Bose Smart Soundbar 900

98 %
Stars
(9 hodnocení)

Konfigurace reprosoustavy: 5.1.2 Subwoofer: bez subwooferu Zvuk: Dolby Atmos Dolby Atmos: ano Bezdrátové připojení: AirPlay; Bluetooth; Wi-Fi Drátové připojení: digitální optické; HDMI Smart funkce: ANO Soundbar (V × Š × H) (cm): 104,5 x 5,81 x 10,7 Označení BT připojení: Bose Smart SoundBar 900 Rozměr (cm) (cm): 105 Amazon Alexa: ANO Provedení výrobku: černá barva Soundbar Bose s nejúchvatnějším zvukem pro veškerý váš obsah. Aby soundbar poskytoval filmový zvukový zážitek, musí dělat... Celý popis

Koupit za 36 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Konfigurace reprosoustavy: 5.1.2

Subwoofer: bez subwooferu

Zvuk: Dolby Atmos

Dolby Atmos: ano

Bezdrátové připojení: AirPlay; Bluetooth; Wi-Fi

Drátové připojení: digitální optické; HDMI

Smart funkce: ANO

Soundbar (V × Š × H) (cm): 104,5 x 5,81 x 10,7

Označení BT připojení: Bose Smart SoundBar 900

Rozměr (cm) (cm): 105

Amazon Alexa: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Soundbar Bose s nejúchvatnějším zvukem pro veškerý váš obsah.

Aby soundbar poskytoval filmový zvukový zážitek, musí dělat víc než jen směrovat zvuk různými směry. Bose Smart Soundbar 900 s Dolby Atmos® dokáže mnohem více a produkuje realistickou reprodukci zvuku, které se žádný jiný soundbar nevyrovná. Exkluzivní technologie od Bose zajišťují dechberoucí zvukový zážitek, který vám umožní plně se ponořit do veškerého zábavního obsahu. Zdá se, že nástroje, dialogy a efekty přicházejí ze všech stran. Zleva. Zprava. Dokonce i shora. Spousta technologií, atraktivně zabalené.

Kromě elegantního designu zaujme tento vysoce kvalitní soundbar s Dolby Atmos® především technologií, která je umístěna uvnitř:

Pouzdro obsahuje přesně uspořádané pole sedmi reproduktorů, včetně dvou nových zvukových měničů – pro přehrávání zvuku, které je jinak možné pouze u stropních reproduktorů. V kombinaci s technologií PhaseGuide speciálně vyvinutou společností Bose je zvuk vyzařován vícesměrně do různých oblastí místnosti. To vytváří pocit, že to nevychází jen z vašeho reproduktoru, ale ze všech směrů. Zvukový zážitek téměř jako v kině. U vás doma.

Co přesně je Dolby Atmos® ?

Za tímto názvem se skrývá technologie, která umožňuje umělcům a tvůrcům obsahu dát každému hlasu, každému nástroji a každému hluku prostor, který potřebují. Výsledkem je jedinečný prostorový zvuk s realistickými efekty shora, takže si veškerou zábavu můžete užít v prvotřídní atmosféře kina – ve svém obývacím pokoji.

A když obsah není zakódován ve formátu Dolby Atmos, jako je stereo nebo 5.1, technologie Bose TrueSpace™ převezme vertikální zážitek a remixuje signály tak, aby vytvořila výšku a poskytla stejně ohromující zvuk bez potřeby stropních reproduktorů. Více hudby. Ve více místnostech.

Díky kompatibilitě s WLAN, Bluetooth®, vestavěným Chromecastem, Apple AirPlay 2 a Spotify Connect můžete svou oblíbenou hudbu streamovat jako obvykle bez jakýchkoli kabelů.

Jakýkoli obsah, který lze přehrávat na vašich mobilních zařízeních, lze také slyšet na Bose Smart Soundbar 900.

A protože váš chytrý soundbar lze seskupit s dalšími chytrými reproduktory Bose přes Wi-Fi, můžete dokonce používat Chromecast vestavěný s více produkty Bose pro bezproblémový zvukový zážitek v celém domě.

OBSAH BALENÍ:

Dálkové ovládání včetně baterií

HDMI kabel

Optický kabel

Napájecí kabel

Kalibrační sada ADAPTiQ

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 5.750

Výška (cm): 5.82

Šířka (cm): 104.50

Hloubka (cm): 10.70

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 7.160

Výška (cm): 16.67

Šířka (cm): 115.33

Hloubka (cm): 17.46

EAN: 017817829175

Záruční doba: 24 měsíců

Soundbar 5.1.2 kanálový zvuk, Dolby Atmos, AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI eARC, LAN, optický digitální vstup Toslink, Amazon Alexa, Bose Music app
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bose
Se subwooferem ne
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Systém reproduktorů 5.1
FM tuner ne
Multiroom ano
USB ano
HDMI ano
Optický vstup ano
Jack 3.5mm ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud