Proměňte svůj obývák v domácí kino nebo párty klub díky reproduktorům Fenda F&D T-60X Pro, které nabízejí 1palcové výškové reproduktory, 4palcové plnorozsahové reproduktory a 8palcový subwoofer, a přinášejí tak nejvyšší kvalitu zvuku. Vysoký úzký design skvěle doplní prostor vedle televize. Reproduktory nabízejí široké možnosti připojení včetně Bluetooth a NFC. Reproduktory Fenda F&D T-60X Pro Klíčové vlastnosti reproduktorů Fenda F&D T-60X Pro Reproduktory o výkonu 110 W vhodné k televizi Aktivní... Celý popis
Koupit za 985 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Wavemaster MOBI 2 White
Doprava:
99 Kč
Skladem
985 Kč
Koupit za 985 Kč
84 %
VIVAX Bluetooth karaoke reproduktor BS-1310
Doprava:
zdarma
Skladem
7 990 Kč
Koupit za 7 990 Kč
89 %
VIVAX Bluetooth karaoke reproduktor BS-1310
Doprava:
119 Kč
Skladem
7 990 Kč
Koupit za 7 990 Kč
93 %
Verk 06401 Přenosný LED Bluetooth reproduktor USB / FM rádio / AUX / karaoke, 2 mikrofony - batoh
Doprava:
89 Kč
Skladem
2 579 Kč
Koupit za 2 579 Kč
93 %
Bluetooth reproduktor SENCOR SSS 3450K (35059728)
Doprava:
59 Kč
Skladem
2 528 Kč
Koupit za 2 528 Kč
Popis
Proměňte svůj obývák v domácí kino nebo párty klub díky reproduktorům Fenda F&D T-60X Pro, které nabízejí 1palcové výškové reproduktory, 4palcové plnorozsahové reproduktory a 8palcový subwoofer, a přinášejí tak nejvyšší kvalitu zvuku. Vysoký úzký design skvěle doplní prostor vedle televize. Reproduktory nabízejí široké možnosti připojení včetně Bluetooth a NFC.
Reproduktory Fenda F&D T-60X Pro
Klíčové vlastnosti reproduktorů Fenda F&D T-60X Pro
Reproduktory o výkonu 110 W vhodné k televizi
Aktivní 8" subwoofer, 4" plnorozsahové reproduktory a 1" výškový reproduktor pro nejlepší kvalitu zvuku
Široké možnosti připojení jak drátové přes USB, optický kabel a 3,5mm jack, tak i bezdrátové přes Bluetooth 5.0 a NFC
Hudbu lze pouštět přímo z USB flash disku
Součástí balení je i karaoke mikrofon a dálkové ovládání
Elegantní dřevěný design skvěle doplní váš obývací pokoj
Pro filmy, muziku i rádio
Reproduktory Fenda F&D T-60X vám umožní poslouchat hudbu z různých zdrojů, a to přímo z USB flash disku, nebo můžete připojit televizi či jiné přehrávací zařízení přes optický kabel nebo 3,5mm jack. Pokud chcete pouštět playlisty z telefonu nebo tabletu, uvítáte bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.0 a NFC. Stačí na telefonu aktivovat NFC párování a položit jej na reproduktor.
Reproduktory Fenda F&D T-60X Pro
Špičková kvalita zvuku reproduktorů Fenda F&D T-60X Pro
Bedny reproduktorů jsou vyrobeny ze dřeva, a přispívají tím k luxusní a přirozené kvalitě zvuku. Díky 8" subwooferu si užijete plné basy a spolu s 1" výškovým reproduktorem a 4" plnorozsahovými reproduktory přinášejí reproduktory Fenda F&D T-60X Pro skutečně špičkový zvuk.
Řekněte to písničkou
Pokud nechcete hudbu pouze poslouchat, ale být její aktivní součástí, využijete karaoke mikrofon, který dostanete společně s reproduktory Fenda F&D T-60X Pro. Můžete tak pořádat legendární večírky plné hudby a zábavy, ať už budete playlisty pouze pouštět, nebo se se svými hosty chopíte mikrofonu. Reproduktory můžete rovněž ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání.
Reproduktory Fenda F&D T-60X Pro
Klíčové vlastnosti reproduktorů Fenda F&D T-60X Pro
Reproduktory o výkonu 110 W vhodné k televizi
Aktivní 8" subwoofer, 4" plnorozsahové reproduktory a 1" výškový reproduktor pro nejlepší kvalitu zvuku
Široké možnosti připojení jak drátové přes USB, optický kabel a 3,5mm jack, tak i bezdrátové přes Bluetooth 5.0 a NFC
Hudbu lze pouštět přímo z USB flash disku
Součástí balení je i karaoke mikrofon a dálkové ovládání
Elegantní dřevěný design skvěle doplní váš obývací pokoj
Pro filmy, muziku i rádio
Reproduktory Fenda F&D T-60X vám umožní poslouchat hudbu z různých zdrojů, a to přímo z USB flash disku, nebo můžete připojit televizi či jiné přehrávací zařízení přes optický kabel nebo 3,5mm jack. Pokud chcete pouštět playlisty z telefonu nebo tabletu, uvítáte bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.0 a NFC. Stačí na telefonu aktivovat NFC párování a položit jej na reproduktor.
Reproduktory Fenda F&D T-60X Pro
Špičková kvalita zvuku reproduktorů Fenda F&D T-60X Pro
Bedny reproduktorů jsou vyrobeny ze dřeva, a přispívají tím k luxusní a přirozené kvalitě zvuku. Díky 8" subwooferu si užijete plné basy a spolu s 1" výškovým reproduktorem a 4" plnorozsahovými reproduktory přinášejí reproduktory Fenda F&D T-60X Pro skutečně špičkový zvuk.
Řekněte to písničkou
Pokud nechcete hudbu pouze poslouchat, ale být její aktivní součástí, využijete karaoke mikrofon, který dostanete společně s reproduktory Fenda F&D T-60X Pro. Můžete tak pořádat legendární večírky plné hudby a zábavy, ať už budete playlisty pouze pouštět, nebo se se svými hosty chopíte mikrofonu. Reproduktory můžete rovněž ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání.
Parametry
| Výrobce | Wavemaster |
| Běžná výdrž baterie | 10 h |
| Produktová řada | Wavemaster MOBI-2 |
| Typ soustavy | aktivní |
| Napájení | na baterie (akumulátor) |
| Šířka reproduktoru | 8.0 cm |
| Výška reproduktoru | 3.8 cm |
| Hmotnost reproduktoru | 0.11 kg |
| Velikost | do kapsy |
| Použití | na cesty (kapesní) |
| Hlasitost | tiché |
| Kvalita zvuku | základní |
| Propojení reproduktorů | jeden kus |
| Plastové | ano |
| Počet měničů | 1 |
| Celkový výkon RMS | 35 W |
| Počet kanálů | samostatný reproduktor |
| AUX-IN | ano |
| Voděodolné | ano |
| Mini | ano |
| Přenosné | ano |
| Retro | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |