Prozkoumejte zblízka - Bezztrátová stabilizace Zachyťte plynulé výtvory na cestách, které zapůsobí a ohromí. Pokročilá technologie stabilizace DJI přináší výsledky bez otřesů na dosah ruky. - Vestavěná prodlužovací tyč Prodlužuje se až na 215 mm pro vysoké nebo nízké záběry. Vestavěná prodlužovací tyč vám umožní zahrnout do vašich selfie více přátel, domácích mazlíčků a krajiny. - Rychlé spuštění, bez potíží Rozložte gimbal a zapněte jej. Připojte se magneticky a začněte natáčet, jakmile vás... Celý popis

Koupit za 3 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Prozkoumejte zblízka

- Bezztrátová stabilizace
Zachyťte plynulé výtvory na cestách, které zapůsobí a ohromí. Pokročilá technologie stabilizace DJI přináší výsledky bez otřesů na dosah ruky.

- Vestavěná prodlužovací tyč
Prodlužuje se až na 215 mm pro vysoké nebo nízké záběry. Vestavěná prodlužovací tyč vám umožní zahrnout do vašich selfie více přátel, domácích mazlíčků a krajiny.

- Rychlé spuštění, bez potíží
Rozložte gimbal a zapněte jej. Připojte se magneticky a začněte natáčet, jakmile vás popadne inspirace.

- ActiveTrack 6.0, zůstaňte uprostřed
Obrovská vylepšení, jako je vylepšené sledování ve scénách pro více osob, možnost používat přiblížení během sledování a opětovné sledování, pokud se objekt ztratí.

- Výukové programy a úpravy jedním klepnutím
Fotografujte a upravujte bez námahy pomocí DJI Mimo a LightCut. A získejte doporučenou sekvenci záběrů a výukový program založený na vašem obsahu pomocí ShotGuides.

Osmo Mobile 6 je inteligentní stabilizátor smartphonu nabitý kreativními funkcemi. Je nejen kompaktní a snadno skládací, aby se vám vešel do dlaně, ale také se automaticky spustí, jakmile se rozloží, a okamžitě můžete pořídit záběry. Získejte dynamické úhly a dokonalé selfie pomocí vestavěné prodlužovací tyče. K dispozici máte celou řadu inteligentních funkcí a průvodců. Aplikace DJI Mimo usnadňuje efektivní fotografování, úpravy a sdílení, což vám umožní zachytit každý nezapomenutelný okamžik.

Připravit…Pozor…Teď!

  Kompaktní a přenosný
Noste svůj Osmo Mobile 6 na vzrušující dobrodružství. Díky kompaktnímu a skládacímu designu se snadno sbalí a s rychloupínací magnetickou svorkou na telefon můžete začít, aniž byste se museli obtěžovat se sundaváním pouzdra telefonu. Zaklapněte nebo vyjměte – jste připraveni okamžitě natáčet nebo přijímat hovory.

  Rychlé spuštění
Osmo Mobile 6 se automaticky zapne, jakmile jej rozložíte. Zaklapněte spárovaný smartphone a automaticky se objeví aplikace DJI Mimo, která vám umožní začít natáčet, jakmile se objeví inspirace.

3osá stabilizace
Díky 3osé stabilizaci zachyťte plynulé, bezztrátové výtvory na cestách, které zapůsobí a ohromí. Osmo Mobile 6 integruje pokročilou stabilizační technologii DJI, která vám přináší silné, stabilní výsledky bez otřesů přímo ve vaší ruce.

    Vypadá dobře

 

 

 

 

Nová barva [Břidlicově šedá] je elegantní, úhledná a odolná vůči skvrnám. Díky vylepšenému ergonomickému designu a protiskluzové rukojeti vám Osmo Mobile 6 přesně padne do ruky.

 Hladký operátor
 

Pohodlně kontrolujte úroveň baterie a indikátor stavu systému a přepínejte mezi režimy gimbalu pomocí nového vestavěného [stavového panelu]. Stisknutím tlačítka M můžete přeskakovat mezi čtyřmi režimy, abyste splnili své potřeby při natáčení nebo přidali kreativní talent.

  Stačí přejít na ovládání
 

Bez námahy a plynule ovládejte zoom a ostření pomocí nového [bočního kolečka] Osmo Mobile 6. Otáčením kolečka upravte ohniskovou vzdálenost pro flexibilní kompozici a hladce přibližujte a oddalujte. A pro ještě lepší filmové ovládání jedním stisknutím bočního kolečka přepnete na manuální ostření.

Inteligentní funkce v pohotovosti

Gimbal s pouliční chytrostí
 
Časosběr
Zakřivení času a prostoru pomocí Časosběru, Motionlapse a Hyperlapse.
S jednoduchými šablonami Motionlapse můžete spojit krásné okamžiky do působivých klipů.

 Dynamický zoom
Použijte režimy Move In a Move Out k získání roztahovacích a komprimovaných vizuálních efektů, abyste s telefonem vytvořili senzační dynamické pohyby.

 Ovládání gesty
Ovládání gesty usnadňuje pořizování selfie nebo skupinové fotografie. Pořízení obrázku nebo spuštění videa nebylo nikdy tak pohodlné.

  Panoráma
Vyzkoušejte tři panoramatické režimy: pro vaši kreativní vizi jsou k dispozici 3x3, 240° nebo CloneMe. Zkuste a uvidíte.

  Vestavěná prodlužovací tyč
Dostaňte všechny do obrazu. Vestavěné rozšíření znamená, že nikdo nezůstane opomenut. Zahrňte do jakéhokoli záběru více přátel, domácích mazlíčků nebo nádherné scenérie. Pořizujte dynamická selfie z vyšších nebo nižších úhlů. Prodlužte tyč, abyste rozšířili kreativní možnosti.

   Rychlé přepnutí na portrét
Plynule přepínejte mezi režimem na šířku a na výšku jednoduchým dvojitým stisknutím přepínacího tlačítka.

S tímto gimbalem neriskujete

 

   Vlogy, které vyčnívají
Nebojte se špatného osvětlení nebo rušivého hluku. S DJI OM Fill Light Phone Clamp a DJI Mic jste připraveni na každou situaci a jste vybaveni, abyste povýšili svůj obsah na novou úroveň. 

Zvládnete to, od prvního pořízení až po odeslání

DJI Mimo
I začátečníci mohou tvořit jako profíci. V zobrazení fotoaparátu se na začátku mnoha funkcí zobrazí výukové programy s intuitivními pokyny a průvodci, abyste mohli rychle začít.

 

ShotGuides automaticky rozpozná váš scénář a doporučí sekvenci záběrů spolu s návodem, jak ji získat. Vyberte si z řady šablon, postupujte podle pokynů a během chvilky fotografujte jako profesionál.

Aplikace LightCut
Přeskočte z aplikace DJI Mimo do aplikace LightCut, která nabízí úpravy jedním klepnutím pomocí umělé inteligence a řadu exkluzivních video šablon. Od natáčení až po zpracování je to přívětivé řešení na jednom místě, které je skutečně přívětivé pro nové tvůrce.

Obsah balení

-
Osmo Mobile 6

× 1

-
DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

× 1

-
Grip Tripod

× 1

-
Power Cable

× 1

-
Storage Pouch

× 1
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Určení mobilní telefony
Hmotnost 0.34 kg
Nosnost 0.29 kg
Kloub otočný 360° ne
Bluetooth ano

Články odjinud