Chcete chránit své zařízení, ale nemáte zájem o žádný složitý antivirový program, který vám nabídne tolik funkcí, že je ani nebudete umět použít? Bitdefender Mobile Security for Android je jednoduchý antivirový program určený pro základní ochranu telefonu či tabletu s operačním systémem Android.   Bitdefender Mobile Security poskytuje bezkonkurenční cloudovou detekci malwaru a inteligentní prostředí proti krádeži pro vaše zařízení Android, prakticky bez dopadu na baterii.   Nejlepší ochrana pro... Celý popis

Koupit za 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chcete chránit své zařízení, ale nemáte zájem o žádný složitý antivirový program, který vám nabídne tolik funkcí, že je ani nebudete umět použít? Bitdefender Mobile Security for Android je jednoduchý antivirový program určený pro základní ochranu telefonu či tabletu s operačním systémem Android.
 
Bitdefender Mobile Security poskytuje bezkonkurenční cloudovou detekci malwaru a inteligentní prostředí proti krádeži pro vaše zařízení Android, prakticky bez dopadu na baterii.
 

Nejlepší ochrana pro váš smartphone a tablet s operačním systémem Android
Vzdáleně lokalizujte, uzamkněte a případně smažte své Android zařízení v případě ztráty nebo krádeže.
Minimální dopad na životnost baterie
Ochrana osobních údajů, která ověří, zda nebyl narušen váš e-mailový účet
Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení

 
Proč si ho pořídit?

Chrání vaše osobní účty.
Nabízí funkci Anti-Theft proti zlodějům.
Umožňuje uzamknout citlivé aplikace.
Chrání vás i na sociálních sítích.
Jde rozšířit i na chytré hodinky.

 
Snadné nastavení pro každého
O složitý antivirus s komplikovaným nastavováním běžný uživatel nestojí. Bitdefender to ví, a proto vytvořil Mobile Security for Android s velmi intuitivním a uživatelsky přívětivým rozhraním. Antivirus si snadno nainstalujete, nakonfigurujete a přizpůsobíte vašim potřebám.
 
Zloději si na vás nepřijdou
Antivirový program disponuje modulem Anti-Theft, který vám umožní zasáhnout v případě odcizení zařízení. Na dálku své zařízení lokalizujete, uzamknete, odešlete na ni zprávu nebo smažete všechna data. Telefon navíc vyfotí jakoukoliv osobu, která se do zařízení pokusí vniknout, a automaticky fotku odesílá na Bitdefender Central.
 

 
Braňte se proti ukradení účtu
Ukradené účty jsou bohužel poměrně častá záležitost. Jestli nechcete, aby si někdo přivlastnil vaši e-mailovou adresu, používejte chytrý antivirový program, který to hned odhalí. Stačí otevřít svou mailovou adresu v aplikaci Bitdefender Mobile Security.
 

 
Zamkněte si citlivé aplikace
Zřejmě máte v telefonu aplikace, které by raději neměl vidět někdo jiný než vy. Může jít o konverzaci ve Facebook Messengeru, klasické zprávy nebo fotky. Jednoduše si je zamkněte pomocí PINu nebo otisku prstu. Proti neustálému zadávání PIN vás chrání zase chytré odemčení. PIN bude vypnut, když se připojíte k důvěryhodné Wi-Fi.
 
Zapomeňte na kratší životnost baterie
Ochranný program by neměl zpomalovat zařízení, ale realita je často jiná. Možná se to už stalo i vám. Po nainstalování antiviru bylo zařízení najednou pomalejší, déle se načítalo, začaly se objevovat nejrůznější problémy. S Bitdefender Mobile Security for Android se vám nic takového nestane. Na výkon systému nemá dopad.
 

 
Antivirová ochrana Bitdefender Mobile Security for Android je určena pro tablety a telefony s operačním systémem Android. Chrání proti virům a ransomwaru, zabezpečuje online nakupování, ochraňuje proti zlodějům. Je jednoduchý na používání a nevybíjí baterii. Vyžaduje Android 4.0 a vyšší. Varianta 1 licence na 12 měsíců. Elektronická licence online.
Zobrazit více

Parametry

Počet licencí 1
Výrobce BitDefender
Jazyk čeština
Windows ano
Mac OS ano
Android ano

Články odjinud