Technologie BassUp™ 2.0 v reálném čase analyzuje a zesiluje basové frekvence až na nejnižší hranici 40 Hz. Dva velké pasivní radiátory s plochou 9 500 mm2 a výchylkou ±15 mm rozvíjejí zvukovou scénu do šířky a hloubky – bas není jen slyšet, ale fyzicky cítit. Konfigurace 2+2 stereo s aktivním crossoverem kombinuje dva 50W woofery a dva 20W hedvábné výškové reproduktory. Výsledkem je plný, vyvážený zvuk s výkonem až 140 W, který zaplní každou venkovní párty – od zahrady přes pláž až po celý kemp.... Celý popis
Koupit za 4 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Bluetooth reproduktor Anker soundcore Boom 2 Plus modrý
Doprava:
zdarma
Skladem
4 990 Kč
Koupit za 4 990 Kč
93 %
Anker Soundcore Boom 2 Plus Black (A3134011)
Doprava:
59 Kč
Skladem
4 990 Kč
Koupit za 4 990 Kč
93 %
Bluetooth reproduktor Anker soundcore Boom 2 Plus modrý
Doprava:
79 Kč
4 990 Kč
Koupit za 4 990 Kč
97 %
Přenosný reproduktor Anker Soundcore Boom 2 PLUS (A3134011) černý
Doprava:
zdarma
4 990 Kč
Koupit za 4 990 Kč
93 %
Anker soundcore Boom 2 Plus Bluetooth reproduktor zelená
Doprava:
zdarma
Skladem
4 799 Kč
Koupit za 4 799 Kč
Popis
Technologie BassUp™ 2.0 v reálném čase analyzuje a zesiluje basové frekvence až na nejnižší hranici 40 Hz. Dva velké pasivní radiátory s plochou 9 500 mm2 a výchylkou ±15 mm rozvíjejí zvukovou scénu do šířky a hloubky – bas není jen slyšet, ale fyzicky cítit. Konfigurace 2+2 stereo s aktivním crossoverem kombinuje dva 50W woofery a dva 20W hedvábné výškové reproduktory. Výsledkem je plný, vyvážený zvuk s výkonem až 140 W, který zaplní každou venkovní párty – od zahrady přes pláž až po celý kemp. Vyberte si z 8 světelných efektů s plně přizpůsobitelnými barvami – vše se automaticky synchronizuje s rytmem vaší hudby. Vytvořte dokonalou atmosféru pro každou párty přes aplikaci soundcore, kde máte světla i zvuk plně pod kontrolou. Certifikace IPX7 zajišťuje odolnost vůči ponoření, takže Boom 2 Plus zvládne déšť, bazén i řeku. Reproduktor navíc plave na hladině, takže o něj nepřijdete ani při vodních radovánkách. Robustní konstrukce s madlem a popruhem umožňuje vzít hudbu skutečně kamkoliv. Výdrž baterie až 20 hodin zajistí nepřetržitou hudbu od rána do noci.
Parametry
| Výrobce | Anker |
| Běžná výdrž baterie | 20 h |
| Produktová řada | Anker Soundcore Boom |
| Typ soustavy | aktivní |
| Počet USB | 1 |
| Stupeň krytí | IPX7 |
| Napájení | na baterie (akumulátor) |
| Kapacita baterie | 7500 mAh |
| Šířka reproduktoru | 44.2 cm |
| Výška reproduktoru | 15.1 cm |
| Hloubka reproduktoru | 22.8 cm |
| Hmotnost reproduktoru | 3.8 kg |
| Max. SPL | 103 dB |
| Velikost | velké |
| Použití | venkovní / party |
| Hlasitost | hlasité |
| Kvalita zvuku | nadstandardní |
| S dlouhou výdrží | ano |
| Voděodolnost | vodotěsné |
| Typ nabíjecího portu | USB-C |
| Doba nabíjení | 3.0 h |
| Propojení reproduktorů | stereo + multiroom |
| Kovové | ano |
| Počet měničů | 4 |
| Celkový výkon RMS | 140 W |
| Počet kanálů | samostatný reproduktor |
| True Wireless Stereo (TWS) | ano |
| Stereo | ano |
| Frekvence od | 40 Hz |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| S USB | ano |
| S micro SD/SDHC | ne |
| Ovládání hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| FM rádio | ne |
| Hlasový asistent | ne |
| S CD mechanikou | ne |
| LED svítící | ano |
| Funkce powerbanky | ano |
| USB napájení | ano |
| Ovládání přes iOS | ano |
| Ovládání přes Android | ano |
| AUX-IN | ano |
| 3,5 mm Jack | ano |
| USB-C | ano |
| Voděodolné | ano |
| Párty reproduktory | ano |
| Mini | ne |
| Přenosné | ano |
| Retro | ne |
| Vodotěsné | ano |
| Venkovní | ano |
| Do sauny | ano |
| Do sprchy | ano |
| Do koupelny | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| A2DP | ano |