Čistička vzduchu LR 310 od značky Beurer s třívrstvým filtračním systémem (HEPA filtr, filtr s aktivním uhlíkem, vstupní filtr) se senzorem pro rychlé rozpoznání jemného prachu a kvality vzduchu v místnosti. Další čištění vzduchu pomocí ultrafialového světla, automatické přizpůsobení okolnímu vzduchu, vhodné pro místnosti do 35 m2. Vlastnosti produktu: Čistička vzduchu s třívrstvým filtračním systémem (vstupní filtr + HEPA filtr + filtr s aktivním uhlíkem). Pro jedinečně čisté prostředí. Senzor... Celý popis
Koupit za 7 700 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
90 %
Beurer LR 310
Doprava:
79 Kč
Skladem
7 700 Kč
Koupit za 7 700 Kč
87 %
Čistička vzduchu BEURER LR 310 se 4 stupňovou filtrací a UV sterilizací (Čističky vzduchu)
Doprava:
zdarma
Skladem
6 399 Kč
Koupit za 6 399 Kč
100 %
Čistička vzduchu s třívrstvým filtračním systémem a UV sterilizací, LR310 - Beurer
Doprava:
79 Kč
Skladem
5 388 Kč
Koupit za 5 388 Kč
100 %
Čistička vzduchu s třívrstvým filtračním systémem a UV sterilizací, LR310 - Beurer
Doprava:
zdarma
5 388 Kč
Koupit za 5 388 Kč
Popis
Čistička vzduchu LR 310 od značky Beurer s třívrstvým filtračním systémem (HEPA filtr, filtr s aktivním uhlíkem, vstupní filtr) se senzorem pro rychlé rozpoznání jemného prachu a kvality vzduchu v místnosti. Další čištění vzduchu pomocí ultrafialového světla, automatické přizpůsobení okolnímu vzduchu, vhodné pro místnosti do 35 m2.
Vlastnosti produktu:
Čistička vzduchu s třívrstvým filtračním systémem (vstupní filtr + HEPA filtr + filtr s aktivním uhlíkem).
Pro jedinečně čisté prostředí.
Senzor pro rychlé zjištění jemného prachu a kvality vzduchu v místnosti.
Další čištění vzduchu pomocí volitelného ultrafialového světla (vyřazení choroboplodných zárodků).
Vhodné pro místnosti do 35 m2.
3 úrovně čištění a podsvícený displej.
Funkce časovače.
Automatické vypnutí.
Indikátor výměny filtru.
Tichý provoz.
Hlučnost ca 56 dB.
Spotřeba cca 35 W.
Vlastnosti produktu:
Čistička vzduchu s třívrstvým filtračním systémem (vstupní filtr + HEPA filtr + filtr s aktivním uhlíkem).
Pro jedinečně čisté prostředí.
Senzor pro rychlé zjištění jemného prachu a kvality vzduchu v místnosti.
Další čištění vzduchu pomocí volitelného ultrafialového světla (vyřazení choroboplodných zárodků).
Vhodné pro místnosti do 35 m2.
3 úrovně čištění a podsvícený displej.
Funkce časovače.
Automatické vypnutí.
Indikátor výměny filtru.
Tichý provoz.
Hlučnost ca 56 dB.
Spotřeba cca 35 W.
Parametry
| Výrobce | Beurer |
| Hlučnost | 56 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 56 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 260.0 m3/h |
| Příkon | 55 W |
| Hmotnost | 5.673 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 40.6 x 16.2 x 32.4 cm |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| UV lampa | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Časovač | ano |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| S předfiltrem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| S antibakteriální ochranou | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |