Bowers & Wilkins Px7 S2

90 %
Stars
(2 hodnocení)

Bowers & Wilkins PX7 S2 Black (černá) jsou vynikající prémiová bezdrátová sluchátka od jednoho z nejznámějších a nejlepších výrobců hifi audio techniky na světě. Sluchátka jsou velmi pohodlná i při dlouhém poslechu, jejich zvuk je skvostný, plný detailů, nevyumělkovaný a nepřebasovaný.  Základní vlastnosti - Stereofonní sluchátka s bezdrátovým přenosem - Aktivní potlačení okolního hluku - Velmi malé zkreslení - Propracovaná konstrukce pro co největší pohodlí při poslechu - 40 mm měnič reproduktoru... Celý popis

Koupit za 11 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bowers & Wilkins PX7 S2 Black (černá) jsou vynikající prémiová bezdrátová sluchátka od jednoho z nejznámějších a nejlepších výrobců hifi audio techniky na světě. Sluchátka jsou velmi pohodlná i při dlouhém poslechu, jejich zvuk je skvostný, plný detailů, nevyumělkovaný a nepřebasovaný. 

Základní vlastnosti

- Stereofonní sluchátka s bezdrátovým přenosem

- Aktivní potlačení okolního hluku

- Velmi malé zkreslení

- Propracovaná konstrukce pro co největší pohodlí při poslechu

- 40 mm měnič reproduktoru s membránou s bio celulózy

- Až 30 hodin fungování na jedno nabití

- Velmi krátká doba nabíjení (30 h za 2 hodiny)

- Nízká hmotnost 307 g

- Černé provedení

#showmore#

Poslechněte si, jak vaše hudba skutečně zní

Bowers & Wilkins důvěřují hudebním profesionálům na celém světě, že poskytují ten nejpodrobnější, přirozený a pohlcující zvuk, jaký je k dispozici. Naše sluchátka Px7 S2 vás přiblíží původní nahrávce, takže hudbu uslyšíte přesně tak, jak zamýšlel interpret.

Zní jako žádný jiný

Px7 S2 využívá speciálně navržené 40mm pohonné jednotky, pečlivě natočené uvnitř každého náušníku pro skutečně soustředěný a pohlcující zážitek z poslechu. Výsledkem jsou špičková sluchátka ve své třídě.

 

Zrušte hluk, ne hudbu

Px7 S2 využívá celkem šest mikrofonů pro vynikající potlačení hluku, které zamezí nežádoucímu vniknutí bez poškození dynamiky a energie vaší oblíbené hudby. Pečlivé umístění a naklonění těchto mikrofonů zajišťuje také vynikající kvalitu hovoru, a to i v hlučném prostředí.

Prémiový design, perfektně sedí

Px7 S2 byl pečlivě navržen pro pohodlný a prodloužený poslech s luxusními náušníky z paměťové pěny, které dokonale zapouzdří a tlumí vaše uši, a s elegantní 

 

Technické parametry

Technická výbava:
Aktivní potlačení hluku

:
USB-C nabíjecí rozhraní

Bluetooth kodeky:
aptX Adaptive / aptX HD / aptX / AAC / SBC

Bluetooth profily:
A2DP / AVRCP / HFP / HSP / BLE GATT

Měniče:
2x 40 mm dynamický s membránou z bio celulózy

Mikrofony:
4x pro ANC + 2x pro hovory

Zkreslení:
< 0,1% (1 kHz / 10 mW)

Výdrž baterie:
30 hodin

Čas dobíjení:
2 hodiny

Váha :
307 g
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud