A4 laserová mono tiskárna - A4 tiskárna USB+WiFi (v dodávce toner na 1500 stran) TONER BENEFIT! Praktická kompaktní mono laserová tiskárna - Snadné nastavení a použití Ideální zařízení pro váš domov a malou kancelář. Kompaktní HL-L1230W je navržená tak, aby zapadla do vašeho prostoru. Flexibilní možnosti připojení usnadňují jednoduché nastavení a použití. Parametry BROTHER HL-L1230W: • Extrémně malý půdorys • Rychlost tisku až 20 stran za minutu • 5GHz WiFi a USB rozhraní • Tisk z PC a mobilní... Celý popis
Koupit za 2 773 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Brother HL-L1230W HLL1230WYJ1 laserová tiskárna
Doprava:
zdarma
Skladem
2 829 Kč
Koupit za 2 829 Kč
99 %
Brother HLL1230WYJ1
Doprava:
zdarma
Skladem
2 573 Kč
Koupit za 2 573 Kč
98 %
BROTHER tiskárna laserová mono HL-L1230W - A4, 20ppm, 2400x600, 64MB, USB 2.0, WIFI, 150l, Toner BENEFIT HLL1230WYJ1
Doprava:
zdarma
Skladem
2 759 Kč
Koupit za 2 759 Kč
95 %
Brother HLL1230WYJ1
Doprava:
49 Kč
Skladem
2 577 Kč
Koupit za 2 577 Kč
0 %
BROTHER laser HL-L1230W / A4 /20ppm / 2400x600 / 64MB / USB 2.0 / WIFI
Doprava:
zdarma
Skladem
4 378 Kč
Koupit za 4 378 Kč
Popis
A4 laserová mono tiskárna - A4 tiskárna USB+WiFi (v dodávce toner na 1500 stran) TONER BENEFIT! Praktická kompaktní mono laserová tiskárna - Snadné nastavení a použití
Ideální zařízení pro váš domov a malou kancelář. Kompaktní HL-L1230W je navržená tak, aby zapadla do vašeho prostoru. Flexibilní možnosti připojení usnadňují jednoduché nastavení a použití.
Parametry BROTHER HL-L1230W:
• Extrémně malý půdorys
• Rychlost tisku až 20 stran za minutu
• 5GHz WiFi a USB rozhraní
• Tisk z PC a mobilní aplikace
• Vstupní zásobník na 150 listů papíru
• Součástí dodávky tonerová kazeta s výtěžností až 1 500 stran
Formát tiskárny: Elektrofografická laserová tiskárna - A4
Rozlišení [DPI]: Až do 2 400 x 600 dpi
Rychlost černého tisku [str/min]: 20 str./min.
Tisk první strany [sec]: Až do 10,0 sekund mono
Doporučená měsíční zatížení [str]: Až do 2 000 stran
Paměť [MB]: 64 MB
Oboustranný tisk: Ruční oboustranný tisk
Kapacita zásobníku [str]: Standardní zásobník 150 listů
Rozhraní: Vysokorychlostní USB 2.0, Bezdrátová síť 2,4 GHz a 5 GHz, Wi-Fi Direct
Kapacita startovacího toneru [str]: 1 x 1 500 stran (BK)
Spotřeba [W]: Tisk: 38 W, Připravenost: 40 W
Hlučnost [dB]: PC tisk (mono): 51,0 dB(A)
Rozměry [VxŠxH mm]: Bez obalu 189 x 340 x 238 mm
Hmotnost [kg]: 4,60 kg
Podporované operační systémy: Windows 11 (32 a 64 bitů), ChromeOS, Linux (CUPS, LPD/LPRng), macOS (použití AirPrint)
Spotřební materiál:
TN-119 - až na 1500 stran dle ISO/IEC19752
DR-119 - optický válec (není toner) až na 10000 stran
Dodávka obsahuje: tiskárna, spotřební materiál (plnohodnotný toner na 1500 stran a válec), napájecí kabel, manuál, (neobsahuje komunikační kabel USB – možno dokoupit v sekci příslušenství)
Ideální zařízení pro váš domov a malou kancelář. Kompaktní HL-L1230W je navržená tak, aby zapadla do vašeho prostoru. Flexibilní možnosti připojení usnadňují jednoduché nastavení a použití.
Parametry BROTHER HL-L1230W:
• Extrémně malý půdorys
• Rychlost tisku až 20 stran za minutu
• 5GHz WiFi a USB rozhraní
• Tisk z PC a mobilní aplikace
• Vstupní zásobník na 150 listů papíru
• Součástí dodávky tonerová kazeta s výtěžností až 1 500 stran
Formát tiskárny: Elektrofografická laserová tiskárna - A4
Rozlišení [DPI]: Až do 2 400 x 600 dpi
Rychlost černého tisku [str/min]: 20 str./min.
Tisk první strany [sec]: Až do 10,0 sekund mono
Doporučená měsíční zatížení [str]: Až do 2 000 stran
Paměť [MB]: 64 MB
Oboustranný tisk: Ruční oboustranný tisk
Kapacita zásobníku [str]: Standardní zásobník 150 listů
Rozhraní: Vysokorychlostní USB 2.0, Bezdrátová síť 2,4 GHz a 5 GHz, Wi-Fi Direct
Kapacita startovacího toneru [str]: 1 x 1 500 stran (BK)
Spotřeba [W]: Tisk: 38 W, Připravenost: 40 W
Hlučnost [dB]: PC tisk (mono): 51,0 dB(A)
Rozměry [VxŠxH mm]: Bez obalu 189 x 340 x 238 mm
Hmotnost [kg]: 4,60 kg
Podporované operační systémy: Windows 11 (32 a 64 bitů), ChromeOS, Linux (CUPS, LPD/LPRng), macOS (použití AirPrint)
Spotřební materiál:
TN-119 - až na 1500 stran dle ISO/IEC19752
DR-119 - optický válec (není toner) až na 10000 stran
Dodávka obsahuje: tiskárna, spotřební materiál (plnohodnotný toner na 1500 stran a válec), napájecí kabel, manuál, (neobsahuje komunikační kabel USB – možno dokoupit v sekci příslušenství)
Parametry
| Výrobce | Brother |
| Technologie tisku | laserové |
| Maximální formát tisku | A4 |
| Barevný tisk | ne |
| PictBridge | ne |
| Kapesní tiskárny | ne |
| Barva | bílé |
| Paměť | 64 MB |
| Oboustranný tisk | ano |
| Čtečka karet | ne |
| Fotografický tisk | ne |
| Automatický podavač originálů | ne |
| Dianástavec | ano |
| Provoz na baterie | ne |
| Oddělené náplně | ne |
| Potisk CD/DVD | ne |
| HP+ | ne |
| USB | ano |
| LPT | ne |
| Infračervený port | ne |
| Bluetooth | ne |
| FireWire | ne |
| Wi-Fi | ano |
| LAN | ne |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 189 mm |
| Hloubka | 238 mm |
| Hmotnost | 4.853 kg |