Asus ROG THOR 1200P2 GAMING ROG Thor je napájecí zdroj pro počítačové nadšence, kteří požadují dokonalou estetiku a dokonalost výkonu. Napájecí zdroj je plný inovativních nápadů, včetně osvětlení ASUS Aura Sync, integrovaného OLED informačního panelu a tichého ventilátoru s 0 dB režimem do 50% výkonu. Je vyroben ze spolehlivých a trvanlivých komponent, jako jsou japonské kondenzátory. Díky tomu dosahuje certifikace efektivnosti 80 Plus Platinum. Tichý Axial-tech ventilátor ROG Thor GAMING je vybaven... Celý popis

Koupit za 8 604 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Asus ROG THOR 1200P2 GAMING
ROG Thor je napájecí zdroj pro počítačové nadšence, kteří požadují dokonalou estetiku a dokonalost výkonu. Napájecí zdroj je plný inovativních nápadů, včetně osvětlení ASUS Aura Sync, integrovaného OLED informačního panelu a tichého ventilátoru s 0 dB režimem do 50% výkonu. Je vyroben ze spolehlivých a trvanlivých komponent, jako jsou japonské kondenzátory. Díky tomu dosahuje certifikace efektivnosti 80 Plus Platinum.

Tichý Axial-tech ventilátor
ROG Thor GAMING je vybaven 0 dB větráčkem, vytvořeným s patentovaným „Axial-tech“ designem, jenž přináší maximální průtok vzduchu a zlepšuje statický tlak nad chladičem, zatímco běží tišeji než běžné ventilátory. Díky 0 dB technologii se ventilátor spustí pouze při přesažení 50% výkonu a do 80% výkonu je schopný udržet úroveň hluku do 10 dB.

Certifikát 80 Plus Platinum
Certifikát 80 Plus Platinum tomuto zdroji garantuje účinnost až 94% (50% zátěž). Vyšší energetická účinnost vede k nižší spotřebě energie, menšímu množství vytvářeného tepla a nižšímu hluku ventilátorů.

ASUS Aura Sync
ASUS Aura Sync je osvětlovací ekosystém, který umožňuje synchronizaci světelných efektů napříč herními zařízeními, součástmi a periferiemi. ROG Thor GAMING obsahuje LED pásky, které jsou pro vás připraveny, abyste vybrali vlastní barvu a efekt osvětlení.

OLED power displej
ROG Thor GAMING je vybaven integrovaným panelem OLED, nabízejícím zobrazení výkonu v reálném čase. Nyní můžete na první pohled zjistit, kolik šťávy vaše zařízení používá.
Zobrazit více

Parametry

Druh zdroje ATX
Výkon zdroje 1200 W
Výrobce Asus
Velikost ventilátoru 135 mm
Vypínač napájení ano

Články odjinud