Barva Warpaint Speedpaint "vše v jednom" je skutečně řešením pro lakování jednou vrstvou. V sadě Speedpaint Mega Set najdete celou řadu naší velmi očekávané nové receptury Speedpaint. Stačí nanést jednu sytou vrstvu barvy Speedpaint přímo na natřenou miniaturu a je hotovo! Všechny barvy v řadě Speedpaint jsou vyrobeny z osvědčených a kvalitních těžkých pigmentů. To v kombinaci s inovativním roztokem pryskyřičného média, které dokonale přetéká přes vaše miniatury, vytváří bezkonkurenční malířské... Celý popis

Koupit za 850 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Barva Warpaint Speedpaint "vše v jednom" je skutečně řešením pro lakování jednou vrstvou. V sadě Speedpaint Mega Set najdete celou řadu naší velmi očekávané nové receptury Speedpaint. Stačí nanést jednu sytou vrstvu barvy Speedpaint přímo na natřenou miniaturu a je hotovo!

Všechny barvy v řadě Speedpaint jsou vyrobeny z osvědčených a kvalitních těžkých pigmentů. To v kombinaci s inovativním roztokem pryskyřičného média, které dokonale přetéká přes vaše miniatury, vytváří bezkonkurenční malířské řešení, které vám pomůže získat více času na hraní!

Důležité pokyny
Pouze pro domácí použití
Používat pod přímým dohledem dospělé osoby
Pro použití pod dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti mladší SR-12 let.

24x 18 ml Speedpaint, 1x špendlíková hlavice
Zobrazit více

Články odjinud