S hybridními přepínači: KB Cooler Master MK110 Herní klávesnice, která nadchne všechny profesionální gamery. Výrobce ji vybavil specifickými hybridními přepínači, které v sobě kombinují přednosti mechanických a membránových kláves. Díky tomu vám periferie umožní vyhrát jakoukoliv bitvu. Anti-ghosting na který je spoleh Nemusíte se obávat toho, zda vám klávesnice umožní držet krok s nepřáteli i v těch nejvypjatějších okamžicích. Nabídne vám spolehlivý anti-ghosting, který naleznete na 26 klávesách.... Celý popis

Koupit za 766 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

S hybridními přepínači: KB Cooler Master MK110
Herní klávesnice, která nadchne všechny profesionální gamery. Výrobce ji vybavil specifickými hybridními přepínači, které v sobě kombinují přednosti mechanických a membránových kláves. Díky tomu vám periferie umožní vyhrát jakoukoliv bitvu.

Anti-ghosting na který je spoleh
Nemusíte se obávat toho, zda vám klávesnice umožní držet krok s nepřáteli i v těch nejvypjatějších okamžicích. Nabídne vám spolehlivý anti-ghosting, který naleznete na 26 klávesách. K dispozici budete mít i prvky ke kontrole vašich multimédií.

Elegantní vzhled
Jednotlivé klávesy jsou ergonomicky navrženy a skýtají tak výbornou oporu pro vaše prsty. Každou z nich charakterizuje citlivě a přesně provedená prohlubeň, která umožňuje jejich přesný stisk.

S RGB podsvícením
Periferie je vybavena šestizónovým RGB podsvícením. Pokud je využívána spolu s myší, můžete využívat unikátního 3-zónového RGB podsvícení.
Zobrazit více

Články odjinud