Obrovský 14" 2.1K displej, 32GB RAM a baterie 13 500 mAh pro maximální produktivitu a silný procesor Helio G99, 32GB RAM, 256GB úložiště, velká baterie 13 500 mAh a 14" displej s vysokým rozlišením dělají z DOOGEE Tab E3 Max ideální zařízení pro práci, zábavu i náročné uživatele. Blackview Active 8 Pro Velký 10,36" displej s jemným 2.4K rozlišením Na 10,36palcovém FHD+ displeji s vysokým 2.4K rozlišením ožije každý detail. Ať už pracujete, sledujete filmy nebo hrajete hry, můžete se spolehnout na... Celý popis
Koupit za 7 349 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Blackview Active 8 Pro LTE 10,3" 8/256GB Černá
Doprava:
zdarma
Skladem
7 349 Kč
Koupit za 7 349 Kč
95 %
Odolný tablet 10,3" Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Černý
Doprava:
zdarma
Skladem
7 199 Kč
Koupit za 7 199 Kč
97 %
Tablet 10,3" Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Černý
Doprava:
zdarma
Skladem
7 199 Kč
Koupit za 7 199 Kč
97 %
Tablet 10,3" Blackview Active 8 Pro LTE 8/256GB Černý
Doprava:
69 Kč
Skladem
7 199 Kč
Koupit za 7 199 Kč
90 %
Aligator Blackview Active 8 Pro Black
Doprava:
49 Kč
Skladem
7 190 Kč
Koupit za 7 190 Kč
Popis
Obrovský 14" 2.1K displej, 32GB RAM a baterie 13 500 mAh pro maximální produktivitu a silný procesor Helio G99, 32GB RAM, 256GB úložiště, velká baterie 13 500 mAh a 14" displej s vysokým rozlišením dělají z DOOGEE Tab E3 Max ideální zařízení pro práci, zábavu i náročné uživatele.
Blackview Active 8 Pro
Velký 10,36" displej s jemným 2.4K rozlišením
Na 10,36palcovém FHD+ displeji s vysokým 2.4K rozlišením ožije každý detail. Ať už pracujete, sledujete filmy nebo hrajete hry, můžete se spolehnout na ostrý obraz, syté barvy a výbornou čitelnost. Displej poskytuje nejen vizuální komfort, ale i prostor pro efektivní práci a zábavu.
Odolné sklo, které něco vydrží
Displej chrání tvrzené sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které je navržené do náročných podmínek. Oproti předchozí generaci nabízí až 5× vyšší odolnost proti pádu a poškrábání. Bez obav ho tak můžete používat i v terénu – poradí si s nárazy, otřesy i nechtěným pádem z výšky až jednoho metru.
Až 24 GB RAM díky chytrému rozšíření
Tablet nabízí 8 GB fyzické...
Blackview Active 8 Pro
Velký 10,36" displej s jemným 2.4K rozlišením
Na 10,36palcovém FHD+ displeji s vysokým 2.4K rozlišením ožije každý detail. Ať už pracujete, sledujete filmy nebo hrajete hry, můžete se spolehnout na ostrý obraz, syté barvy a výbornou čitelnost. Displej poskytuje nejen vizuální komfort, ale i prostor pro efektivní práci a zábavu.
Odolné sklo, které něco vydrží
Displej chrání tvrzené sklo Corning® Gorilla® Glass 5, které je navržené do náročných podmínek. Oproti předchozí generaci nabízí až 5× vyšší odolnost proti pádu a poškrábání. Bez obav ho tak můžete používat i v terénu – poradí si s nárazy, otřesy i nechtěným pádem z výšky až jednoho metru.
Až 24 GB RAM díky chytrému rozšíření
Tablet nabízí 8 GB fyzické...
Parametry
| Výrobce | Aligator |
| Úhlopříčka displeje | 10.36 palce |
| Velikost RAM paměti | 8 GB |
| Operační systém | Android 13 |
| Modelový rok | 2023 |
| Kompletní balení | stylus v balení |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ano |
| GPS | ano |
| NFC | ano |
| LTE | ano |
| Slot pro SIM kartu | ano |
| Podpora 5G | ne |
| Připojení k internetu | ano |
| Bezdrátové připojení | s dobrým bezdrátovým připojením (Wi‑Fi 6 & BT5.x) |
| Rozlišení displeje | 2000 x 1200 |
| Typ displeje | IPS |
| Hustota pixelů displeje | 225.0 ppi |
| Velikost paměti | 256 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ano |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | s vysokou možností rozšíření (podpora 256GB+) |
| Hmotnost | 976 g |
| Voděodolný | ano |
| Stupeň krytí | IP69K |
| Barva | černé |
| Přenosnost | těžší (>600 g) |
| Typ procesoru | MediaTek Helio G99 |
| Kapacita baterie | 13500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení | 33 W |
| Rychlost nabíjení | se standardním nabíjením (≤44W) |
| Výkon pro náročné úlohy | se základním výkonem |
| Počet jader procesoru | 8 ks |
| Gyroskopický senzor | ne |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Typ SIM karty | Nano SIM |
| Počet USB‑C portů | 1 ks |
| OTG | ano |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 16 Mpx |
| Třída energetické účinnosti | G |