Osvětlení: ANO Napájení difuzéru: síťové Doporučená velikost místnosti (m2): 20 Objem zásobníku na vodu (l): 0.1 Máte pocit, že vzduch ve vašem pokoji či bytě není zrovna ideální? Aroma difuzér Sento kombinující účinky zvlhčování vzduchu a aromaterapii pomocí ultrazvukové technologie rozprašování si zamilujete. Proměňte nepříjemný vzduch v ladné pohlazení Tento tichý drobný pomocník pomáhá nejen s uvolněním ucpaných dýchacích cest, ale také příjemně provoní celou místnost vonnou párou, jež přispívá... Celý popis
Koupit za 1 299 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
ETA Sento 2634 90000
Doprava:
zdarma
1 299 Kč
Koupit za 1 299 Kč
Popis
Osvětlení: ANO
Napájení difuzéru: síťové
Doporučená velikost místnosti (m2): 20
Objem zásobníku na vodu (l): 0.1
Máte pocit, že vzduch ve vašem pokoji či bytě není zrovna ideální? Aroma difuzér Sento kombinující účinky zvlhčování vzduchu a aromaterapii pomocí ultrazvukové technologie rozprašování si zamilujete.
Proměňte nepříjemný vzduch v ladné pohlazení
Tento tichý drobný pomocník pomáhá nejen s uvolněním ucpaných dýchacích cest, ale také příjemně provoní celou místnost vonnou párou, jež přispívá právě ke zvlhčení suchého a dráždivého vzduchu. Pro ještě větší efektivitu jej doporučujeme kombinovat s přírodními esenciálními oleji.
ETA Sento vydrží být až 8 hodin v nepřetržitém provozu, který je doprovázen barevným osvětlením pro zpříjemnění relaxace. Díky skleněnému provedení v kombinaci s bambusovým dřevem navíc poslouží i jako luxusní, ale vkusný doplněk do každého interiéru. Difuzér je určený do místnosti o rozloze až 20 metrů čtverečních. Aroma difuzér disponuje zásobníkem o objemu 100 ml a funkcí automatického vypnutí po jeho vyčerpání.
Aroma difuzér
* Ultrazvuková technologie rozprašování
* Kombinace účinků zvlhčování vzduchu a aromaterapie
* Vhodný pro použití v kombinaci s přírodními esenciálními oleji
* Vonná pára přispívá ke zvlhčení vzduchu a příjemně provoní místnost
* Pomáhá s uvolněním ucpaných dýchacích cest
* Měnící se barevné osvětlení pro příjemnou relaxační atmosféru ve vaší místnosti
* Objem zásobníku 100 ml
* Až 8 hodin nepřetržitého provozu
* Určeno pro místnosti do 20 m2
* Automatické vypnutí po vyčerpání zásobníku
* Velmi tichý provoz
* Jednoduché ovládání a snadná údržba
* Napájení přes adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC); příkon 12 W
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.900
Výška (cm): 14.50
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 15.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.240
Výška (cm): 27.50
Šířka (cm): 19.50
Hloubka (cm): 19.50
EAN: 8590393292844
Záruční doba: 24 měsíců
Aroma difuzér ve skleněném provedení v kombinaci s bambusovým dřevem. Ultrazvuková technologie rozprašování, výdrž až 8 hodin a barevné podsvícení.
Napájení difuzéru: síťové
Doporučená velikost místnosti (m2): 20
Objem zásobníku na vodu (l): 0.1
Máte pocit, že vzduch ve vašem pokoji či bytě není zrovna ideální? Aroma difuzér Sento kombinující účinky zvlhčování vzduchu a aromaterapii pomocí ultrazvukové technologie rozprašování si zamilujete.
Proměňte nepříjemný vzduch v ladné pohlazení
Tento tichý drobný pomocník pomáhá nejen s uvolněním ucpaných dýchacích cest, ale také příjemně provoní celou místnost vonnou párou, jež přispívá právě ke zvlhčení suchého a dráždivého vzduchu. Pro ještě větší efektivitu jej doporučujeme kombinovat s přírodními esenciálními oleji.
ETA Sento vydrží být až 8 hodin v nepřetržitém provozu, který je doprovázen barevným osvětlením pro zpříjemnění relaxace. Díky skleněnému provedení v kombinaci s bambusovým dřevem navíc poslouží i jako luxusní, ale vkusný doplněk do každého interiéru. Difuzér je určený do místnosti o rozloze až 20 metrů čtverečních. Aroma difuzér disponuje zásobníkem o objemu 100 ml a funkcí automatického vypnutí po jeho vyčerpání.
Aroma difuzér
* Ultrazvuková technologie rozprašování
* Kombinace účinků zvlhčování vzduchu a aromaterapie
* Vhodný pro použití v kombinaci s přírodními esenciálními oleji
* Vonná pára přispívá ke zvlhčení vzduchu a příjemně provoní místnost
* Pomáhá s uvolněním ucpaných dýchacích cest
* Měnící se barevné osvětlení pro příjemnou relaxační atmosféru ve vaší místnosti
* Objem zásobníku 100 ml
* Až 8 hodin nepřetržitého provozu
* Určeno pro místnosti do 20 m2
* Automatické vypnutí po vyčerpání zásobníku
* Velmi tichý provoz
* Jednoduché ovládání a snadná údržba
* Napájení přes adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC); příkon 12 W
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.900
Výška (cm): 14.50
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 15.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.240
Výška (cm): 27.50
Šířka (cm): 19.50
Hloubka (cm): 19.50
EAN: 8590393292844
Záruční doba: 24 měsíců
Aroma difuzér ve skleněném provedení v kombinaci s bambusovým dřevem. Ultrazvuková technologie rozprašování, výdrž až 8 hodin a barevné podsvícení.
Parametry
| Výrobce | ETA |
| Typ filtru | vodní |
| Doporučená plocha místnosti | 20 m2 |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Příkon | 12 W |
| Hmotnost | 0.76 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 14.5 x 15 x 15 cm |
| Indikátor výměny filtru | ne |
| Ultrazvukové | ano |
| UV lampa | ne |
| Indikátor znečištění | ne |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ne |
| Noční režim | ne |
| Se snadnou údržbou | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Ultrazvukový zvlhčovač může tvořit bílý povlak na nábytku | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Příliš vysoká vlhkost může podpořit plísně | ano |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | nevhodné |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | nevhodné |
| Pro uživatele bez času na údržbu | nevhodné |
| Velikost místnosti | pro malou místnost (do 20 m2) |