Tančící housenka je pestrobarevná hračka, kterou si ihned oblíbí holky i kluci. Jedná se o dobře známou hru založenou na principu házení kruhů, tato verze je však vylepšená o pohybující se základnu, kterou představuje právě tančící housenka. Dva nebo tři hráči házejí kruhy a snaží se trefit tak, aby kruh padl kolem housenky. Jedná se o velmi zábavnou hru pro celou rodinu, při které si nejen děti rozšíří schopnosti odhadu, postřehu a zručnosti. Tip: Pro zpestření hry a nastavení úrovní můžete housenku... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tančící housenka je pestrobarevná hračka, kterou si ihned oblíbí holky i kluci. Jedná se o dobře známou hru založenou na principu házení kruhů, tato verze je však vylepšená o pohybující se základnu, kterou představuje právě tančící housenka. Dva nebo tři hráči házejí kruhy a snaží se trefit tak, aby kruh padl kolem housenky. Jedná se o velmi zábavnou hru pro celou rodinu, při které si nejen děti rozšíří schopnosti odhadu, postřehu a zručnosti.
Tip: Pro zpestření hry a nastavení úrovní můžete housenku sestavit z libovolného počtu tyček. Čím bude housenka vyšší, tím bude hra obtížnější a naopak.
Obsah balení:

4x tyčka – tělo housenky
3x spojovací článek
1x hlava housenky
1x spojovací článek housenky
1x základna ve tvaru jablka
9 kruhů (po třech ve třech velikostech)
Technická specifikace:

celková výška sestavené hračky cca 90 cm
průměr jablka – základny 24,5 cm
barva housenky zelená
barva jablka červenobílá
umístěte na rovný povrch
Počet hráčů: 2-3 Napájení: 2x baterie CR14 1,5 V (není součástí) Rozměr: výška 90 cm, základna 24,5 cm, kruhy 13,5-21cm
Ilustrační video:
Zobrazit více

Články odjinud