Tvrzené sklo s vysokou tvrdostí 9H dokonale chrání obrazovku telefonu. Poskytuje dokonalou čistotu obrazu a maskuje škrábance na obrazovce, zatímco oleofobní povlak zajišťuje odolnost proti mastnotěa otisky prstů. Sklo je tenké a odolné - má tloušťku menší než 0,3 mm a neztužuje telefon. Po přilepení si telefon zachovává 100% hmatové vlastnosti. Díky celoplošnému lepidlu vynikající přilnavost zabraňuje hromadění prachu a nečistot pod fólií. Díky připojené samo-montážní sadě dokonale přilne k obrazovce... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tvrzené sklo s vysokou tvrdostí 9H dokonale chrání obrazovku telefonu. Poskytuje dokonalou čistotu obrazu a maskuje škrábance na obrazovce, zatímco oleofobní povlak zajišťuje odolnost proti mastnotěa otisky prstů.
Sklo je tenké a odolné - má tloušťku menší než 0,3 mm a neztužuje telefon. Po přilepení si telefon zachovává 100% hmatové vlastnosti. Díky celoplošnému lepidlu vynikající přilnavost zabraňuje hromadění prachu a nečistot pod fólií.
Díky připojené samo-montážní sadě dokonale přilne k obrazovce a nezanechává žádné vzduchové bubliny. Bezlepkový vzorec zajišťuje, že sklo po odlepení nezanechá žádné stopy.
Okraje skla jsou zaoblené, což zaručuje bezpečné použití.
Index tvrdosti: 9HTloušťka: 0,3 mmBalení: Karton s euro závěsem
 
Zahrnuta:- skleněná fólie- hadřík na odmaštění obrazovky- hadřík na odstraňování prachu
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud