Čistý vzduch je základním stavebním prvkem našeho zdravého života. Dospělí vdechují okolo 15 000 litrů vzduchu denně, děti dokonce dvakrát tolik. Vzduch však není vždy vzduch! Znečišťující látky a alergeny ve vzduchu ovlivňují naši pohodu stejně jako příliš suchý nebo vlhký vzduch v místnosti. Nezdravé vnitřní ovzduší snižuje náš výkon a v nejhorším případě dokonce způsobuje nemoci. To, co dospělí zvyknou odmítat jako letní únavu, a to, co děti nazývají špatná koncentrace, nesouvisí zřídka s vnitřním... Celý popis
Koupit za 2 349 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Čistý vzduch je základním stavebním prvkem našeho zdravého života. Dospělí vdechují okolo 15 000 litrů vzduchu denně, děti dokonce dvakrát tolik. Vzduch však není vždy vzduch! Znečišťující látky a alergeny ve vzduchu ovlivňují naši pohodu stejně jako příliš suchý nebo vlhký vzduch v místnosti. Nezdravé vnitřní ovzduší snižuje náš výkon a v nejhorším případě dokonce způsobuje nemoci. To, co dospělí zvyknou odmítat jako letní únavu, a to, co děti nazývají špatná koncentrace, nesouvisí zřídka s vnitřním ovzduším znečištěným škodlivými látkami. Kompaktní, moderní a v trendové bílé matné barvě zlepšuje čistič vzduchu AirgoClean 15 E kvalitu místnosti a dýchání vzduchu ve všech místnostech, kde jsme denně. Kombinovaný systém vzduchového filtru místnosti sestávající z předfiltru Dacron a osvědčeného filtru HEPA filtruje všechny druhy znečišťujících látek a nejběžnější alergeny ze vzduchu v místnosti s účinností 95% filtru. Volitelně dostupný uhlíkový HEPA filtr sestávající z aktivního uhlí (uhlíku) nejenže filtruje škodlivé látky, ale absorbuje i nepříjemný zápach z okolního vzduchu. Čistička vzduchu pracuje díky energetickému efektu velmi energeticky efektivní. V závislosti na nastavení spotřebuje během provozu maximálně 45 wattů. Účinnost proti -Pyl -Částice -Zbytky roztočů -Spóry plísní -Bakterie -Viry -Domácí prach -Domácí alergeny -Cigaretový kouř -Jednoduché až střední pachy Výhody čističky AirgoClean 15 E
- Dvoustupňový systém vzduchového filtru místnosti s předfiltrem Dacron ® a filtrem HEPA
- Volitelně dostupný uhlíkový HEPA filtr odstraňuje nejen znečišťující látky, ale také pachy
- Vhodný na plně automatické čištění vzduchu v místnostech do 75 m³
- Čistící objem max. 180 m³ / h
- 3 rychlosti ventilátoru
- Vylepšené čištění vzduchu ionizátorem
- Kompaktní a výkonný se snadnou obsluhou
- Nekomplikovaná a rychlá výměna filtru
- Nízká hlučnost: max. 45 dB (A)
- Nízká spotřeba energie
- Vhodné pro alergiky
Technické parametry Objem vzduchu -Vhodné pro místnosti do 30 m² -Úroveň 1: 100 m³ / h -Úroveň 2: 150 m³ / h -Úroveň 3: 180 m³ / h Elektrické hodnoty -Síťové připojení: 220 - 240 V / 50 Hz -Příkon: 0,05 kW -Jmenovitý proudový odběr: 0,2 A Elektrické připojení -Konektor: CEE 7/17 -Délka kabelu: 1,75 m Hodnoty zvuku -Úroveň 1 - vzdálenost 1 m: 34,4 dB (A) -Úroveň 2 - vzdálenost 1 m: 38,36 dB (A) -Úroveň 3 - vzdálenost 1 m: 45 dB (A) -Rychlost ventilátoru 3 Rozměry -Délka: 210 mm -Šířka: 290 mm -Výška: 620 mm -Váha: 3,5 kg Vybavení -Ionizace -Kontrolka provozu Filtr -Předfiltr: syntetické vlákno -HEPA filtr -Účinnost filtru: E 11 (95,0%)
- Dvoustupňový systém vzduchového filtru místnosti s předfiltrem Dacron ® a filtrem HEPA
- Volitelně dostupný uhlíkový HEPA filtr odstraňuje nejen znečišťující látky, ale také pachy
- Vhodný na plně automatické čištění vzduchu v místnostech do 75 m³
- Čistící objem max. 180 m³ / h
- 3 rychlosti ventilátoru
- Vylepšené čištění vzduchu ionizátorem
- Kompaktní a výkonný se snadnou obsluhou
- Nekomplikovaná a rychlá výměna filtru
- Nízká hlučnost: max. 45 dB (A)
- Nízká spotřeba energie
- Vhodné pro alergiky
Technické parametry Objem vzduchu -Vhodné pro místnosti do 30 m² -Úroveň 1: 100 m³ / h -Úroveň 2: 150 m³ / h -Úroveň 3: 180 m³ / h Elektrické hodnoty -Síťové připojení: 220 - 240 V / 50 Hz -Příkon: 0,05 kW -Jmenovitý proudový odběr: 0,2 A Elektrické připojení -Konektor: CEE 7/17 -Délka kabelu: 1,75 m Hodnoty zvuku -Úroveň 1 - vzdálenost 1 m: 34,4 dB (A) -Úroveň 2 - vzdálenost 1 m: 38,36 dB (A) -Úroveň 3 - vzdálenost 1 m: 45 dB (A) -Rychlost ventilátoru 3 Rozměry -Délka: 210 mm -Šířka: 290 mm -Výška: 620 mm -Váha: 3,5 kg Vybavení -Ionizace -Kontrolka provozu Filtr -Předfiltr: syntetické vlákno -HEPA filtr -Účinnost filtru: E 11 (95,0%)
Parametry
| Výrobce | Trotec |
| Hlučnost | 45 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 180.0 m3/h |
| Příkon | 39.5 W |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Barva | bílé |
| Délka přívodového kabelu | 1.7 m |
| Rozměry (VxŠxH) | 62 x 29 x 12 cm |
| Vzduchový výkon | 180 m3/h |
| Doporučený prostor | 53 m3 |
| Třída HEPA filtru | EPA E11 |
| Velikost místnosti | pro střední místnost (20–40 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Indikátor výměny filtru | ne |
| Ultrazvukové | ne |
| UV lampa | ne |
| NanoCloud | ne |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Odložený start | ne |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ne |
| Noční režim | ne |
| Počet rychlostí | 3 |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Provozní hluk může rušit při spánku | ano |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro noční provoz v ložnici | nevhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |