Bezdrátový Bluetooth Reproduktor BOOMBOX Mobilní USB Rádio LED MP3 Přenosný➡️UDĚLÁ DOJEM - REPRODUKTOR BOOMBOX Výhody našeho reproduktoru: ☑️ Skvělý zvuk ☑️ Silné basy ☑️ Odolný proti stříkající vodě a prachu - ochrana IPX4 ☑️ Připojení Bluetooth ☑️ Připojení AUX ☑️ Moderní design ☑️ Vestavěný mikrofon ☑️ Funkce handsfree ☑️ Mikrofon ☑️ Čtečka paměťových karet ☑️ Rádio s automatickým vyhledáváním stanic (vyžaduje připojení 3,5mm AUX kabelu k zařízení - nejsou součástí balení) Přenosný, kompaktní... Celý popis
Koupit za 373 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Bezdrátový Bluetooth Reproduktor BOOMBOX Mobilní USB Rádio LED MP3 Přenosný➡️UDĚLÁ DOJEM - REPRODUKTOR BOOMBOX
Výhody našeho reproduktoru:
☑️ Skvělý zvuk
☑️ Silné basy
☑️ Odolný proti stříkající vodě a prachu - ochrana IPX4
☑️ Připojení Bluetooth
☑️ Připojení AUX
☑️ Moderní design
☑️ Vestavěný mikrofon
☑️ Funkce handsfree
☑️ Mikrofon
☑️ Čtečka paměťových karet
☑️ Rádio s automatickým vyhledáváním stanic (vyžaduje připojení 3,5mm AUX kabelu k zařízení - nejsou součástí balení)
Přenosný, kompaktní reproduktor, který vám umožní poslouchat hudbu kdekoli a kdykoli.
Reproduktor byl navržen s cílem poskytnout výjimečné hudební zážitky. Vestavěný subwoofer a dva středové reproduktory poskytují výkon 50W.
Pusťte si své oblíbené skladby při sportu, letním odpočinku nebo na setkání s přáteli. Hudba se přehrává z vašeho telefonu pomocí modulu Bluetooth.
Zařízení také podporuje přehrávání hudby z paměťové karty, USB (např. flash disk) a z audio vstupu AUX Minijack 3,5mm.
Pečlivě vyrobený reproduktor vám jistě poskytne hodiny skvělé zábavy.
Reproduktor má navíc vestavěný mikrofon pro telefonování.
➡️KOMPATIBILITA
Reproduktor prezentovaný v této nabídce skvěle spolupracuje s každým zařízením, které má funkci Bluetooth.
- TELEFONY
- POČÍTAČE PC
- LAPTOPY
- KONZOLE
- TELEVIZORY
- A DALŠÍ ZAŘÍZENÍ S BLUETOOTH
Multimediální Boombox – přenosný reproduktor s vysokým výkonem.
Reproduktor vybavený modulem Bluetooth umožňuje bezdrátovou komunikaci s zařízeními vybavenými modulem BT (mj. telefon, smartphone, tablet).
Vybaven sloty pro čtení paměťových karet microSD, datových nosičů typu pendrive, přenosného disku a zdrojů zvuku s konektorem AUX 3,5 mm
Connect 2v1 – umožňuje propojení 2 reproduktorů dohromady.
Reproduktor má vestavěný, výkonný akumulátor s kapacitou až 10000 mAh, který zajišťuje až 15 hodin nepřetržitého provozu.
Hudbu můžete přehrávat z jakéhokoli zdroje! Díky technologii Bluetooth přenášejte hudbu bezdrátově. Pokud vaše zařízení není vybaveno modulem Bluetooth, můžete reproduktor připojit pomocí dodaného audio kabelu s konektorem miniJack 3,5 mm.
Reproduktor má také čtečka microSD karet. Můžete si nahrát své oblíbené písničky a nemusíte se starat o dosah vašeho telefonu nebo tak šetřit jeho baterii.
Vestavěný mikrofon s technologií potlačení šumu a rušení umožňuje volné vedení hovorů.
Navíc dvě pasivní basové membrány, velký objem reproduktoru a jeho pevná konstrukce zajišťují zvuk plný šťavnatých a konzistentních nízkých a středních tónů.
Nezáleží na tom, zda posloucháte rock nebo klubovou hudbu.
Vaše hudba bude vždy dobře reprodukována.
V BALENÍ:
- bezdrátový reproduktor BOOMBOX
- Elegantní barevné krabička
- Micro USB kabel
- Český návod
⚙ TECHNICKÁ SPECIFIKACE
- Bluetooth 4.1
- Dosah signálu: až 15 metrů
- Frekvenční odezva: 20Hz-20000Hz
- Akumulátor: vestavěný 10000 mAh
- Napájení: 5V
- VÝKON: 50W
- Konektory: USB, MicroUSB, MicroSD, MiniJack 3,5 mm
- Funkce Powerbank: ano, 5V 2,1A (max)
- Mikrofon: ano, vestavěný
- Doba provozu až 15 hodin
Výhody našeho reproduktoru:
☑️ Skvělý zvuk
☑️ Silné basy
☑️ Odolný proti stříkající vodě a prachu - ochrana IPX4
☑️ Připojení Bluetooth
☑️ Připojení AUX
☑️ Moderní design
☑️ Vestavěný mikrofon
☑️ Funkce handsfree
☑️ Mikrofon
☑️ Čtečka paměťových karet
☑️ Rádio s automatickým vyhledáváním stanic (vyžaduje připojení 3,5mm AUX kabelu k zařízení - nejsou součástí balení)
Přenosný, kompaktní reproduktor, který vám umožní poslouchat hudbu kdekoli a kdykoli.
Reproduktor byl navržen s cílem poskytnout výjimečné hudební zážitky. Vestavěný subwoofer a dva středové reproduktory poskytují výkon 50W.
Pusťte si své oblíbené skladby při sportu, letním odpočinku nebo na setkání s přáteli. Hudba se přehrává z vašeho telefonu pomocí modulu Bluetooth.
Zařízení také podporuje přehrávání hudby z paměťové karty, USB (např. flash disk) a z audio vstupu AUX Minijack 3,5mm.
Pečlivě vyrobený reproduktor vám jistě poskytne hodiny skvělé zábavy.
Reproduktor má navíc vestavěný mikrofon pro telefonování.
➡️KOMPATIBILITA
Reproduktor prezentovaný v této nabídce skvěle spolupracuje s každým zařízením, které má funkci Bluetooth.
- TELEFONY
- POČÍTAČE PC
- LAPTOPY
- KONZOLE
- TELEVIZORY
- A DALŠÍ ZAŘÍZENÍ S BLUETOOTH
Multimediální Boombox – přenosný reproduktor s vysokým výkonem.
Reproduktor vybavený modulem Bluetooth umožňuje bezdrátovou komunikaci s zařízeními vybavenými modulem BT (mj. telefon, smartphone, tablet).
Vybaven sloty pro čtení paměťových karet microSD, datových nosičů typu pendrive, přenosného disku a zdrojů zvuku s konektorem AUX 3,5 mm
Connect 2v1 – umožňuje propojení 2 reproduktorů dohromady.
Reproduktor má vestavěný, výkonný akumulátor s kapacitou až 10000 mAh, který zajišťuje až 15 hodin nepřetržitého provozu.
Hudbu můžete přehrávat z jakéhokoli zdroje! Díky technologii Bluetooth přenášejte hudbu bezdrátově. Pokud vaše zařízení není vybaveno modulem Bluetooth, můžete reproduktor připojit pomocí dodaného audio kabelu s konektorem miniJack 3,5 mm.
Reproduktor má také čtečka microSD karet. Můžete si nahrát své oblíbené písničky a nemusíte se starat o dosah vašeho telefonu nebo tak šetřit jeho baterii.
Vestavěný mikrofon s technologií potlačení šumu a rušení umožňuje volné vedení hovorů.
Navíc dvě pasivní basové membrány, velký objem reproduktoru a jeho pevná konstrukce zajišťují zvuk plný šťavnatých a konzistentních nízkých a středních tónů.
Nezáleží na tom, zda posloucháte rock nebo klubovou hudbu.
Vaše hudba bude vždy dobře reprodukována.
V BALENÍ:
- bezdrátový reproduktor BOOMBOX
- Elegantní barevné krabička
- Micro USB kabel
- Český návod
⚙ TECHNICKÁ SPECIFIKACE
- Bluetooth 4.1
- Dosah signálu: až 15 metrů
- Frekvenční odezva: 20Hz-20000Hz
- Akumulátor: vestavěný 10000 mAh
- Napájení: 5V
- VÝKON: 50W
- Konektory: USB, MicroUSB, MicroSD, MiniJack 3,5 mm
- Funkce Powerbank: ano, 5V 2,1A (max)
- Mikrofon: ano, vestavěný
- Doba provozu až 15 hodin
Parametry
| Výrobce | Lewer |
| Běžná výdrž baterie | 15.0 h |
| Typ soustavy | aktivní |
| Počet USB | 1 |
| Stupeň krytí | IPX4 |
| Napájení | na baterie i do sítě |
| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Hmotnost reproduktoru | 1.0 kg |
| Velikost | přenosné |
| Použití | venkovní / party |
| Hlasitost | hlasité |
| Kvalita zvuku | nadstandardní |
| S dlouhou výdrží | ano |
| Voděodolnost | voděodolné |
| Typ nabíjecího portu | Micro-USB |
| Propojení reproduktorů | stereo párování |
| Plastové | ano |
| Látkové | ano |
| Z pogumovaného plastu | ano |
| Počet měničů | 3 |
| Celkový výkon RMS | 50 W |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Typ subwooferu | aktivní |
| S USB | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Funkce powerbanky | ano |
| Párty reproduktory | ano |
| Mini | ano |
| Přenosné | ano |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| 3,5 mm Jack | ano |
| Micro USB | ano |