Logitech G502 Hero 910-005470

93 %
Stars
(32 hodnocení)

Přepracovaný senzor Hero Myš G502 HERO disponuje pokročilým optickým senzorem pro maximální přesnost snímání, přizpůsobitelným podsvícením RGB, vlastními herními profily, citlivostí 100 až 16 000 DPI a přemístitelnými závažími. Senzor Hero 16k HERO je náš nejpřesnější herní senzor všech dob s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. Senzor HERO, s doposud nejvyšší rychlostí zpracování snímkovací frekvence, se vyznačuje parametry 400+ IPS napříč rozsahem 100–16 000 DPI... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přepracovaný senzor Hero
Myš G502 HERO disponuje pokročilým optickým senzorem pro maximální přesnost snímání, přizpůsobitelným podsvícením RGB, vlastními herními profily, citlivostí 100 až 16 000 DPI a přemístitelnými závažími.

Senzor Hero 16k
HERO je náš nejpřesnější herní senzor všech dob s přesností nové generace a od základu přepracovanou architekturou. Senzor HERO, s doposud nejvyšší rychlostí zpracování snímkovací frekvence, se vyznačuje parametry 400+ IPS napříč rozsahem 100–16 000 DPI s nulovým vyhlazováním, filtrováním a zrychlením. HERO dosahuje té nejvyšší přesnosti soutěžní úrovně a nejvíce konzistentní odezvy. Nezapomeňte si přizpůsobit a vyladit nastavení DPI pomocí Logitech G HUB.

11 Programovaltelných tlačítek
Pomocí softwaru Logitech G HUB můžete pod každé z 11 tlačítek naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Stavět, skrčit se, zaútočit, léčit...mějte své často používané aktivity na dosah ruky. Uložte si předchystané profily přímo v myši a mějte tak svá nastavení všude s sebou.

Optimalizace hmotnosti
Vylaďte si odezvu a posuv myši podle svých představ. S myší G502 HERO je dodáváno pět závaží o hmotnosti 3,6 g, které lze rozmístit dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a na střed pro dosažení různých konfigurací vyvážení. Experimentujte s vyrovnáním a vyvážením, dokud nenaleznete ideální konfiguraci pro dosažení vyšší výkonnosti ve hrách.

Technologie LightSync RGB
Technologie LIGHTSYNC představuje novou generaci podsvícení RGB, které může být řízeno hrami, zvukem nebo vaší obrazovkou – výsledkem je ten nejintenzivnější zážitek při využití barevného spektra RGB. Vyberte si z plného spektra přibližně 16,8 milionu barev a synchronizujte světelné animace a efekty s vašimi ostatními zařízeními Logitech G. Vše si můžete snadno a rychle přizpůsobit pomocí Logitech G HUB.

Detaily připravené k hraní
Kromě základní výkonnosti a možností přizpůsobení bylo navíc pečlivě promyšleno a navrženo mnoho detailů. Povšimněte si hlavních tlačítek s mechanickými spínači s životností 50 milionů kliknutí, opleteného kabelu s úchytem pro zaháknutí a provlečení, pogumovaných bočních úchopů, magnetického krytu otvoru pro závaží a dalších prvků.

Fyzické parametry
Výška: 132 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 40 mm
Hmotnost: 121 g, pouze myš
Volitelná doplňková závaží: až 18 g (5x 3,6 g)
Délka kabelu: 2,10 m

Snímání pohybu
Senzor: HERO™
Rozlišení: 100–16 000 dpi
Nulové vyhlazování/zrychlení/filtrování
Max. zrychlení: > 40 G2/Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad
Max. rychlost: > 400 IPS3/Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Odezva
Formát dat USB: 16 bitů na každé ose
Frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesor: 32bitový ARM

Výdrž
Patky z PTFE: > 250 kilometrů4/Testováno na podložce Logitech G240 Gaming Mouse Pad

Další funkce
Integrovaná paměť: Až 5 profilů (je vyžadován firmware 127.1.7)
Podsvícení LIGHTSYNC RGB: 1 zóna
Kabel s opletem

Požadavky
Windows® 7 nebo novější
macOS 10.11 nebo novější
Chrome OS™
Port USB
Přístup k internetu pro Logitech G HUB (volitelný)

Obsah balení
G502 HERO Gaming Mouse
Volitelná závaží 5x 3,6 g a pouzdro
Uživatelská dokumentace

Informace o záruce
Dvouletá omezená záruka na hardware
Zobrazit více

Články odjinud