Bose SoundLink Revolve II

94 %
Stars
(6 hodnocení)

BOSE SoundLink Revolve II Grey Zvuk, který se šíří všemi směry. Druhá generace bluetooth reproduktoru Bose Soundlink Revolve II se řadí mezi nejsilněji hrající Bluetooth reproduktory, který nemá žádné vpředu nebo vzadu. Jeho zvukové pole se šíří 360° kolem dokola a tím získává naprosto rovnoměrné zvukové pokrytí. Postavte jej doprostřed místnosti nebo ke zdi a Revolve nabídne všem stejný zážitek. Zvuk bude všude stejný, čistý, a když budete chtít, tak i neuvěřitelně hlasitý. Úžasně hlasitý. Úžasně... Celý popis

Koupit za 4 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BOSE SoundLink Revolve II Grey

Zvuk, který se šíří všemi směry.

Druhá generace bluetooth reproduktoru Bose Soundlink Revolve II se řadí mezi nejsilněji hrající Bluetooth reproduktory, který nemá žádné vpředu nebo vzadu. Jeho zvukové pole se šíří 360° kolem dokola a tím získává naprosto rovnoměrné zvukové pokrytí. Postavte jej doprostřed místnosti nebo ke zdi a Revolve nabídne všem stejný zážitek. Zvuk bude všude stejný, čistý, a když budete chtít, tak i neuvěřitelně hlasitý.

Úžasně hlasitý. Úžasně kompaktní.

Nenechte se zmást jeho velikostí, protože je nabitý technologiemi, které nejsou na první pohled vidět. Konstrukce využívá dvojice proti sobě pracujících pasivních měničů s výkonným mimořádně efektivním reproduktorem hrajícím dolů- to vše podpořeno patentovaným akustickým deflektorem. Díky „tlakové pasti“ zamezující zkreslení je výsledek velmi dynamický.
Tlakové šíření zvuku do všech směrů navíc umožňuje realistickou reprodukci hudby, ze které vás bude mrazit. 

Špičkový zvuk i za deště.

Trocha vody nikomu neuškodí. Což platí i u Bose Soundlink Revolve II. Díky svým vodoodpudivým materiálům můžete umístit a poslouchat SL Revolve II prakticky kdekoliv. Například u bazénu, vedle dřezu nebo na zahradě a nemusíte se bát, že bude mokrý. 

Otřesy mu nevadí.

Nikdo nemá nic pod kontrolou. Tím pádem se nebojte, že v případě nešikovné manipulace vám reproduktor přistane na tvrdém povrchu. Nic se mu totiž nestane. Speciálně použité materiály zajistí měkký dopad. 

Bez spár a spojů.

Všimli jste si, že je zvuková mřížka zcela hladká? Protože nejprve vznikla kompletní eletro-akustická sestava, která byla následně implementována do těla reproduktoru tvořeného jediným kusem hliníku. Výsledkem je dokonalá elegance. 

Přibližte se hudbě a užívejte si jí.

Pokud jste na cestách, vše řešíte za pochodu. Proto je Bose Soundlink Revolve II zcela kompaktní, snadno ovladatelný a jeho designový koncept je vyjádřen měkkými ovládacími prvky na vrchní části. Tím pádem je každý dotyk zcela přirozený a ihned interaktivní. 

Spousta výkonu.

Přenosné bluetooth reproduktory potřebují impozantně výkonné baterie. Integrovaná lithium-iontová baterie, kterou Bose Soundlink Revolve II disponuje, má výdrž na jedno nabití až 13 hodin při stálém poslechu. Někdo by mohl říci, že jsou reproduktory, které hrají déle, ale u nich nezískáte naprosto nekompromisní hluboké a silné basy jako u SL Revolve II. 

Nechte telefon bez povšimnutí.

Zrovna nemáte svůj telefon po ruce? Nevadí. Stále si můžete rezervovat místo ve své oblíbené restauraci nebo poslat sms zprávu. Jednoduše stiskněte a podržte multifunkční tlačítko pro zvolení hlasového ovládání Siri nebo Google Now a problém máte vyřešený. 

Užitečná aplikace.

Aplikace Bose Connect umožňuje snadno a rychle se připojit a automaticky přepínat mezi Bluetooth zařízeními. Tím pádem mohou vaši přátele kdykoliv převzít roli DJe, aniž by se cokoliv přerušilo. 
V případě, že jeden SL nebude dostatečně výkonný, použijte aplikaci pro spojení dvou libovolných SL v režimu párty. Nebo si vychutnejte jasné rozlišení pravé a levé strany v režimu stereo. 

Odkazy na stažení aplikace Bose Connect pro Apple a Android:
Stažení aplikace pro Apple
Stažení aplikace pro Android

Vždy připraven pro přehrávání.

Díky volitelnému příslušenství ve formě dokovací stanice, bude váš Bose Soundlink Revolve II vždy nabitý a připravený k použití. Navíc dokovací stanice umožňuje přehrávání hudby i při nabíjení. 

Dokovací stanice není součástí balení. Můžete zakoupit jako volitelné příslušenství ZDE.

Hlasové výzvy

Jednoduché a rychlé spojení, které podporují hlasové výzvy, aby blutooth připojení bylo ještě snadnější. Navíc můžete připojit až dvě zařízení najednou a jednoduše mezi nimi přepínat a do paměti lze uložit osm naposledy připojených zařízení. 

Ovládání telefonu pomocí hlasových operátorů Siri & Google Now

Nemáte svůj telefon zrovna po ruce? Nemusíte se obávat. Jednoduše stisknete a podržíte multifunkční tlačítko pro vyvolání hlasového ovládání vašeho telefonu pomocí hlasových služeb jako je Siri nebo Google. 

Životnost baterie

Každý přenosný bluetooth reproduktor by měl disponovat silným výkonem a dlouhou výdrží baterie. Pro SoundLink revolve to není žádný problém, protože lithium-intová baterie umožňuje až 12 hodin přehrávání hudby. 

Handsfree volání

Spousta zařízení disponuje funkcí handsfree, ale ne vždycky při jejím používání vám někdo na druhém konci zřetelně rozumí a vy mu také nerozumíte. To je už minulostí. Pokud budete využívat funkci handsfree se SoundLink Revolve reproduktorem, tak věřte, že hlasová kvalita a srozumitelnost je výborná.

Odolný proti dešti

Díky použití vodoodpudivých materiálů můžete SoundLink Revolve reproduktor umístit kdekoli a nemusíte se bát, jestli v okolí je mokro nebo zmokne. Stupeň krytí vodoodpudivých materiálů je IPX4 a díky tomu reproduktor přežije používání i ve sprchovém koutě zcela bez úhony. 

Univerzální závit

Nemáte zrovna kam vhodně umístit svůj SL Revolve? Nevadí. SoundLink Revolve má totiž univerzální závit, který je kompatibilní s prakticky každým foto stativem. 

Podrobnosti o produktu

Barevné provedení
Černá

Rozměry
Reproduktor: 15,2 x 8,2 x 8,2 cm (V x Š x H)

Hmotnost
Reproduktor: 0,66 kg

Připojení
Typ: Bluetooth
Dosah Bluetooth až cca 9 metrů
Životnost baterie: 13 h
Micro-B USB port
3,5 mm AUX vstup

Obsah balení

BOSE SoundLink Revolve II
USB kabel
Síťový adaptér
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bose
Hmotnost 660 g
Konfigurace reproduktorů mono
USB vstup ne
AUX-IN ano
Ovládání hlasitosti ano
Vestavěný mikrofon ano
FM tuner ne
Voděodolný ano
Běžná výdrž baterie 13 h
Hlasový asistent ano
Párty reproduktor ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud