Huawei Mate 50 Pro Nepodporuje Google Play, ale lze využít App Gallery, Petal Search! Gallery App - základní obchod pro stahování aplikací (obsahuje každý telefon) Petal Search - rozšírený obchod s více jak milionem aplikací, nahradí vám obchod Play 4700mAh baterie a bezdrátové nabíjení Díky baterii s kapacitou 4700 mAh, kabelovému nabíjení SuperCharge 66 W a bezdrátovému 50W nabíjení SuperCharge přehraješ oblíbené filmy i hry až do konce. Mimořádná clona fotoaparátu XMAGE S fotoaparátem... Celý popis
Koupit za 17 290 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Huawei Mate 50 Pro
Nepodporuje Google Play, ale lze využít App Gallery, Petal Search!
Gallery App - základní obchod pro stahování aplikací (obsahuje každý telefon)
Petal Search - rozšírený obchod s více jak milionem aplikací, nahradí vám obchod Play
4700mAh baterie a bezdrátové nabíjení
Díky baterii s kapacitou 4700 mAh, kabelovému nabíjení SuperCharge 66 W a bezdrátovému 50W nabíjení SuperCharge přehraješ oblíbené filmy i hry až do konce.
Mimořádná clona fotoaparátu XMAGE
S fotoaparátem XMAGE s mimořádnou clonou pořídíš zářivé snímky ve dne i v noci. Přizpůsob si míru rozmazání pozadí i hloubku ostrosti nebo využij automatické úpravy clony, která se přizpůsobí každému okamžiku.
50Mpx fotoaparát se snímačem RYYB
50Mpx fotoaparát s ultraširokou clonou zachytí o 24 % více světla. Díky mimořádně velké cloně F1,4 a snímači RYYB, který hladce spolupracuje s obrazovým procesorem XD Fusion Pro, je zachován dokonalý jas a kontrasty scenérie. Super noční režim tě zavede hluboko pod roušku tmy a zachytí detaily osvětlené noční krajiny.
Certifikace odolnosti IP68
Díky odolnosti proti prachu a stříkající vodě a odolnosti vodě až do 6 metrů u Orange verze telefonu, je HUAWEI Mate 50 Pro připraven na všechny životní výzvy. (Black a Silver pouze 2 m)
Pyramidový vzor Clous de Paris
Podtrhni svou eleganci sofistikovaným telefonem se symetrickým tvarem a delikátním pyramidovým vzorem Clous de Paris.
120Hz zaoblená obrazovka OLED
Unikátní spojení technických vlastností a estetiky. Díky zaoblené obrazovce s frekvencí 120 Hz a individuálně kalibrovanými barvami je radost pohledět na každý snímek. Dopřej svým očím zasloužený oddech s 1440Hz stmíváním PWM, které snižuje blikání displeje.
Odolné sklíčko KUNLUN GLASS
Sklo Kunlun chrání obrazovku před poškozením, což dokazuje vůbec první pětihvězdičková certifikace odolnosti skla při pádu (od švýcarské společnosti SGS). Při pádu chrání sklo až desetinásobně.
Nouzový režim baterie
Jsi stále na cestě, ale už ti dochází šťáva? Ničeho se neboj. Jakmile úroveň nabití klesne na 1 %, spustí se nouzový režim baterie, který ti poskytne dostatek energie na 12 minut volání nebo 3 hodiny v pohotovostním režimu.
Obsah balení:
1× telefon (vestavěná baterie).
1× nabíječka.
1× kabel USB typu C.
1× flexibilní průhledné pouzdro.
1× návod na použití.
1× nástroj na vysunutí SIM.
1× záruční list.
Nepodporuje Google Play, ale lze využít App Gallery, Petal Search!
Gallery App - základní obchod pro stahování aplikací (obsahuje každý telefon)
Petal Search - rozšírený obchod s více jak milionem aplikací, nahradí vám obchod Play
4700mAh baterie a bezdrátové nabíjení
Díky baterii s kapacitou 4700 mAh, kabelovému nabíjení SuperCharge 66 W a bezdrátovému 50W nabíjení SuperCharge přehraješ oblíbené filmy i hry až do konce.
Mimořádná clona fotoaparátu XMAGE
S fotoaparátem XMAGE s mimořádnou clonou pořídíš zářivé snímky ve dne i v noci. Přizpůsob si míru rozmazání pozadí i hloubku ostrosti nebo využij automatické úpravy clony, která se přizpůsobí každému okamžiku.
50Mpx fotoaparát se snímačem RYYB
50Mpx fotoaparát s ultraširokou clonou zachytí o 24 % více světla. Díky mimořádně velké cloně F1,4 a snímači RYYB, který hladce spolupracuje s obrazovým procesorem XD Fusion Pro, je zachován dokonalý jas a kontrasty scenérie. Super noční režim tě zavede hluboko pod roušku tmy a zachytí detaily osvětlené noční krajiny.
Certifikace odolnosti IP68
Díky odolnosti proti prachu a stříkající vodě a odolnosti vodě až do 6 metrů u Orange verze telefonu, je HUAWEI Mate 50 Pro připraven na všechny životní výzvy. (Black a Silver pouze 2 m)
Pyramidový vzor Clous de Paris
Podtrhni svou eleganci sofistikovaným telefonem se symetrickým tvarem a delikátním pyramidovým vzorem Clous de Paris.
120Hz zaoblená obrazovka OLED
Unikátní spojení technických vlastností a estetiky. Díky zaoblené obrazovce s frekvencí 120 Hz a individuálně kalibrovanými barvami je radost pohledět na každý snímek. Dopřej svým očím zasloužený oddech s 1440Hz stmíváním PWM, které snižuje blikání displeje.
Odolné sklíčko KUNLUN GLASS
Sklo Kunlun chrání obrazovku před poškozením, což dokazuje vůbec první pětihvězdičková certifikace odolnosti skla při pádu (od švýcarské společnosti SGS). Při pádu chrání sklo až desetinásobně.
Nouzový režim baterie
Jsi stále na cestě, ale už ti dochází šťáva? Ničeho se neboj. Jakmile úroveň nabití klesne na 1 %, spustí se nouzový režim baterie, který ti poskytne dostatek energie na 12 minut volání nebo 3 hodiny v pohotovostním režimu.
Obsah balení:
1× telefon (vestavěná baterie).
1× nabíječka.
1× kabel USB typu C.
1× flexibilní průhledné pouzdro.
1× návod na použití.
1× nástroj na vysunutí SIM.
1× záruční list.
Parametry
| Výška telefonu | 162.1 mm |
| Šířka telefonu | 75.5 mm |
| Hloubka telefonu | 8.5 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | Android 11 |
| Modelový rok | 2022 |
| Produktová řada | Huawei Mate 50 Pro |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | oranžové |
| Hmotnost | 205.0 g |
| Kapacita baterie | 4700 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| S rychlým bezdrátovým nabíjením | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 50 W nabíjením W |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ne |
| EDGE | ne |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM |
| 5G | ne |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S UWB v telefonu | ano |
| S infraportem | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| S možností paměťové karty | ano |
| Frekvence procesoru | 3.19 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Max. kapacita paměťové karty | 256 GB |
| Model procesoru (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Úroveň výkonu | s vysokým výkonem |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.74 " |
| Typ displeje | s AMOLED displejem |
| Poměr stran displeje | 19,2:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 428 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S GPS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.4 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S teleobjektivem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ano |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Odolné proti prachu | ano |
| Pro seniory | ne |
| S termokamerou | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 3D rozpoznáním obličeje (Face ID) |
| Čtečka otisků v displeji | s optickou čtečkou otisků |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| S gyroskopem | ne |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ne |