GoSAT GS6050HDv

89 %
Stars
(9 hodnocení)

Nejprodávanější značka GoSAT, která se pyšní nejlepší podporou na trhu, přichází s prvním přijímačem pracujícím v systému Viaccess Orca s certifikátem Skylink / M7 ready - GS6050HDv. O dekódování programů, kterých lze uložit až 6000, se postará integrovaná karta Skylink pracující v systému Viaccess, kterou stačí jen zaregistrovat (popř. přeregistrovat u stávajících Skylink zákazníků). Přijímač pracuje na čipsetu Broadcom 7362vv, který je speciálně připraven pro platformu M7 a byl vyvinut společně... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nejprodávanější značka GoSAT, která se pyšní nejlepší podporou na trhu, přichází s prvním přijímačem pracujícím v systému Viaccess Orca s certifikátem Skylink / M7 ready - GS6050HDv. O dekódování programů, kterých lze uložit až 6000, se postará integrovaná karta Skylink pracující v systému Viaccess, kterou stačí jen zaregistrovat (popř. přeregistrovat u stávajících Skylink zákazníků).
Přijímač pracuje na čipsetu Broadcom 7362vv, který je speciálně připraven pro platformu M7 a byl vyvinut společně s techniky M7 pro použití nejen v ČR, ale také v Rakousku. Jedno-tunerový přístroj podporuje kromě standardního připojení antény také Unicable a motor, který komunikuje přes protokoly Diseqc a Usals.Snadné naladění programů zajistí FastScan včetně vyhledávání Home TP na Astře 23,5° a nově i na 19,2°. Naladěné programy lze roztřídit do osmi favoritních skupin, kde lze upravit pořadí kanálů dle požadavku uživatele.
Přijímač podporuje HBBTV v1.5. a umožní tak sledovat další zajímavý obsah, jež některé TV stanice poskytují přes internet. K tomu se přijímač připojí pomocí LAN kabelu. Díky internetu lze používat také OTT funkce (Počasí, RSS – záleží na podpoře poskytovatele a může být změněno) , nebo přijímač ovládat přes mobilní telefon s OS Android. K dispozici jsou dvě aplikace - dálkové ovládání a programování časovače.
Snadnou komunikaci s TV zajistí funkce HDMI-CEC, která dokáže TV s podporou této funkce nejen zapnout, ale také přepnout na požadovaný vstup signálu, nebo dokonce vypnout.
USB konektor na zadním panelu přijímače slouží k připojení harddisku, který lze použít nejen k nahrávání TV programů, ale taktéž k přehrávání multimediálních souborů (video, hudba, foto). Jak už bývá u GoSAT přijímačů standardem, GS6050HDv umožňuje nahrávat až 2 HD programy. Současně lze sledovat třetí program, nebo záznam z HDD, popřípadě multimediální soubor. Z důvodu rychlosti NELZE k nahrávání použít USB FLASH disk.
Rozšířené možnosti rodičovského zámku Vám umožní široké nastavení dle vašich potřeb a ochrání tak vaše děti před nevhodným obsahem. Mnoho pokročilých funkcí usnadní používání - automatické vypnutí po nahrávání, automatická aktualizace, automatické nastavení letního času, vytvoření záložek nejen v PVR souborech ale také v multimediálních souborech, nastavení časovače přímo z infořádku atd.
Specifikace produktu:

HD přijímač s vestavěnou kartou Skylink v systému Viaccess(nová registrace či přeregistrace stávající karty je zpoplatněna dle ceníku Skylink)
Rozlišení (max. Full HD) 1080p, 1080i, 720p, 576p
Podpora HbbTV 1.5
Skylink Fastscan s vyhledáváním nového domovského TP
HDMI EDID, HDMI CEC
1x vstup LNB (typ F), DiSEq 1.2 a USALS
MPEG-2 MP @ ML, MP @ HL MPEG-4 / AVC MP @ L3, L4 HP @
Vstupní frekvence 950MHz ~ 2150MHz
6000 televizních a rozhlasových kanálů
SW upgrade přes USB, OTA a internet
Funkce automatického vypnutí a spánku
Funkce AD – zvukový popis pro neslyšící
Uživatelsky příjemné, snadné a vícejazyčné menu OSD
1x USB (2.0) rozhraní s PVR funkcí
Podpora multimediálních souborů (závislé na kodeku)
EPG (elektronický programový průvodce), Časovač
Teletext (VBI, paměť 400 stran)
Titulky (DVB / TXT), funkce rodičovského zámku, ZOOM, historie, hry
Funkce OTT (RSS zprávy, počasí)
HDMI & Analog Out (Jack 3.5), Ethernet, USB
Ovládání přes mobilní telefon s Androidem (časovač, dálkové ovládání)

Obsah balení:

přijímač GoSAT 6050
dálkové ovládání + baterie
napájecí adaptér
HDMI kabel
A/V kabel (jack-3x cinch) pro spojení se starší TV
návod CZ
Zobrazit více

Články odjinud