Balíček obsahuje programy Premium Security, SecureLine VPN, Cleanup Premium a Anti-Track. Vše potřebné pro péči o váš počítač v jednom intuitivním prémiovém balíčku. Nejlepší počítačové zabezpečení pro maximální ochranu před malwarem, jako jsou viry či ransomware. Naprosté soukromí při prohlížení internetu, používání elektronického bankovnictví i online nakupování.  A naše nejúčinnější čisticí nástroje, které zrychlí počítač do pár minut. Jednodušší už to být nemůže.  Obsah balíčku: Avast Premium... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balíček obsahuje programy Premium Security, SecureLine VPN, Cleanup Premium a Anti-Track. Vše potřebné pro péči o váš počítač v jednom intuitivním prémiovém balíčku. Nejlepší počítačové zabezpečení pro maximální ochranu před malwarem, jako jsou viry či ransomware. Naprosté soukromí při prohlížení internetu, používání elektronického bankovnictví i online nakupování.  A naše nejúčinnější čisticí nástroje, které zrychlí počítač do pár minut. Jednodušší už to být nemůže. 

Obsah balíčku:

Avast Premium Security

OCHRANA 

Antivir

V reálném čase inteligentně zjistí a zablokuje viry, ransomware, trojské koně, a další malware

CyberCapture

Analyzuje neznámé a potencionální škodlivé soubory v cloudu a pokud zjistí, že se jedná o hrozbu, vydá aktualizaci zabezpečení pro všechny uživatele Avastu.

Firewall

Na rozdíl od základního firewallu od Windows nabízí pokročilou kontrolu nad příchozími a odchozími datovými přenosy

Štít proti ransomwaru 

Zablokuje nedůvěryhodné aplikace a ransomware, které mohly změnit, smazat či zašifrovat vaše osobní fotografie a soubory 

Ověřené weby 

Zajistí bezpečné nakupování na internetu. Ochrání vás před falešnými webovými stránkami, které kradou hesla nebo bankovní a přihlašovací údaje  

SOUKROMÍ

- Inspektor Wi-Fi

- Automaticky odhalí slabiny vaší domácí bezdrátové (i kabelové) sítě, aby do ní nepronikli hackeři 

- Štít webové kamery 

- Zabrání nedůvěryhodným aplikacím a slídilům ve špehování vašich aktivit přes webovou kameru počítače 

- Štít citlivých dat 

- Zabrání spywaru ve slídění ve vašich daňových přiznáních, zdravotních záznamech či jiných citlivých dokumentech 

- Skartovač dat 

- Trvale smaže jakýkoli soubor, takže můžete svůj počítač pronajmout, prodat i vyhodit bez obav o své soukromí  

Avast SecureLine VPN je nejlepší ochrana vašeho soukromí na internetu.

Bez VPN se dnes neobejdete. Skryjte veškeré své online aktivity za neprolomitelné šifrování na bankovní úrovni, ať si můžete prohlížet internet, používat elektronické bankovnictví, komunikovat s ostatními či nakupovat online v naprostém soukromí, aniž by vás kdokoli sledoval. Ochrana DNS. Založeno na open source technologie pro Windows a Android. Ochrana ve veřejných Wi-Fi sítích a nezabezpečených sítích. Zajišťuje přístup k oblíbeným stránkám, podporu P2P a díky němu můžete streamovat oblíbené pořady. Poskytuje zabezpečení pro všechna zařízení Android TV a soukromí při streamování na televizi. Poskytuje bleskurychlé připojení k internetu až pro 5 zařízení, když streamujete, hrajete hry nebo stahujete velké soubory. Rychlost až 2 Gb/s.  

Avast Cleanup Premium zrychlí, vyladí a oživí Váš počítač. Uspává aplikace. Odstraňuje bloatware a zapomenuté nepotřebné programy. Čistí prohlížeč. Odstraňuje nevyžádané doplňky a panely nástrojů. Uvolňuje místo. Provádí automatickou údržbu. Čistí registry. Čistí prohlížeče. Odstraňuje bezpečností rizika. Opravuje chyby. Přidává nejnovější funkce.  

Anti-Track 

Chraňte se před sledováním. Jedním kliknutím zamaskujete svou on-line identitu a můžete si užívat pocit naprostého soukromý.  

Licence je pro 1 PC na 1 rok.
Zobrazit více

Parametry

Počet licencí 1
Výrobce Avast
Jazyk Česká a další

Články odjinud