Razer Basilisk V3 Vylepšete svůj herní výkon. Dotvořte a podtrhněte svůj herní styl. Razer Basilisk V3 je ergonomická herní myš se spoustou zajímavých funkcí, které vás vyšvihnou do popředí herního žebříčku. Programovatelná tlačítka Přiřazujte makra a sekundární funkce prostřednictvím 11 snadno přístupných tlačítek, včetně multifunkčního spouště, který slouží k provádění základních akcí, jako je například push-to-talk. Funkce kolečka Verze V3 nabízí novou úroveň funkcí rolovacího kolečka. Nabízí... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Razer Basilisk V3
Vylepšete svůj herní výkon. Dotvořte a podtrhněte svůj herní styl. Razer Basilisk V3 je ergonomická herní myš se spoustou zajímavých funkcí, které vás vyšvihnou do popředí herního žebříčku.

Programovatelná tlačítka
Přiřazujte makra a sekundární funkce prostřednictvím 11 snadno přístupných tlačítek, včetně multifunkčního spouště, který slouží k provádění základních akcí, jako je například push-to-talk.

Funkce kolečka
Verze V3 nabízí novou úroveň funkcí rolovacího kolečka. Nabízí hned dva typy posouvání pro větší flexibilitu a díky špičkové inteligentní funkci se mezi nimi může také automaticky přepínat a zajistit tak bezproblémové použití.

Virtuální zrychlení
Zapnutím této funkce v programu Razer Synapse budete moci zvýšit rychlost posouvání kolečka myš, což vám umožní zkrácení doby při procházení zdlouhavý dokumentů a článků.

V živých barvách
Vychutnejte si slávu Razer Basilisk V3 a přizpůsobte si každou zónu s pomocí více než 16,8 milionu barev a spoustou světelných efektů. Osvětlení navíc dynamicky reaguje na více než 150 her kompatibilních RGB RAZER CHROMA.
Zobrazit více

Články odjinud