ARDES U20 zvlhčovač vzduchu vysoce efektivní ultrazvukovou metodou. Popis produktu Zvlhčovač vzduchu Ardes U 20 pracuje efektivní ultrazvukovou metodou při spotřebě pouhých 30W. Zvlhčení místnosti pomůže a usnadní dýchání, jak v přehřáté tak i v chladné místnosti. Jednoduché dotykové ovládání, velký podsvícený LED display s digitálním ukazatelem vlhkosti a teplotou a nechybí ani funkce ionizace. Technické parametry Příkon 30 W Dotykové ovládání a čtyři úrovně nastavení Velký podsvícený LED display... Celý popis
Koupit za 1 616 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Ardes U20
Doprava:
zdarma
Skladem
1 454 Kč
Koupit za 1 454 Kč
93 %
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ardes 8U20 30 W 4 l bílý 2D9
Doprava:
49 Kč
Skladem
1 616 Kč
Koupit za 1 616 Kč
100 %
Zvlhčovač vzduchu Ardes U20
Doprava:
157 Kč
1 399 Kč
Koupit za 1 399 Kč
95 %
Ardes Zvlhčovač vzduchu U20
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 398 Kč
Koupit za 1 398 Kč
Popis
ARDES U20 zvlhčovač vzduchu vysoce efektivní ultrazvukovou metodou.
Popis produktu
Zvlhčovač vzduchu Ardes U 20 pracuje efektivní ultrazvukovou metodou při spotřebě pouhých 30W. Zvlhčení místnosti pomůže a usnadní dýchání, jak v přehřáté tak i v chladné místnosti. Jednoduché dotykové ovládání, velký podsvícený LED display s digitálním ukazatelem vlhkosti a teplotou a nechybí ani funkce ionizace.
Technické parametry
Příkon 30 W
Dotykové ovládání a čtyři úrovně nastavení
Velký podsvícený LED display s digitálním ukazatelem vlhkosti a teplotou
Funkce AUTO (automatické nastavení vhodné stupně vlhkosti dle okolní teploty a nastaví rychlost rozprašování)
Funkce nastavení požadované úrovně vlhkosti od 45%
Funkce ionizace
Funkce časovač na max 12 hodin
Automatické vypnutí při nedostatku vody nebo vyjmutí nádoby na vodu
Objem nádoby na vodu 4,5 l
Provozní doba pro naplnění celé nádrže cca 15 hodin
Vhodné pro místnosti až do 40 m2
Rozměry (V׊×H) 32 × 18 × 14 cm
Hmotnost 1,8 kg
Popis produktu
Zvlhčovač vzduchu Ardes U 20 pracuje efektivní ultrazvukovou metodou při spotřebě pouhých 30W. Zvlhčení místnosti pomůže a usnadní dýchání, jak v přehřáté tak i v chladné místnosti. Jednoduché dotykové ovládání, velký podsvícený LED display s digitálním ukazatelem vlhkosti a teplotou a nechybí ani funkce ionizace.
Technické parametry
Příkon 30 W
Dotykové ovládání a čtyři úrovně nastavení
Velký podsvícený LED display s digitálním ukazatelem vlhkosti a teplotou
Funkce AUTO (automatické nastavení vhodné stupně vlhkosti dle okolní teploty a nastaví rychlost rozprašování)
Funkce nastavení požadované úrovně vlhkosti od 45%
Funkce ionizace
Funkce časovač na max 12 hodin
Automatické vypnutí při nedostatku vody nebo vyjmutí nádoby na vodu
Objem nádoby na vodu 4,5 l
Provozní doba pro naplnění celé nádrže cca 15 hodin
Vhodné pro místnosti až do 40 m2
Rozměry (V׊×H) 32 × 18 × 14 cm
Hmotnost 1,8 kg
Parametry
| Výrobce | Ardes |
| Hlučnost | 35 dB |
| Typ filtru | vodní |
| Druh | zvlhčovače |
| Doporučená plocha místnosti | 40 m2 |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Příkon | 30 W |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 32 x 18 x 14 cm |
| Ionizátor | ano |
| Ultrazvukové | ano |
| Typ zvlhčovače | ultrazvukové |
| Kapacita vodní nádržky | 4.5 l |
| Doporučený prostor | 100 m3 |
| Výkon zvlhčování | 300.0 ml/h |
| Velikost místnosti | pro střední místnost (20–40 m2) |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Ultrazvukový zvlhčovač může tvořit bílý povlak na nábytku | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Senzor vlhkosti | ano |