Masivní výkon, hluboké basy a odolnost bez kompromisů – připravený na každou hudební výzvu Anker Soundcore Boom 2 Pro Explozivní výkon 140 W s technologií BassUp 2.0 Reproduktor Anker Soundcore Boom 2 Pro přináší suverénní výkon až 140 W, který pocítíte v každém beatu. Díky technologii BassUp 2.0 a dvojici výkonných wooferů je výsledkem basový zážitek, který převyšuje předchozí generaci o 160 % – připravený rozpohybovat jakýkoli večírek. Vyladěný stereo zvuk se čtyřmi měniči Systém 2 + 2 kombinuje... Celý popis
Koupit za 6 290 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Bluetooth reproduktor Anker soundcore Boom 2 Pro černý
Doprava:
zdarma
Skladem
6 290 Kč
Koupit za 6 290 Kč
93 %
Anker soundcore Boom 2 Pro Bluetooth reproduktor černá
Doprava:
zdarma
Skladem
6 290 Kč
Koupit za 6 290 Kč
93 %
Bluetooth reproduktor Anker soundcore Boom 2 Pro černý
Doprava:
79 Kč
6 290 Kč
Koupit za 6 290 Kč
93 %
Anker soundcore Boom 2 Pro černý (A3134A11)
Doprava:
59 Kč
Skladem
4 706 Kč
Koupit za 4 706 Kč
100 %
Anker Soundcore Boom 2 Pro bezdrátový reproduktor černý A3134A11
Doprava:
99 Kč
Skladem
4 452 Kč
Koupit za 4 452 Kč
Popis
Masivní výkon, hluboké basy a odolnost bez kompromisů – připravený na každou hudební výzvu
Anker Soundcore Boom 2 Pro
Explozivní výkon 140 W s technologií BassUp 2.0
Reproduktor Anker Soundcore Boom 2 Pro přináší suverénní výkon až 140 W, který pocítíte v každém beatu. Díky technologii BassUp 2.0 a dvojici výkonných wooferů je výsledkem basový zážitek, který převyšuje předchozí generaci o 160 % – připravený rozpohybovat jakýkoli večírek.
Vyladěný stereo zvuk se čtyřmi měniči
Systém 2 + 2 kombinuje dva 50W woofery s dvěma 20W výškovými reproduktory, které dohromady vytvářejí vyvážený a čistý zvukový projev. Inteligentní crossover technologie se stará o správné rozdělení frekvencí, takže si vychutnáte hluboké basy i ostré výšky v dokonalé harmonii.
Rychlé nabíjení a powerbanka v jednom
S funkcí 30W rychlonabíjení vám bude stačit 3 hodiny pro až 20 hodin přehrávání. Navíc je zde i vestavěná 10W powerbanka, takže si můžete pohodlně dobít telefon nebo jiná zařízení i během přehrávání.
Odolný a připravený na...
Anker Soundcore Boom 2 Pro
Explozivní výkon 140 W s technologií BassUp 2.0
Reproduktor Anker Soundcore Boom 2 Pro přináší suverénní výkon až 140 W, který pocítíte v každém beatu. Díky technologii BassUp 2.0 a dvojici výkonných wooferů je výsledkem basový zážitek, který převyšuje předchozí generaci o 160 % – připravený rozpohybovat jakýkoli večírek.
Vyladěný stereo zvuk se čtyřmi měniči
Systém 2 + 2 kombinuje dva 50W woofery s dvěma 20W výškovými reproduktory, které dohromady vytvářejí vyvážený a čistý zvukový projev. Inteligentní crossover technologie se stará o správné rozdělení frekvencí, takže si vychutnáte hluboké basy i ostré výšky v dokonalé harmonii.
Rychlé nabíjení a powerbanka v jednom
S funkcí 30W rychlonabíjení vám bude stačit 3 hodiny pro až 20 hodin přehrávání. Navíc je zde i vestavěná 10W powerbanka, takže si můžete pohodlně dobít telefon nebo jiná zařízení i během přehrávání.
Odolný a připravený na...
Parametry
| Výrobce | Anker |
| Běžná výdrž baterie | 20 h |
| Produktová řada | Anker Soundcore Boom 2 Pro |
| Typ soustavy | aktivní |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Napájení | na baterie (akumulátor) |
| Kapacita baterie | 7500 mAh |
| Šířka reproduktoru | 44.2 cm |
| Výška reproduktoru | 24.8 cm |
| Hloubka reproduktoru | 15.1 cm |
| Hmotnost reproduktoru | 4.33 kg |
| Velikost | velké |
| Použití | venkovní / party |
| Hlasitost | hlasité |
| Kvalita zvuku | nadstandardní |
| S dlouhou výdrží | ano |
| Voděodolnost | vodotěsné |
| Doba nabíjení | 3.0 h |
| Propojení reproduktorů | multiroom |
| Plastové | ano |
| Z pogumovaného plastu | ano |
| Počet měničů | 4 |
| Celkový výkon RMS | 140 W |
| Počet kanálů | 2.0 |
| True Wireless Stereo (TWS) | ano |
| Stereo | ano |
| S USB | ne |
| Ovládání hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Hlasový asistent | ne |
| LED svítící | ano |
| Funkce powerbanky | ano |
| AUX-IN | ano |
| Voděodolné | ano |
| Párty reproduktory | ano |
| Přenosné | ano |
| Vodotěsné | ano |
| Multiroom | ano |
| Venkovní | ano |
| Do sprchy | ano |
| Do koupelny | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |