Canon PowerShot G7 X Mark III 30th Anniversary Limited Edition Kit oslavuje 30 let ikonické řady PowerShot. Nabízí nejen osvědčenou kvalitu, ale i exkluzivní design – grafitovou povrchovou úpravu a ovládací kroužek s diamantovým frézováním. Kromě samotného fotoaparátu najdete v balení také stylové poutko na ruku. Canon PowerShot G7 X Mark III je perfektním společníkem pro vloggery, základem je 20,1 MPx jednopalcový CMOS snímač s vrstvenou strukturou, objektiv ekvivalentní 24-100mm se světelností... Celý popis
Koupit za 21 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
CANON PowerShot G7 X Mark III černý
Doprava:
zdarma
21 690 Kč
Koupit za 21 690 Kč
95 %
Digitální fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mark III stříbrný
Doprava:
55 Kč
30 940 Kč
Koupit za 30 940 Kč
100 %
Canon POWERSHOT G7X MIII Black Vlogger kit
Doprava:
zdarma
Skladem
23 990 Kč
Koupit za 23 990 Kč
96 %
Canon PowerShot G7 X Mark III Vlogger kit
Doprava:
zdarma
Skladem
23 790 Kč
Koupit za 23 790 Kč
100 %
CANON PowerShot G7x Mark III Black Vlogger Kit
Doprava:
zdarma
23 790 Kč
Koupit za 23 790 Kč
Popis
Canon PowerShot G7 X Mark III 30th Anniversary Limited Edition Kit oslavuje 30 let ikonické řady PowerShot. Nabízí nejen osvědčenou kvalitu, ale i exkluzivní design – grafitovou povrchovou úpravu a ovládací kroužek s diamantovým frézováním. Kromě samotného fotoaparátu najdete v balení také stylové poutko na ruku.
Canon PowerShot G7 X Mark III je perfektním společníkem pro vloggery, základem je 20,1 MPx jednopalcový CMOS snímač s vrstvenou strukturou, objektiv ekvivalentní 24-100mm se světelností 1,8-2,8 a procesor Digic 8. Dále nabízí videosekvence v kvalitě 4K 30 sn./s nebo FullHD 120 sn./s, dotykový výklopný displej o 180°, 3,5mm vstup pro mikrofon, dobíjení zkrze USB port, sekvenční snímání až 30 sn./s do RAW a bezdrátovou konektivitu Wifi/NFC/Bluetooth.
Detailní popis produktu
Fascinující videa, která si vaše publikum zamiluje
Ohromte své diváky s rozlišením 4K a vysokou snímkovou frekvencí až 120 sn./s. Konektor pro připojení mikrofonu umožňuje zaznamenávat křišťálově čistý zvuk a možnost připojení ke smartphonu usnadňuje živé streamování na YouTube.
Vytvářejte obsah svým vlastním způsobem
S fotoaparátem Canon PowerShot G7 X Mark III není kreativita žádný problém. Snímač s rozlišením 20,1 megapixelu poskytuje úžasné výsledky, ať už fotografujete portréty, selfie, panoramatické snímky nebo jídlo.
Odlište se od ostatních uživatelů smartphonů
Upoutejte zájem svého publika pomocí malé hloubky ostrosti, díky které se snímaný objekt stane středem pozornosti. Filmy a fotografie pořízené za slabého osvětlení jsou plné detailů a atmosféry.
Rychlé a snadné použití
Intuitivní dotyková obrazovka se překlápí, takže vytváření vlogů a selfie se stane jednoduchou záležitostí. Přizpůsobitelné ovládací prvky, které je radost používat, vám umožní mít kontrolu přesně tak, jak si přejete.
Fantastické připojení pomocí technologie Bluetooth®*
Po spárování fotoaparátu Canon PowerShot G7 X Mark III se smartphonem nebo tabletem můžete pořízený obsah snadno sdílet online. Prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect lze videa nebo fotografie pořizovat na dálku.
Technologie, která vám poskytne výhody
Výkonný procesor DIGIC 8 umožňuje pořizovat fotografie rychlostí až 30 sn./s, dokonce i při ukládání snímků do formátu RAW, který nabízí maximální flexibilitu při následném zpracování.
Parametr
Hodnota
Úroveň produktu
Poloprofesionál a pokročilý
Podle použití
Rodinný, Pokročilý
Rozměry
105.5 × 60.9 × 41.4 mm
Hmotnost
304 g
Barva
černá, stříbrná
Manuální ostření
Ano
Pomocné světlo AF
Ano
Minimální zaostřovací vzdálenost
5 cm
Makro od
40 cm
Počet AF bodů
31
Blokování AE
Ano
Poměr stran snímku
16:9, 3:2, 4:3
Digitální zoom
4×
Měření expozice
Zónové, Středové, Bodové
ISO (min)
125
ISO (max)
12800
Rychlost sériového snímání
30 sn./s
Panorama
Ano
HDR
Ano
Scénické režimy
Ano
Stabilizátor snímače
Ne
Formát snímače
1" / CX
Rozlišení snímače
20,1 Mpx
Rozlišení fotografií
5472 × 3648
Technologie snímače
CMOS
Poměr stran snímače
3:2
Výstupy
Micro HDMI
Vstupy
3,5mm jack (mikrofon), USB-C
Napájení
Akumulátor
Typ baterie
NB-13L (Canon)
Obrazový procesor
DIGIC 8
Optický zoom
4,2×
Ohnisková vzdálenost (eq. 35 mm)
24–100 mm
Minimální ohnisko
24 mm
Maximální ohnisko
100 mm
Světelnost (min)
f/1.8
Světelnost (max)
f/2.8
Stabilizace obrazu
Ano
Nejdelší expoziční čas
30 s
Nejkratší expoziční čas
1/25000 s
Bulb
Ano
Typ hledáčku
Nemá
Velikost displeje
3"
Rozlišení displeje
1 040 000 bodů
Live View
Ano
Dotykový displej
Ano
Výklopný displej
Ano
Vestavěný blesk
Ano
Synchronizační čas blesku
1/2000 s
Korekce expozice blesku
±2 EV (po 1/3 EV)
Směrné číslo blesku
7
Formáty souborů
MP4, JPEG, RAW
Maximální video
4K UHD (3840 × 2160)
Snímková frekvence
30 sn./s
Video formát
MPEG-4, AVC/H.264
Časosběr
Ano
Audio kanály
2.0
Zoom při videu
Ano
Typ paměťové karty
SD
Číslo produktu
7563C002
Značka
Canon
Typ produktu
Kompakt
Příslušenství
Řemínek Peak Design 30th Anniversary Edition, baterie NB-13L, nabíječka CB-2LHE
Canon PowerShot G7 X Mark III je perfektním společníkem pro vloggery, základem je 20,1 MPx jednopalcový CMOS snímač s vrstvenou strukturou, objektiv ekvivalentní 24-100mm se světelností 1,8-2,8 a procesor Digic 8. Dále nabízí videosekvence v kvalitě 4K 30 sn./s nebo FullHD 120 sn./s, dotykový výklopný displej o 180°, 3,5mm vstup pro mikrofon, dobíjení zkrze USB port, sekvenční snímání až 30 sn./s do RAW a bezdrátovou konektivitu Wifi/NFC/Bluetooth.
Detailní popis produktu
Fascinující videa, která si vaše publikum zamiluje
Ohromte své diváky s rozlišením 4K a vysokou snímkovou frekvencí až 120 sn./s. Konektor pro připojení mikrofonu umožňuje zaznamenávat křišťálově čistý zvuk a možnost připojení ke smartphonu usnadňuje živé streamování na YouTube.
Vytvářejte obsah svým vlastním způsobem
S fotoaparátem Canon PowerShot G7 X Mark III není kreativita žádný problém. Snímač s rozlišením 20,1 megapixelu poskytuje úžasné výsledky, ať už fotografujete portréty, selfie, panoramatické snímky nebo jídlo.
Odlište se od ostatních uživatelů smartphonů
Upoutejte zájem svého publika pomocí malé hloubky ostrosti, díky které se snímaný objekt stane středem pozornosti. Filmy a fotografie pořízené za slabého osvětlení jsou plné detailů a atmosféry.
Rychlé a snadné použití
Intuitivní dotyková obrazovka se překlápí, takže vytváření vlogů a selfie se stane jednoduchou záležitostí. Přizpůsobitelné ovládací prvky, které je radost používat, vám umožní mít kontrolu přesně tak, jak si přejete.
Fantastické připojení pomocí technologie Bluetooth®*
Po spárování fotoaparátu Canon PowerShot G7 X Mark III se smartphonem nebo tabletem můžete pořízený obsah snadno sdílet online. Prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect lze videa nebo fotografie pořizovat na dálku.
Technologie, která vám poskytne výhody
Výkonný procesor DIGIC 8 umožňuje pořizovat fotografie rychlostí až 30 sn./s, dokonce i při ukládání snímků do formátu RAW, který nabízí maximální flexibilitu při následném zpracování.
Parametr
Hodnota
Úroveň produktu
Poloprofesionál a pokročilý
Podle použití
Rodinný, Pokročilý
Rozměry
105.5 × 60.9 × 41.4 mm
Hmotnost
304 g
Barva
černá, stříbrná
Manuální ostření
Ano
Pomocné světlo AF
Ano
Minimální zaostřovací vzdálenost
5 cm
Makro od
40 cm
Počet AF bodů
31
Blokování AE
Ano
Poměr stran snímku
16:9, 3:2, 4:3
Digitální zoom
4×
Měření expozice
Zónové, Středové, Bodové
ISO (min)
125
ISO (max)
12800
Rychlost sériového snímání
30 sn./s
Panorama
Ano
HDR
Ano
Scénické režimy
Ano
Stabilizátor snímače
Ne
Formát snímače
1" / CX
Rozlišení snímače
20,1 Mpx
Rozlišení fotografií
5472 × 3648
Technologie snímače
CMOS
Poměr stran snímače
3:2
Výstupy
Micro HDMI
Vstupy
3,5mm jack (mikrofon), USB-C
Napájení
Akumulátor
Typ baterie
NB-13L (Canon)
Obrazový procesor
DIGIC 8
Optický zoom
4,2×
Ohnisková vzdálenost (eq. 35 mm)
24–100 mm
Minimální ohnisko
24 mm
Maximální ohnisko
100 mm
Světelnost (min)
f/1.8
Světelnost (max)
f/2.8
Stabilizace obrazu
Ano
Nejdelší expoziční čas
30 s
Nejkratší expoziční čas
1/25000 s
Bulb
Ano
Typ hledáčku
Nemá
Velikost displeje
3"
Rozlišení displeje
1 040 000 bodů
Live View
Ano
Dotykový displej
Ano
Výklopný displej
Ano
Vestavěný blesk
Ano
Synchronizační čas blesku
1/2000 s
Korekce expozice blesku
±2 EV (po 1/3 EV)
Směrné číslo blesku
7
Formáty souborů
MP4, JPEG, RAW
Maximální video
4K UHD (3840 × 2160)
Snímková frekvence
30 sn./s
Video formát
MPEG-4, AVC/H.264
Časosběr
Ano
Audio kanály
2.0
Zoom při videu
Ano
Typ paměťové karty
SD
Číslo produktu
7563C002
Značka
Canon
Typ produktu
Kompakt
Příslušenství
Řemínek Peak Design 30th Anniversary Edition, baterie NB-13L, nabíječka CB-2LHE
Parametry
| Optický zoom | 4.2 x |
| Digitální zoom | 4 x |
| Napájení | s akumulátorem |
| Typ paměťové karty | Micro SDXC |
| Výrobce | Canon |
| Rozlišení | 20.1 Mpix |
| Typ fotoaparátu | kompakty |
| Formát snímače | 1"/CX |
| Typ snímače | CMOS |
| Min. ohnisková vzdálenost | 24 mm |
| Max. ohnisková vzdálenost | 100 mm |
| Optický stabilizátor obrazu | ano |
| Minimální clona | 1.8 |
| Min. vzdálenost v Makro režimu | 5 cm |
| Maximální clona | 2.8 |
| Světelnost objektivu | 1.8 - 2.8 |
| Maximální citlivost (ISO) | 125 |
| Nejkratší čas | 1 / 2000 s |
| Nejdelší čas | 30 s |
| Manuální ostření | ano |
| Pomocné světlo AF | ano |
| Zonální měření | ne |
| Bodové měření | ano |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 |
| Videosekvence | ano |
| Formát videa | MP4 |
| Frekvence snímků videa | 120 fps |
| HD Video | ano |
| Full HD video | ano |
| 4K video | ano |
| Zvukové poznámky | ano |
| Samospoušť | ano |
| České menu | ano |
| Závit na stativ | ano |
| Dotykové ovládání | ano |
| NFC | ne |
| Hledáček | ne |
| Otočný | ano |
| Typ hledáčku | bez hledáčku |
| Rozlišení LCD | 1040000 pixelů |
| Velikost displeje | 3 palce |
| Výklopný | ano |
| Výška | 60.9 mm |
| Šířka | 105.5 mm |
| Hloubka | 41.4 mm |
| Hmotnost | 304 g |
| Materiál těla | plast |
| Vodotěsný | ne |
| Dálkové ovládání | ano |
| Externí blesk | ne |
| HDMI výstup | ano |
| USB | ano |
| Bluetooth | ano |
| GPS | ano |
| WiFi | ano |
| Formát snímku | JPEG, RAW |