Čistička vzduchu Boneco P130 disponuje malými rozměry, hodí se tak do menších bytů a místností. Velikost mu ale určitě neubírá na výkonnosti. Kombinovaný předfiltr a HEPA filtr s ionizátorem a UV-C světlem poskytují silný CADR. Je lehký a přenosný a lze jej snadno přemístit do jakékoli místnosti ve vašem domě a vyčistit vzduch přesně tam, kde potřebujete. Promyšlený systém trojitého čištění pomáhá odstranit alergeny a znečišťující látky. - Unikátně navržený HEPA filtr s filtračním materiálem H13... Celý popis
Koupit za 1 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Boneco P130
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
100 %
Boneco Čistička vzduchu P130
Doprava:
zdarma
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
96 %
BONECO Čistička vzduchu P130
Doprava:
zdarma
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
Popis
Čistička vzduchu Boneco P130 disponuje malými rozměry, hodí se tak do menších bytů a místností. Velikost mu ale určitě neubírá na výkonnosti. Kombinovaný předfiltr a HEPA filtr s ionizátorem a UV-C světlem poskytují silný CADR. Je lehký a přenosný a lze jej snadno přemístit do jakékoli místnosti ve vašem domě a vyčistit vzduch přesně tam, kde potřebujete.
Promyšlený systém trojitého čištění pomáhá odstranit alergeny a znečišťující látky.
- Unikátně navržený HEPA filtr s filtračním materiálem H13 pomáhá odstraňovat částice ze vzduchu.
- V kombinaci s UV světlem pomáhá redukovat určité viry a bakterie*.
- Ionizátor pomáhá zlepšit účinnost filtru a také shlukuje částice ve vzduchu s domácím prachem, takže jsou pro čističku snadněji polapitelné.
- Poměr eliminace bakterií (Staphylococcus albus 8032 – 99,99%, Escherichia coli 8099 – 99,9%) podle GB21551.3–2010 Míra odstranění viru (E. Coli Phage Phi-X174 – 901598%) podle GB21551.3–2010.
Hlavní přednosti produktu:
- HEPA filtr s filtračním materiálem H13, technologií UV-C světla a ionizátorem.
- Trojité čištění UV-C světlem pomáhá redukovat určité viry a bakterie*.
- HEPA filtr odstraňuje částice PM 2,5, znečišťující látky, prach, kouř a alergeny.
- Ionizátor zlepšuje účinnost filtru a pomáhá odstraňovat částice přenášené vzduchem.
- Kontrolka výměny filtru upozorňuje, kdy je třeba filtr zkontrolovat a v případě potřeby vyměnit, aby byl vždy zaručen optimální výkon filtru.
C.A.D.R.
65 m³/h
hlučnost
48 dB (A)
hmotnost
1,2 kg
napětí
220 – 240V ~ 50Hz
příkon
1 - 9 W
rozměry (dך×v)
162 x 162 x 276 mm
Třída HEPA filtru
H13
záruční doba
2 roky
výrobce
BONECO Healthy Air (Švýcarsko)
Promyšlený systém trojitého čištění pomáhá odstranit alergeny a znečišťující látky.
- Unikátně navržený HEPA filtr s filtračním materiálem H13 pomáhá odstraňovat částice ze vzduchu.
- V kombinaci s UV světlem pomáhá redukovat určité viry a bakterie*.
- Ionizátor pomáhá zlepšit účinnost filtru a také shlukuje částice ve vzduchu s domácím prachem, takže jsou pro čističku snadněji polapitelné.
- Poměr eliminace bakterií (Staphylococcus albus 8032 – 99,99%, Escherichia coli 8099 – 99,9%) podle GB21551.3–2010 Míra odstranění viru (E. Coli Phage Phi-X174 – 901598%) podle GB21551.3–2010.
Hlavní přednosti produktu:
- HEPA filtr s filtračním materiálem H13, technologií UV-C světla a ionizátorem.
- Trojité čištění UV-C světlem pomáhá redukovat určité viry a bakterie*.
- HEPA filtr odstraňuje částice PM 2,5, znečišťující látky, prach, kouř a alergeny.
- Ionizátor zlepšuje účinnost filtru a pomáhá odstraňovat částice přenášené vzduchem.
- Kontrolka výměny filtru upozorňuje, kdy je třeba filtr zkontrolovat a v případě potřeby vyměnit, aby byl vždy zaručen optimální výkon filtru.
C.A.D.R.
65 m³/h
hlučnost
48 dB (A)
hmotnost
1,2 kg
napětí
220 – 240V ~ 50Hz
příkon
1 - 9 W
rozměry (dך×v)
162 x 162 x 276 mm
Třída HEPA filtru
H13
záruční doba
2 roky
výrobce
BONECO Healthy Air (Švýcarsko)
Parametry
| Výrobce | Boneco |
| Hlučnost | 48 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 65.0 m3/h |
| Příkon | 9 W |
| Hmotnost | 1.2 kg |
| Barva | bílé |
| Ionizátor | ano |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| UV lampa | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Doporučený prostor | 65 m3 |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Velikost místnosti | pro malou místnost (do 20 m2) |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| S antibakteriální ochranou | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Provozní hluk může rušit při spánku | ano |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | nevhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | nevhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |