Popis produktu ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Ultralehká 54gramová bezdrátová herní myš ROG Harpe Ace Aim Lab Edition s profesionálně testovaným tvarem těla, optickým senzorem ROG AimPoint a bezchybnou bezdrátovou technologií ROG SpeedNova se postará o bezstarostné každodenní hraní.  Tvar vyvinutý ve spolupráci s profesionály v esportu pro maximální stabilitu a kontrolu pohybů Software pro analýzu silných stránek uživatelů a herních stylů, a následné přizpůsobení myši  Optický snímač... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu

ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition
Ultralehká 54gramová bezdrátová herní myš ROG Harpe Ace Aim Lab Edition s profesionálně testovaným tvarem těla, optickým senzorem ROG AimPoint a bezchybnou bezdrátovou technologií ROG SpeedNova se postará o bezstarostné každodenní hraní. 

Tvar vyvinutý ve spolupráci s profesionály v esportu pro maximální stabilitu a kontrolu pohybů
Software pro analýzu silných stránek uživatelů a herních stylů, a následné přizpůsobení myši 
Optický snímač ROG AimPoint s rozlišením 36 000 
Připojení ve třech režimech – kabelové USB, 2,4 GHz s nízkou latencí a Bluetooth pro spárování až se třemi zařízeními

 

Přizpůsobí se vám
Vysoce výkonná myš ROG Harpe Ace Aim Lab Edition zvedá laťku zase o něco výše. Je ultralehká a navržena pro esportovní nadšence a začínající herní profesionály, který zaručeně ocení funkci Aim Lab Settings Optimizer, která měří a analyzuje výkon hráče tak, aby vytvořila tu nejlepší možnou kombinaci nastavení, která bude ladit s vašimi silnými herními stránkami. 

 

Dokonalý vzhled
Rozsáhlé testování vzhledu a pochopení potřeb hráčů esportů přivedl designéry a inženýry k návrhu 15 různých verzí ROG Harpe Ace, dokud nebylo dosaženo jemné rovnováhy tvaru a rozložení hmotnosti. Myš je navíc nabitá špičkovými funkcemi a překvapit vás může svou hmotností pouhých 54 gramů. Přitom si zachovává odolnou konstrukci a kvalitní komponenty. 

 

Ideální pro vaši hru
Myš disponuje optickým snímačem ROG AimPoint s rozlišením 36 000 dpi, maximální rychlostí 650 IPS a zrychlením 50 G. Jeho největší předností však je odchylka < 1 % cpi která je v tomto odvětví nejlepší, umožňuje vám tak sledování a pohyby s absolutní přesností. Spolehnout se též můžete na nezničitelnost spínačů ROG Micro Switches, které poskytují životnost až 70 milionů kliknutí a kontrolovaný, konzistentní pocit kliknutí. 
 

3 způsoby připojení
2,4 GHz RF technologie zajišťuje bezdrátový přenos se špičkovým výkonem a nízkou latencí. Zároveň snižuje spotřebu energie a poskytuje až 90 hodin výdrže baterie. Bezkonkurenční flexibilitu získáte i s kabelovým USB připojením. Myš je vybavena exkluzivním Paracord kabelem pro bezproblémové pohyby. Bluetooth připojení pak zajistí spolehlivé připojení až se 3 zařízeními. 
 

Klíčové vlastnosti
Herní myš stvořena pro e-sporty. Bezdrátová technologie ROG SpeedNova. Konektivita USB 2.0, Bluetooth 5.1 a RF 2,4 GHz. Optický senzor ROG AimPoint, 36 000 DPI, 650 IPS, 50G. Mechanické spínače ROG Micro Switch s životností 70 milionů kliknutí. Baterie s výdrž až 90 hodin (bez osvětlení). AURA Sync. Propracovaný tvar, hmotnost 54 gramů. 5 programovatelných tlačítek. Program pro optimální nastavení podle stylu a schopností hráče nastavení Aim Lab.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Asus
Typ snímání optické
Počet tlačítek 5
Optické rozlišení 36000 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Hmotnost 54 g
Herní myš ano
Bluetooth ano
Vertikální ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud