Chcete chránit své zařízení, ale nemáte zájem o žádný složitý antivirový program, který vám nabídne tolik funkcí, že je ani nebudete umět použít? Bitdefender Antivirus Plus je jendoduchý antivirový program určený pro základní ohranu počítače s operačním systémem Windows.   Bitdefender Antivirus Plus je antivirový program, který nabízí základní ochranu vašeho počítače se systémem Windows. Chrání počítače proti všem typům online hrozeb a zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender... Celý popis

Koupit za 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chcete chránit své zařízení, ale nemáte zájem o žádný složitý antivirový program, který vám nabídne tolik funkcí, že je ani nebudete umět použít? Bitdefender Antivirus Plus je jendoduchý antivirový program určený pro základní ohranu počítače s operačním systémem Windows.
 
Bitdefender Antivirus Plus je antivirový program, který nabízí základní ochranu vašeho počítače se systémem Windows. Chrání počítače proti všem typům online hrozeb a zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay.
 

Základní ochrana počítačů se systémem Windows v reálném čase proti všem virům a ransomwaru
Zabraňuje phishingu a podvodům online, když nakupujete a procházíte
Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení

 
Proč si pořídit tento antivirus?

Je jedndouchý na ovládání a nastavení
Pomáhá optimalizovat výkon zařízení
Chrání také při prohlížení webu
Zabezpečuje internetové bankovnictví
Pomáhá udržet anonymitu

 
Antivirový program, který nezpomaluje počítač
Antivirový program by neměl zpomalovat počítač, ale realita je často jiná. Možná se to už stalo i vám. Po nainstalování antiviru bylo zařízení najednou pomalejší, déle se načítalo, začaly se objevovat nejrůznější problémy. S Bitdefender Antivirus Plus se vám nic takového nestane. Na výkon systému nemá dopad. Nabízí například i mód baterie, kterým šetří životnost baterií.
 
Snadné nastavení pro každého
O složitý antivirus s komplikovaným nastavováním běžný uživatel nestojí. Bitdefender to ví, a proto vytvořil Antivirus Plus s velmi intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním. Antivirus si snadno nainstalujete, nakonfigurujete a přizpůsobíte vašim potřebám.
 

 
Buďte v bezpečí i na sociálních sítích
Na internetu číhá spousta nebezpečí. Škodlivé odkazy a hrozby se velmi rychle šíří například po sociálních sítích. I tam budete s dobrým antivirem chráněni. Ochrání také vaše hesla, informace o kreditní kartě a mnoho dalšího.
 

 
Zvyšte výkon svůj i svého počítače
Antivirový program nabídne celou řadu nástrojů, které vám pomohou navýšit výkon. Bitdefender Photon se dokáže přizpůsobit hardwarové i softwarové konfiguraci vašeho počítače. Program také umí detekovat, kdy pracujete, hrajete či sledujete film, tedy kdy nechcete být obtěžováni zbytečnými požadavky.
VPN pro vaše soukromí
Bitdefender VPN vám pomůže držet si na webu své soukromí. Dokáže šifrovat veškerý internetový provoz, zahrnuje až 200 MB denního šifrovaného přenosu.
Na webu vše hlídá za vás
Bitdefender zjišťuje, zda jsou odkazy bezpečné, ještě než na ně kliknete. Blokuje stránky, jež se snaží ukrást finanční data. Detekují potenciálně podvodné stránky. Funkce Safepay umí automaticky vyplňovat údaje o kreditní kartě ve fakturačních polích a udržovat je v bezpečí. Veškerá vaše online činnost bude hlídaná.
 

 
Antivirová ochrana Bitdefender Antivirus Plus je určen pro systémy Windows. Chrání proti virům a ransomwaru, ochraňuje soukromí na veřejné Wi-Fi síti, zabezpečuje placení online, pomáhá optimalizovat výkon počítače či mobilu, chrání také před phishingem a podvodnými útoky. Podporované systémy jsou Windows 7 SP 1 a novější, IE verze 10 a novější, Microsoft Edge, Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější. Varianta 3 licence na 12 měsíců. Elektronická licence online.
Zobrazit více

Parametry

Počet licencí 3
Výrobce BitDefender
Druh licence elektronická licence
Jazyk český

Články odjinud