Baseus 2x 0,25mm 9H tvrzené sklo pro zadní kameru fotoaparátu pro iPhone 12 Pro Max / iPhone 12 Pro (SGAPIPH61P-JT02) Sada dvou dokonale sladěných tvrzených skel pro zadní kameru smartphonu. Příslušenství chrání objektiv před všemi nebezpečími každodenního používání. Na kvalitu pořízených fotografií to nemá vliv. V krabici najdete dvě kompletní sady skla. Můžete je použít k ochraně dvou telefonů nebo jen jednoho a druhou sadu si nechat jako rezervu do budoucna. Tvrdost podobná diamantu Díky procesu... Celý popis

Koupit za 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Baseus 2x 0,25mm 9H tvrzené sklo pro zadní kameru fotoaparátu pro iPhone 12 Pro Max / iPhone 12 Pro (SGAPIPH61P-JT02)

Sada dvou dokonale sladěných tvrzených skel pro zadní kameru smartphonu. Příslušenství chrání objektiv před všemi nebezpečími každodenního používání. Na kvalitu pořízených fotografií to nemá vliv. V krabici najdete dvě kompletní sady skla. Můžete je použít k ochraně dvou telefonů nebo jen jednoho a druhou sadu si nechat jako rezervu do budoucna.

Tvrdost podobná diamantu

Díky procesu dvojitého tvrzení je kryt extrémně pevný a odolný proti poškrábání a nárazům. Nic víc. Pokud se vám však podaří jej nějak poškodit, speciální ochranná vrstva zajistí, že se neroztříští na desítky ostrých a nebezpečných kousků.

Skvělé fotky jako vždy

Dokonalá průhlednost skla znamená, že na fotografiích pořízených s krytem a bez něj není prakticky žádný rozdíl. A protože v tom není žádný rozdíl, proč nezvýšit bezpečnost fotoaparátu vašeho drahého smartphonu?

Kompletní ochrana fotoaparátu

Příslušenství chrání celý povrch objektivu a dokonale na něj pasuje. Tvar a velikost skla byly vymodelovány podle skutečného kusu telefonu, takže vám padne jako ulité.

Vícevrstvá konstrukce

Kryt se skládá z 5 samostatných vrstev, z nichž každá mu zaručuje samostatnou výhodu. Od pevného uchycení přes vysokou odolnost až po výjimečnou odolnost proti poškrábání a znečištění.

Ultratenké

Tloušťka skla je pouhých 0,25 mm! Při této velikosti je velmi snadné zapomenout, že ji v telefonu vůbec máte!

Žádné další nečistoty

Příslušenství má také oleofobní povrchovou úpravu, která omezuje tvorbu šmouh a otisků prstů. Perfektní fotografie a atraktivní vzhled bez nutnosti neustálého otírání objektivu.

Specifikace

- Značka: Baseus

- Název: Skleněná fólie na objektivy fotoaparátů

- Tloušťka: 0,25 mm

- Včetně: 2x tvrzené sklo, 2x nálepka proti prachu, sada utěrek

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baseus
Tloušťka skla 0,25 mm
Značka telefonu iPhone

Podobné produkty

Články odjinud