Bose Noise Cancelling 700

84 %
Stars
(18 hodnocení)

BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Silver Nejlepší sluchátka s potlačením okolního hluku Bose Noise Cancelling Headphones 700 disponují množstvím nejnovějších technologií a špičkovým zvukem s hlubokými basy. Sluchátka Bose 700 přizpůsobí eliminaci hluku danému okolí pomocí jedenácti úrovní, díky integrovaným hlasovým asistentům Google Assistant a Amazon Alexa zůstanete snadno v kontaktu se světem kolem vás. Adaptivní mikrofonní systém pro vynikající snímání hlasu Sluchátka Bose 700 jsou vybaveny... Celý popis

Koupit za 8 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Silver

Nejlepší sluchátka s potlačením okolního hluku Bose Noise Cancelling Headphones 700 disponují množstvím nejnovějších technologií a špičkovým zvukem s hlubokými basy. Sluchátka Bose 700 přizpůsobí eliminaci hluku danému okolí pomocí jedenácti úrovní, díky integrovaným hlasovým asistentům Google Assistant a Amazon Alexa zůstanete snadno v kontaktu se světem kolem vás.

Adaptivní mikrofonní systém pro vynikající snímání hlasu

Sluchátka Bose 700 jsou vybaveny bezkonkurenčním systémem snímání hlasu pomocí čtyř mikrofonů, které zachytí a izolují váš hlas v rušném prostředí. Okolní hluk potlačí a tím váš hlas od něho izolují. Díky tomu si budete moct vychutnat kvalitu zvuku jako nikdy předtím v rámci vašich hovorů.

Potřebujete hlasového asistenta? Stačí krátký příkaz.

Sluchátka Bose 700 jsou optimalizována pro hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. V aplikaci Bose Music si můžete snadno vybrat vámi preferovanou službu. Pro aktivaci asistenta následně stačí stisknout tlačítko na pravém sluchátku.

Poslouchejte svět kolem vás, jak sami uznáte za vhodné

U Bose sluchátek 700 byla vylepšena i jedna z největších inovací. Nyní si můžete přizpůsobit redukci okolního hluku pomocí jedenácti úrovní potlačení hluku.  Při zvyšování rušení okolního hluku na zvlášť hlučných místech se mohou postupně eliminovat veškeré rušivé zvuky. Nebo naopak snižte eliminaci na minimum tak, abyste slyšeli a vnímali naopak vše kolem sebe, jako kdybyste neměli sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku.

Pro rychlé přerušení aktivního potlačení okolního hluku stiskněte tlačítko pro režim konverzace, které umožňuje pozastavit hudbu a slyšet okolní zvuky. Ideální je tato funkce například pro rychlé objednání kávy nebo jakoukoli komunikaci s kýmkoliv. 

A co vaše oblíbena hudba? Bude skvělá jako vždy.

Sluchátka Bose 700 vám poskytnou špičkový zvuk, když si budete chtít právě užít svou oblíbenou hudbu. Díky aktivnímu EQ si budete moct vychutnat intenzivní a pohlcující zvukový zážitek s působivými basy při jakékoliv úrovni hlasitosti. Bude jedno, jestli budete poslouchat při nízké nebo naopak vysoké hlasitosti, protože vaše hudba bude znít vždy přesně tak, jak má. 

Bose Music aplikace pro individuální ovládání

Ať už si budete chtít přizpůsobit zvuk svému prostředí nebo hudbě, tak aplikace Bose Music vám poskytne větší kontrolu a zajistí vám kombinovat produkty Bose s ještě lepším zážitkem z poslechu.

Google Play
App Store

Technické specifikace:

Barevné provedení
Stříbrná

Rozměry
20,3 cm x 16,5 cm x 5,1 cm (V x Š x H) 

Hmotnost
0,25 kg

Připojení
Rozsah Bluetooth až 10 m

Plné nabití baterie
Až 2,5 hodiny

Rychlé dobití baterie
15 minut pro 3,5 hodiny přehrávání hudby

Výdrž nabití baterie
Až 20 hodin

Obsah balení
Noise Cancelling Headphones 700
Audio kabel (1,06m)
Nabíjecí USB kabel (0,5m)
Cestovní pouzdro
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 20 hodin
Sluchátka s Bluetooth ano
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Délka přívodního kabelu 106 cm
Hmotnost 250 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Výrobce Bose
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor USB
Typ sluchátek otevřená
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty