Charakteristika: Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným... Celý popis
Koupit za 9 897 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Boneco P500
Doprava:
88 Kč
Skladem
7 668 Kč
Koupit za 7 668 Kč
87 %
Boneco P500 Čistič vzduchu (Zvlhčovač vzduchu)
Doprava:
zdarma
Skladem
9 897 Kč
Koupit za 9 897 Kč
98 %
Čistička vzduchu BONECO P500
Doprava:
zdarma
9 390 Kč
Koupit za 9 390 Kč
Popis
Charakteristika:
Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným pro potřeby alergiků. Podle své konkrétní potřeby můžete poté zvolit filtr „BABY“ určený pro rodiny s dětmi nebo „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, do center měst a podobně zatížených prostorů.
Přístroj nabízí celou řadu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze, který je ke stažení níže na této stránce.
Vlastnosti filtru ALLERGY: Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu. Tím snižuje náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků, skládá se z předfiltru, speciální vrstvy pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, zvířecí srst, viry, mikroorganismy, roztoče a jejich výtrusy, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
Vlastnosti filtru BABY: Udržuje vaši rodinu v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
Vlastnosti filtru SMOG: Filtr vhodný do prostorů s kuřáky a do městské zástavby, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy aktivního uhlíku.
Technická data
napětí: 230 V / 50 Hz
příkon: 30 W
výkon: 280 m³/hod
pro místnost: do 28 m² / 70 m³
rozměry (dך×v): 22,4 × 45 × 64,2 cm
hlučnost: 25 – 60 dB(A) (dle zvoleného režimu)
hmotnost: 7,35 kg (8,2 kg s filtrem BABY)
Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným pro potřeby alergiků. Podle své konkrétní potřeby můžete poté zvolit filtr „BABY“ určený pro rodiny s dětmi nebo „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, do center měst a podobně zatížených prostorů.
Přístroj nabízí celou řadu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze, který je ke stažení níže na této stránce.
Vlastnosti filtru ALLERGY: Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu. Tím snižuje náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků, skládá se z předfiltru, speciální vrstvy pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, zvířecí srst, viry, mikroorganismy, roztoče a jejich výtrusy, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
Vlastnosti filtru BABY: Udržuje vaši rodinu v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.
Vlastnosti filtru SMOG: Filtr vhodný do prostorů s kuřáky a do městské zástavby, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy aktivního uhlíku.
Technická data
napětí: 230 V / 50 Hz
příkon: 30 W
výkon: 280 m³/hod
pro místnost: do 28 m² / 70 m³
rozměry (dך×v): 22,4 × 45 × 64,2 cm
hlučnost: 25 – 60 dB(A) (dle zvoleného režimu)
hmotnost: 7,35 kg (8,2 kg s filtrem BABY)
Parametry
| Výrobce | Boneco |
| Hlučnost | 60 dB |
| Typ filtru | uhlíkové |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 28 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 258.0 m3/h |
| Příkon | 30 W |
| Hmotnost | 7.35 kg |
| Barva | bílé |
| Vzduchový výkon | 258 m3/h |
| Doporučený prostor | 50 m3 |
| Velikost místnosti | pro střední místnost (20–40 m2) |
| Ionizátor | ne |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| UV lampa | ne |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Odložený start | ano |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro astmatiky | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |