
Propojovací kabel.
Kabel USB.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 40 hodin
Účel univerzální
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 40000 Hz
Kmitočet min 4 Hz
Výrobce Sony
Citlivost 102 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor stereofonní konektor mini jack
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 120 cm
Hmotnost 250 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 30 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Konektor nabíjení USB-C
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud