Čistička vzduchu Fellowes AeraMax™ DX55 Čistička vzduchu Fellowes AeraMax™ DX55 slouží k odstranění bakterií, prachu, roztočů, virů, spor plísní a pylů, pachů, cigaretového kouře, zvířecích alergenů i dalších alergenů z vnitřního ovzduší místnosti. Klíčové vlastnosti: - vhodná do menších prostor 18 až 28 m2 - čtyřrychlostní ventilátor - tichý provoz - snadná údržba - čtyřstupňový systém filtrace vzduchu - příkon 6W (nízký výkon), 62W (vysoký výkon) W - váha 6 kg Vzduchovým výkonem je určena... Celý popis
Koupit za 6 469 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX55
Doprava:
zdarma
6 236 Kč
Koupit za 6 236 Kč
100 %
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 55
Doprava:
zdarma
Skladem
6 469 Kč
Koupit za 6 469 Kč
96 %
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 55
Doprava:
zdarma
Skladem
11 471 Kč
Koupit za 11 471 Kč
97 %
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 55 + Doprava zdarma
Doprava:
zdarma
Skladem
11 471 Kč
Koupit za 11 471 Kč
0 %
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax DX 55
Doprava:
zdarma
Skladem
7 889 Kč
Koupit za 7 889 Kč
Popis
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax™ DX55
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax™ DX55 slouží k odstranění bakterií, prachu, roztočů, virů, spor plísní a pylů, pachů, cigaretového kouře, zvířecích alergenů i dalších alergenů z vnitřního ovzduší místnosti.
Klíčové vlastnosti:
- vhodná do menších prostor 18 až 28 m2
- čtyřrychlostní ventilátor
- tichý provoz
- snadná údržba
- čtyřstupňový systém filtrace vzduchu
- příkon 6W (nízký výkon), 62W (vysoký výkon) W
- váha 6 kg
Vzduchovým výkonem je určena do menších prostor, např. se hodí do dětského nebo obývacího pokoje, kanceláře. Je doporučena pro velikost místnosti 18 až 28 m2.
AeraMax™ DX5 má čtyřrychlostní ventilátor s velmi tichým provozem, vhodným pro 24 hod. použití. Od režimu "LOW" pro tichý, energeticky úsporný provoz, až po režim "TURBO" pro nejefektivnější filtraci.
Režim Aera+™ - určen pro vrchol sezóny alergií. Zvýší míru výměny vzduchu o 50 % ve srovnání s běžným režimem. Slouží k odstranění maximálního možného množství alergenů ze vzduchu.
Senzor AeraSmart™ - čistička vzduchu je vybavena senzorem kvality vzduchu, který automaticky kontroluje kvalitu vzduchu a podle aktuální kvality vzduchu upravuje rychlost ventilátoru pro optimální filtraci. Modré, oranžové a červené světlo indikuje míru znečištění vzduchu.
Čtyřstupňový systém filtrace vzduchu:
Uhlíkový filtr + True HEPA filtr + Antimikrobiální úprava AeraSafe™ + technologie PlasmaTRUE™
- uhlíkový filtr - odstraňuje pachy a zachycuje ze vzduchu velké prachové částice
- True HEPA filtr - zachycuje 99,97% veškerých částic do velikosti 0,3 mikronu, včetně ambrózie a jiných alergenů, virů, bakterií, roztočů, spor plísní, zvířecích alergenů a cigaretového kouře
- antimikrobiální úprava AeraSafe™ - impregnace True HEPA filtru proti růstu bakterií, plísní a hub
- Technologie PlasmaTRUE™ - v konečné fázi čištění vytváří technologie Fellowes® PlasmaTRUE™ ionizované pole, které pomáhá bezpečně odstranit zbylé znečišťující látky ze vzduchu.
Snadná údržba - pro optimální výkon se vyměňují hlavní HEPA filtr ( každých cca 12 měsíců běžného provozu) + uhlíkový filtr (každé cca 3 měsíce běžného provozu).
Způsob balení:
Zabaleno v balení o rozměru 350 mm x 600 mm x 20 mm.
Čistička vzduchu Fellowes AeraMax™ DX55 slouží k odstranění bakterií, prachu, roztočů, virů, spor plísní a pylů, pachů, cigaretového kouře, zvířecích alergenů i dalších alergenů z vnitřního ovzduší místnosti.
Klíčové vlastnosti:
- vhodná do menších prostor 18 až 28 m2
- čtyřrychlostní ventilátor
- tichý provoz
- snadná údržba
- čtyřstupňový systém filtrace vzduchu
- příkon 6W (nízký výkon), 62W (vysoký výkon) W
- váha 6 kg
Vzduchovým výkonem je určena do menších prostor, např. se hodí do dětského nebo obývacího pokoje, kanceláře. Je doporučena pro velikost místnosti 18 až 28 m2.
AeraMax™ DX5 má čtyřrychlostní ventilátor s velmi tichým provozem, vhodným pro 24 hod. použití. Od režimu "LOW" pro tichý, energeticky úsporný provoz, až po režim "TURBO" pro nejefektivnější filtraci.
Režim Aera+™ - určen pro vrchol sezóny alergií. Zvýší míru výměny vzduchu o 50 % ve srovnání s běžným režimem. Slouží k odstranění maximálního možného množství alergenů ze vzduchu.
Senzor AeraSmart™ - čistička vzduchu je vybavena senzorem kvality vzduchu, který automaticky kontroluje kvalitu vzduchu a podle aktuální kvality vzduchu upravuje rychlost ventilátoru pro optimální filtraci. Modré, oranžové a červené světlo indikuje míru znečištění vzduchu.
Čtyřstupňový systém filtrace vzduchu:
Uhlíkový filtr + True HEPA filtr + Antimikrobiální úprava AeraSafe™ + technologie PlasmaTRUE™
- uhlíkový filtr - odstraňuje pachy a zachycuje ze vzduchu velké prachové částice
- True HEPA filtr - zachycuje 99,97% veškerých částic do velikosti 0,3 mikronu, včetně ambrózie a jiných alergenů, virů, bakterií, roztočů, spor plísní, zvířecích alergenů a cigaretového kouře
- antimikrobiální úprava AeraSafe™ - impregnace True HEPA filtru proti růstu bakterií, plísní a hub
- Technologie PlasmaTRUE™ - v konečné fázi čištění vytváří technologie Fellowes® PlasmaTRUE™ ionizované pole, které pomáhá bezpečně odstranit zbylé znečišťující látky ze vzduchu.
Snadná údržba - pro optimální výkon se vyměňují hlavní HEPA filtr ( každých cca 12 měsíců běžného provozu) + uhlíkový filtr (každé cca 3 měsíce běžného provozu).
Způsob balení:
Zabaleno v balení o rozměru 350 mm x 600 mm x 20 mm.
Parametry
| Výrobce | Fellowes |
| Hlučnost | 70 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 18 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Čistý vzduch v kanceláři/pracovně | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 129.0 m3/h |
| Příkon | 62 W |
| Hmotnost | 4.7 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 33 x 53 x 17 cm |
| Vzduchový výkon | 221 m3/h |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Velikost místnosti | pro malou místnost (do 20 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Smart | ano |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| Turbo mód | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| S antibakteriální ochranou | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Vyšší spotřeba energie při nepřetržitém provozu | ano |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | vhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | nevhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |