Apple iPad Pro 11" (M5) Wi-Fi + Cellular Operační systém: iPadOS 26 Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s Paměť: 16GB Pevný disk: 2TB Čtečka paměťových karet: ne Displej: dotykový 11" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4 Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth,... Celý popis
Koupit za 60 284 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Apple iPad Pro 11" (M5)/Wi-Fi + Cellular/11"/2420x1668/16GB/2TB/iPadOS/Space Black (ME2Y4HC/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
60 284 Kč
Koupit za 60 284 Kč
94 %
Apple iPad Pro 11" (M5)/Wi-Fi + Cellular/11"/2420x1668/16GB/2TB/iPadOS/Space Black ME2Y4HC/A
Doprava:
99 Kč
71 462 Kč
Koupit za 71 462 Kč
78 %
Apple iPad Pro 11 M5 (2025) 2TB Wi-Fi + Cellular Space Black ME2Y4HC/A
Doprava:
30 Kč
Skladem
67 315 Kč
Koupit za 67 315 Kč
85 %
Apple iPad Pro 11" (M5)/Wi-Fi + Cellular/11"/2420x1668/16GB/2TB/iPadOS/Space Black
Doprava:
89 Kč
Skladem
63 188 Kč
Koupit za 63 188 Kč
91 %
Apple iPad Pro 11" (M5)/Wi-Fi + Cellular/11"/2420x1668/16GB/2TB/iPadOS/Space Black ME2Y4HC/A
Doprava:
zdarma
Skladem
63 112 Kč
Koupit za 63 112 Kč
Popis
Apple iPad Pro 11" (M5) Wi-Fi + Cellular
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 2TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
* GPS/GNSS
* mobilní síť
Senzory:
* Face ID
* LiDAR skener
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace:
* Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
* 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
* Gigabitové LTE s technologií MIMO 4×4
* eSIM
Porty:
* Thunderbolt/USB 4
* magnetický konektor
* smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 31,29Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírná čerň
Rozměry: 249,7x177,5x5,3mm
Hmotnost: 446g
V krabici:
* iPad Pro
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 10 jádrové CPU (4P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 2TB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11" Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor; 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy:
* digitální kompas
* Wi-Fi
* mikrolokalizace iBeacon
* GPS/GNSS
* mobilní síť
Senzory:
* Face ID
* LiDAR skener
* tříosý gyroskop
* akcelerometr
* barometr
* okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace:
* Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
* 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
* Gigabitové LTE s technologií MIMO 4×4
* eSIM
Porty:
* Thunderbolt/USB 4
* magnetický konektor
* smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 31,29Wh
Výdrž baterie: až 9 hodin
Barva: vesmírná čerň
Rozměry: 249,7x177,5x5,3mm
Hmotnost: 446g
V krabici:
* iPad Pro
* USB-C nabíjecí kabel (1m)
Parametry
| Výrobce | Apple |
| Úhlopříčka displeje | 11 palce |
| Velikost RAM paměti | 16 GB |
| Operační systém | iPadOS 26 |
| Produktová řada | Apple iPad Pro |
| Modelový rok | 2025 |
| Nahradí notebook | nahradí notebook |
| Vydrží celý den | na částečný den ( |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ano |
| GPS | ano |
| NFC | ne |
| LTE | ano |
| Slot pro SIM kartu | ne |
| Podpora 5G | ano |
| Připojení k internetu | Wi-Fi + Cellular |
| Bezdrátové připojení | s prvotřídním bezdrátovým připojením (Wi‑Fi 6E/7 & BT5.3+, 5G) |
| Rozlišení displeje | 2420 x 1668 |
| Typ displeje | Retina |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Maximální jas displeje | 1600.0 nits |
| Hustota pixelů displeje | 264.0 ppi |
| Velikost paměti | 2048 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ne |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | bez možnosti rozšíření úložiště |
| Výdrž baterie | 10 hodin |
| Typ procesoru | Apple M5 |
| Kapacita baterie | 8160 mAh |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 71 h |
| Životnost baterie | 1000 cyklů |
| Výkon pro náročné úlohy | pro náročné úlohy (video, 3D, hry) |
| Počet jader procesoru | 10 ks |
| Hmotnost | 446 g |
| Voděodolný | ano |
| Stupeň krytí | IP42 |
| Barva | černé |
| Výška | 249.7 mm |
| Šířka | 177.5 mm |
| Hloubka | 5.3 mm |
| Třída odolnosti vůči pádům | E |
| Přenosnost | ultra lehký (<450g) |
| USB micro | ne |
| Gyroskopický senzor | ano |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Výstup pro sluchátka | ne |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Počet USB‑C portů | 1 ks |
| Dětské | ne |
| Herní | ano |
| S dotykovým perem | ne |
| OTG | ano |
| Varianta | standardní sklo |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12 Mpx |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Android | ne |
| Windows | ne |
| iPadOS | ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Eprel | 2402630 |
| Třída opravitelnosti | C |