Seznamte se s novou didaktickou pomůckou určenou nejen pro žáky prvního stupně ZŠ. Hlasovátko jsme navrhli ve spolupráci se speciálními pedagogy. Didaktická pomůcka pro formativní hodnocení dětí. Žáci prostřednictvím Hlasovátka rychle zareagují na zadanou otázku a učitel okamžitě získává zpětnou vazbu. Navrženo ve spolupráci s českými pedagogy Vhodné nejen pro výuku na 1. stupni ZŠ Pomůcka je primárně určena pro žáky prvního stupně základních škol, ale je využitelná i pro předškolní vzdělávání... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Seznamte se s novou didaktickou pomůckou určenou nejen pro žáky prvního stupně ZŠ. Hlasovátko jsme navrhli ve spolupráci se speciálními pedagogy. Didaktická pomůcka pro formativní hodnocení dětí. Žáci prostřednictvím Hlasovátka rychle zareagují na zadanou otázku a učitel okamžitě získává zpětnou vazbu.

Navrženo ve spolupráci s českými pedagogy

Vhodné nejen pro výuku na 1. stupni ZŠ

Pomůcka je primárně určena pro žáky prvního stupně základních škol, ale je využitelná i pro předškolní vzdělávání nebo druhý stupeň ZŠ, družiny, aktivní práci rodičů s dětmi a podobně. Jde o novinku, která by měla aktivizovat děti/žáky a měla by být oživujícím prvkem v hodině.
Metodiku k hlasovátkům zpracovali: Ing. Jitka Zelená a Mgr. Miloš Novotný.

Vývoj Hlasovátka jsme nechtěli uspěchat. Bylo testováno různými pedagogy v různých třídách a v mnoha situacích. Těší nás, s jak kladnou odezvou se připravovaný produkt setkal. Jeho kouzlo tkví zejména v jednoduchosti použití. Hlasovátka také pomáhají s překonáním jazykové bariéry.

Složení didaktické pomůcky a její zaměření

Tato výuková pomůcka, která podporuje jemnou motoriku, kreativitu a myšlení, se skládá ze tří barevných oboustranných kotoučů s různými variantami odpovědí na jednoduché otázky. V základní sestavě je dále podkladové nosné kolečko, 2 krycí kolečka s výřezem a obloukovým výstupkem, usnadňujícím manipulaci při otáčení. Pro zkompletování hlasovátka jsou přibaleny spojovací komponenty: jeden umělohmotný šroub s matičkou a dvěma podložkami.

Výška: 20 cm

Délka: 15 cm

Hmotnost: 0,11 kg

Vyrobeno v České republice.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Efko

Články odjinud