iPad mini přináší nekompromisní výkon v kompaktním těle s 8,3palcovým Liquid Retina displejem, který nabízí široký barevný rozsah a True Tone. Pohání jej čip A17 Pro s 6jádrovým CPU a 5jádrovým GPU pro bleskový výkon v aplikacích a hrách. Podporuje 5G připojení, má vylepšené fotoaparáty a skvělou kompatibilitu s Apple Pencil Pro. Je vyrobený z 100% recyklovaného hliníku a díky svým rozměrům ho snadno přibalíte do batohu či kabelky Výkon, na který se můžete spolehnout Srdcem iPadu mini je závratně... Celý popis
Koupit za 20 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Apple iPad mini (2024), 256GB Wi-Fi + Cellular fialová (MXPY3HC/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
20 990 Kč
Koupit za 20 990 Kč
0 %
Apple iPad mini/(2024) Wi-Fi + Cellular/8,3"/2266x1488/256GB/iPadOS18/Purple
Doprava:
69 Kč
Skladem
22 109 Kč
Koupit za 22 109 Kč
96 %
Apple iPad mini 256 GB (2024) WiFi + Cell fialový MXPY3HC/A
Doprava:
zdarma
21 990 Kč
Koupit za 21 990 Kč
100 %
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 256GB (2024) - fialový - MXPY3HC/A
Doprava:
zdarma
21 890 Kč
Koupit za 21 890 Kč
97 %
Apple iPad mini (2024) 256GB Wi-Fi + 5G fialový (MXPY3HC/A)
Doprava:
zdarma
21 164 Kč
Koupit za 21 164 Kč
Popis
iPad mini přináší nekompromisní výkon v kompaktním těle s 8,3palcovým Liquid Retina displejem, který nabízí široký barevný rozsah a True Tone. Pohání jej čip A17 Pro s 6jádrovým CPU a 5jádrovým GPU pro bleskový výkon v aplikacích a hrách. Podporuje 5G připojení, má vylepšené fotoaparáty a skvělou kompatibilitu s Apple Pencil Pro. Je vyrobený z 100% recyklovaného hliníku a díky svým rozměrům ho snadno přibalíte do batohu či kabelky
Výkon, na který se můžete spolehnout
Srdcem iPadu mini je závratně rychlý čip A17 Pro. Tento čip obsahuje 6jádrové CPU, které je až o 30 % rychlejší než předchozí generace, a 5jádrové GPU, které přináší až o 25 % lepší grafický výkon. Neural Engine s 16 jádry zajišťuje bleskovou rychlost pro úkoly jako rozpoznávání obrazu nebo zpracování her a aplikací náročných na grafiku. Ať už tvoříte, pracujete, nebo hrajete, iPad mini vás nikdy nezklame.
Více možností v menším těle
Díky iPadOS si můžete práci na iPadu mini usnadnit pomocí Multi-Touch gest a multitaskingu. Aplikace pro iPad jsou navrženy na míru, což přináší jedinečné možnosti. Díky Apple Pencil Pro je iPad mini perfektní pro kreslení, psaní poznámek nebo grafické úpravy. Velkou výhodou je také podpora řady profesionálních aplikací, které vám umožní naplno využít jeho potenciál.
Skvělé připojení a mobilita
S podporou 5G je iPad mini připraven na rychlé stahování a streamování i v pohybu. Wi‑Fi je až dvakrát rychlejší než u předchozích verzí, což oceníte při práci nebo sledování filmů. Multifunkční port USB‑C usnadňuje nabíjení a připojení nejrůznějších doplňků pro hudbu, práci nebo zábavu.
Výkonné fotoaparáty a vylepšené videohovory
iPad mini nabízí 12 Mpx ultraširokoúhlou přední kameru s funkcí centrování záběru, která vás sleduje při pohybu a přizpůsobuje záběr. Zadní 12 Mpx širokoúhlý fotoaparát s technologií Focus Pixels zajišťuje nádherné fotky a ostrá 4K videa i v horších světelných podmínkách. Smart HDR 4 vylepšuje detaily a živost fotek, a True Tone blesk vám pomůže při focení ve slabém světle.
Výkon, na který se můžete spolehnout
Srdcem iPadu mini je závratně rychlý čip A17 Pro. Tento čip obsahuje 6jádrové CPU, které je až o 30 % rychlejší než předchozí generace, a 5jádrové GPU, které přináší až o 25 % lepší grafický výkon. Neural Engine s 16 jádry zajišťuje bleskovou rychlost pro úkoly jako rozpoznávání obrazu nebo zpracování her a aplikací náročných na grafiku. Ať už tvoříte, pracujete, nebo hrajete, iPad mini vás nikdy nezklame.
Více možností v menším těle
Díky iPadOS si můžete práci na iPadu mini usnadnit pomocí Multi-Touch gest a multitaskingu. Aplikace pro iPad jsou navrženy na míru, což přináší jedinečné možnosti. Díky Apple Pencil Pro je iPad mini perfektní pro kreslení, psaní poznámek nebo grafické úpravy. Velkou výhodou je také podpora řady profesionálních aplikací, které vám umožní naplno využít jeho potenciál.
Skvělé připojení a mobilita
S podporou 5G je iPad mini připraven na rychlé stahování a streamování i v pohybu. Wi‑Fi je až dvakrát rychlejší než u předchozích verzí, což oceníte při práci nebo sledování filmů. Multifunkční port USB‑C usnadňuje nabíjení a připojení nejrůznějších doplňků pro hudbu, práci nebo zábavu.
Výkonné fotoaparáty a vylepšené videohovory
iPad mini nabízí 12 Mpx ultraširokoúhlou přední kameru s funkcí centrování záběru, která vás sleduje při pohybu a přizpůsobuje záběr. Zadní 12 Mpx širokoúhlý fotoaparát s technologií Focus Pixels zajišťuje nádherné fotky a ostrá 4K videa i v horších světelných podmínkách. Smart HDR 4 vylepšuje detaily a živost fotek, a True Tone blesk vám pomůže při focení ve slabém světle.
Parametry
| Výrobce | Apple |
| Úhlopříčka displeje | 8.3 palce |
| Velikost RAM paměti | 8 GB |
| Operační systém | iPadOS 18 |
| Produktová řada | Apple iPad Mini |
| Modelový rok | 2024 |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ano |
| GPS | ano |
| NFC | ne |
| LTE | ano |
| Slot pro SIM kartu | ano |
| Podpora 5G | ano |
| Připojení k internetu | Wi-Fi + Cellular |
| Bezdrátové připojení | s prvotřídním bezdrátovým připojením (Wi‑Fi 6E/7 & BT5.3+, 5G) |
| Rozlišení displeje | 1488 x 2266 |
| Typ displeje | Liquid Retina |
| Obnovovací frekvence displeje | 60 Hz |
| Maximální jas displeje | 500.0 nits |
| Velikost paměti | 256 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ne |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | bez možnosti rozšíření úložiště |
| HDMI | ne |
| USB micro | ne |
| Gyroskopický senzor | ano |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Čtečka otisků prstů | ano |
| Výstup pro sluchátka | ne |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Výdrž baterie | 10 hodin |
| Typ procesoru | Apple A17 Pro |
| Kapacita baterie | 5078 mAh |
| Rychlost nabíjení | s rychlým nabíjením (45–64W) |
| Výkon pro náročné úlohy | pro náročné úlohy (video, 3D, hry) |
| Počet jader procesoru | 6 ks |
| Hmotnost | 297 g |
| Voděodolný | ne |
| Barva | fialové |
| Výška | 195.4 mm |
| Šířka | 134.8 mm |
| Hloubka | 6.3 mm |
| Přenosnost | ultra lehký (<450g) |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Android | ne |
| Windows | ne |
| iPadOS | ano |
| S dotykovým perem | ano |
| OTG | ne |
| Varianta | fialový |
| Třída energetické účinnosti | E |