Huawei Band 4 Pro

91 %
Stars
(26 hodnocení)

Parametry produktu Huawei Band 4 Pro Výrobce Huawei Podporovaný OS Android S displejem ano Hmotnost 25 g Velikost Univerzální Krokoměr Krokoměr Zaznamenává počet kroků a ušlou vzdálenost pomocí čidla otřesů. ano Monitorování spánku Monitorování spánku V noci přístroj sleduje cyklus vašeho spánku, vyhodnocuje a pomáhá vám lépe spát a ráno vás šetrně probudí. ano Voděodolnost ano Bluetooth Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení s chytrým telefonem a k přenosu dat. ano Zobrazení... Celý popis

Koupit za 1 226 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Parametry produktu
Huawei Band 4 Pro

Výrobce
Huawei

Podporovaný OS
Android

S displejem
ano

Hmotnost
25 g

Velikost
Univerzální

Krokoměr

Krokoměr
Zaznamenává počet kroků a ušlou vzdálenost pomocí čidla otřesů.

ano

Monitorování spánku

Monitorování spánku
V noci přístroj sleduje cyklus vašeho spánku, vyhodnocuje a pomáhá vám lépe spát a ráno vás šetrně probudí.

ano

Voděodolnost
ano

Bluetooth

Bluetooth
Slouží k bezdrátovému propojení s chytrým telefonem a k přenosu dat.

ano

Zobrazení času
ano

Snímač tepu
ano

Popis produktu

Společnost Huawei vyvinula náramek Band 4 Pro, se kterým bude váš život ještě jednodušší. Sami si zvolíte, jak chcete, aby vypadala obrazovka i ciferník a stejně tak si můžete vybrat barvu řemínku. Vestavěná inteligentní technologie ohlídá, aby se váš srdeční tep držel ve správných hodnotách, zobrazí vám všechna upozornění a náramek můžete využít i jako dálkový spouštěč fotoaparátu. Navíc pracuje i v noci a ráno se tak můžete podívat na přesný rozbor vašeho spánku včetně rad, jak ho zlepšit. Pokud rádi sportujete, oceníte vestavěného trenéra - rozpozná všechny vaše oblíbené sportovní aktivity, připraví tréninkový plán i rozbor každého cvičení. Díky vestavěné GPS budete mít jistotu, že se neztratíte ani při několikahodinovém běhu neznámým terénem.

Podle vašeho vkusu
Náramek od společnosti Huawei přišel na trh hned ve třech barvách, ze kterých si snadno vybere i ten nejnáročnější zákazník. Ať už zvolíte červenou, černou nebo růžovou variantu, jedno mají všechny náramky Band 4 Pro společné - 0,95" displej, který hraje všemi barvami. Navíc si sami rozhodnete, jak bude vypadat.

Hlídá srdeční tep
Ty nejlepší technologie se sešly dohromady, aby co nejpřesněji monitorovaly váš srdeční tep. Technologie TruSeen s pomocí algoritmu Al sleduje hodnoty tepu během celého dne s maximální přesností. Náramek vás také upozorní, pokud budete mimo bezpečné hodnoty a zavibruje, abyste trochu zpomalili.

Spíte kvalitně?
Huawei Band 4 Pro na vás bude dávat pozor i v noci, aniž by vás rušilo jakékoli světlo kontrolek. Následně vám připraví přehledný graf, ve kterém znázorní přesné časy REM, lehkého i hlubokého spánku a také moment probuzení. Sám rozpozná šest nejčastějších poruch a navrhne vám, jak postupovat, aby se váš spánek zkvalitnil.

Neztratíte se
Vestavěná GPS s rychlým a přesným zaměřením vám umožní věnovat se vašemu oblíbenému sportu, aniž byste se museli držet jen známých tras. Kromě toho vás náramek upozorní na všechny notifikace, můžete s ním najít svůj telefon nebo dálkově ovládat fotoaparát a hudební přehrávač.

Osobní trenér
Náramek Huawei Band 4 Pro rozpozná všechny základní druhy sportovních činností a díky voděodolnosti s ním můžete dokonce i plavat nebo hrát vodní pólo. Umělá inteligence Firstbeat bude dávat pozor, jestli cvičíte efektivně, a vždy po tréninku vám připraví přehled s doporučením, co zlepšit.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud