Výukový program ATF Profi pro psaní všemi deseti. Jednouživatelská licence ATF Profi - psaní všemi deseti pro 1 počítač.  programy "all ten fingers" (atf)vás snadno naucí psát všemi deseti rychle a presne. vychází z odborných dlouholetých znalostí psaní na psacích strojích. program atf psaní všemi deseti je jiz více nez patnáct let pouzíván k plné spokojenosti studentu i vyucujících na mnoha školách v ceské i slovenské republice a je vhodný i pro individuální výuku umoznují výuku na následujících... Celý popis

Koupit za 640 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výukový program ATF Profi pro psaní všemi deseti.
Jednouživatelská licence ATF Profi - psaní všemi deseti pro 1 počítač.  programy "all ten fingers" (atf)vás snadno naucí psát všemi deseti rychle a presne. vychází z odborných dlouholetých znalostí psaní na psacích strojích. program atf psaní všemi deseti je jiz více nez patnáct let pouzíván k plné spokojenosti studentu i vyucujících na mnoha školách v ceské i slovenské republice a je vhodný i pro individuální výuku

umoznují výuku na následujících klávesnicích (psaní nemeckého a anglického textu je vhodným doplnkem i pri výuce na klávesnici ceské):

1)  ceská – qwertz
2)  ceská – qwerty
3)  anglická
4)  nemecká

 

atf atfsudoku a atfeditor lze získat s výraznou slevou na jednom cd s názvem "atf profi". programy jsou instalované do stejného prostredí a dodávané volné texty lze vzájemne pouzívat jak v atf tak v atfeditoru.

výukový program atf psaní všemi deseti je jiz radu let doporucován v metodice mšmt pro výuku psaní všemi deseti. program je registrován v seznamu výukového softwaru mšmt a zároven byl registrován k instalaci do školské síte iki. téz slovenská verze programu atf obdrzela edukacní dolozku ministerstva školství sr.

atf psaní všemi deseti 

            program je vhodný jak pro výuku na školách tak pro jednotlivce kterí se podle neho sami naucí psát na klávesnici všemi deseti prsty. výukový systém atf umoznuje splnit ucební cíle predmetu "písemná a elektronická komunikace" naucit studenty behem jednoho školního roku ovládnout celou klávesnici desetiprstovou hmatovou metodou. program respektuje osnovy mšmt a je v souladu s pravidly intersteno.

 

atfsudoku psaní na numerické klávesnici 

           naucte se psát na numerické klávesnici a zahrajte si sudoku. výuka na numerické klávesnici obsahuje odborné texty zobrazuje prstoklad vyhodnocuje presnost a rychlost.

 

atfeditor psaní pro pokrocilé 

           program predpokládá znalost prstokladu psaní všemi deseti a je urcen k výuce základní práce s textem v plném editoru spolu s procvicováním presnosti a rychlosti psaní. program téz umoznuje psaní pravopisných cvicení a korektur všemi deseti. po napsání textu je text porovnán s textem zvoleného souboru a vyhodnocen z hlediska rychlosti a presnosti. vyhodnocený i napsaný text lze prohlízet tisknout nebo ulozit do souboru.

jedná se o jednouzivatelskou licenci pro 1 pocítac.

v prípade zájmu o školní nebo multilicenci programu atf profi nás kontaktujte emailem na shop@instaluj.cz
Zobrazit více

Články odjinud