Elac Debut B5.2

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pod modelovou řadou Debut Line se podepsal renomovaný konstruktér Andrew Jones. Celá serie vznikla v Kalifornii a skutečně stanovuje nové standardy provedení a kvality zvuku. Každý reproduktor může dělat mnohem víc než jen splnit požadavky. Každý reproduktor této řady přináší udivující rozsah a beze zbytku plní svou úlohu od sterea až po prostorový zvuk domácího kina. Zaposlouchejte se do regálovek které získali ocenění WHAT HI*FI. Elac Debut B5.2 je skvělou volbou pro vícekanálové systémy a kritické... Celý popis

Koupit za 6 738 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pod modelovou řadou Debut Line se podepsal renomovaný konstruktér Andrew Jones. Celá serie vznikla v Kalifornii a skutečně stanovuje nové standardy provedení a kvality zvuku. Každý reproduktor může dělat mnohem víc než jen splnit požadavky. Každý reproduktor této řady přináší udivující rozsah a beze zbytku plní svou úlohu od sterea až po prostorový zvuk domácího kina.

Zaposlouchejte se do regálovek které získali ocenění WHAT HI*FI.

Elac Debut B5.2 je skvělou volbou pro vícekanálové systémy a kritické posluchače hudby, kteří hledají vynikající regálový reproduktor se skutečným výkonem hodící se i pro surround zadní reproduktory. Pro větší místnost přidejte Debut center a subwoofer a máte plnohodnotný širokopásmový systém. Osazena je jedním výškovým měničem 25 mm s textilní kalotou a jedním reproduktorem 130 mm s membránou utkanou z aramidových vláken. Aramid je syntetický materiál používaný v leteckém průmyslu a v armádě. Pohledem dovnitř zjistíme, že se vlastně jedná o dvě nezávislé reprosoustavy v jedné ozvučnici. Kabinet je totiž neprodyšně rozdělen přepážkou. Celá masivní MDF konstrukce je navíc místy vyztužená tak aby bránila nechtěným vibracím. Samotný povrch skříně chrání pevná luxusní vinylová matná folie a odnímatelná mřížka kovová mřížka potažená látkou.

 

Ve světě stále se měnících značek, produktů a trendů, navazuje ELAC na své dědictví a odkaz, aby se zasadil přemýšlet nad současností. To je ELAC, založený na závazku co nejlepšího zvuku na světě.  Vše začalo dne 1. září 1926 v německém městě Kiel, kdy byl založen Electroacustic GmbH se záměrem na rozvoj sonar technologie a výzkum signálních a zvukových kanálů ve vzduchu a ve vodě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Elac
Počet reprobeden 2+0
Pasivní ano
Citlivost 86 dB
Výkon RMS 120 W
Výškové ano

Články odjinud