Technické specifikace: - paměť RAM: 12 GB - Interní paměť: 512 GB - Typ displeje: Dotykový, OLED - Obnovovací frekvence displeje: 120 Hz - Úhlopříčka displeje: 7,93" (rozložený displej); 6,45" - Rozlišení displeje: 2440 × 2240 (rozložený displej); 2440 × 1080 - Rozlišení fotoaparátu - zadní: 50.0 Mpix; 40.0 Mpix - ultraširokoúhlý; 48.0 Mpix - teleobjektiv - Rozlišení fotoaparátu - přední: 8.0 Mpix; 8.0 Mpix - širokoúhlý - Světelnost objektivu: f/1.4 až f/4.0 - zadní objektiv; f/2.2 - zadní... Celý popis
Koupit za 36 715 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
HUAWEI Mate X6 12GB/512GB Red
Doprava:
zdarma
Skladem
36 715 Kč
Koupit za 36 715 Kč
Popis
Technické specifikace:
- paměť RAM: 12 GB
- Interní paměť: 512 GB
- Typ displeje: Dotykový, OLED
- Obnovovací frekvence displeje: 120 Hz
- Úhlopříčka displeje: 7,93" (rozložený displej); 6,45"
- Rozlišení displeje: 2440 × 2240 (rozložený displej); 2440 × 1080
- Rozlišení fotoaparátu - zadní: 50.0 Mpix; 40.0 Mpix - ultraširokoúhlý; 48.0 Mpix - teleobjektiv
- Rozlišení fotoaparátu - přední: 8.0 Mpix; 8.0 Mpix - širokoúhlý
- Světelnost objektivu: f/1.4 až f/4.0 - zadní objektiv; f/2.2 - zadní ultraširokoúhlý objektiv; f/3.0 - zadní teleobjektiv; f/2.4 - přední objektiv; f/2.2 - přední objektiv
- Další vlastnosti fotoaparátu: Vestavěný svítilna; Optická stabilizace obrazu
- Slow Motion: FullHD 1080p (až 960 sn./s)
- Rozlišení nahrávání videa: UHD 4K
- Konektivita: 4G (LTE); Wi-Fi; NFC; Bluetooth 5.2
- Systém satelitní navigace: GPS; A-GPS; Beidou; Galileo; GLONASS; QZSS; NavIC
- Konektory: USB Typu-C - 1 ks; Slot pro karty nanoSIM - 2 ks
- Čtečka otisků prstů: V displeji
- Senzory: Akcelerometr; Gyroskop; Hallův senzor
- Bezdrátové nabíjení: Podporuje (s možností zpětného nabíjení)
- Rychlé nabíjení: SuperCharge
- Nabíjecí výkon: max. 66 W; min. 10 W; max. 50 W - bezdrátově
- Odolnost: Voděodolnost (IPX8)
- Dual SIM: Dual SIM - Podpora dvou karet nano-SIM
- Operační systém: EMUI 15 (Android) HMS
- Další informace: Skenování obličeje
- Typ baterie: Lithium-polymerová
- Kapacita baterie: 5110 mAh
- Barva: Červená
- Výška: 157 mm
- Šířka: 145 mm
- Tloušťka: 5 mm
- Hmotnost: 239 g
- Kód produktu: Huawei Mate X6 12/512GB červený 120Hz | Icelan-L29C-RD | [*(1311799)*]
Galerie
- paměť RAM: 12 GB
- Interní paměť: 512 GB
- Typ displeje: Dotykový, OLED
- Obnovovací frekvence displeje: 120 Hz
- Úhlopříčka displeje: 7,93" (rozložený displej); 6,45"
- Rozlišení displeje: 2440 × 2240 (rozložený displej); 2440 × 1080
- Rozlišení fotoaparátu - zadní: 50.0 Mpix; 40.0 Mpix - ultraširokoúhlý; 48.0 Mpix - teleobjektiv
- Rozlišení fotoaparátu - přední: 8.0 Mpix; 8.0 Mpix - širokoúhlý
- Světelnost objektivu: f/1.4 až f/4.0 - zadní objektiv; f/2.2 - zadní ultraširokoúhlý objektiv; f/3.0 - zadní teleobjektiv; f/2.4 - přední objektiv; f/2.2 - přední objektiv
- Další vlastnosti fotoaparátu: Vestavěný svítilna; Optická stabilizace obrazu
- Slow Motion: FullHD 1080p (až 960 sn./s)
- Rozlišení nahrávání videa: UHD 4K
- Konektivita: 4G (LTE); Wi-Fi; NFC; Bluetooth 5.2
- Systém satelitní navigace: GPS; A-GPS; Beidou; Galileo; GLONASS; QZSS; NavIC
- Konektory: USB Typu-C - 1 ks; Slot pro karty nanoSIM - 2 ks
- Čtečka otisků prstů: V displeji
- Senzory: Akcelerometr; Gyroskop; Hallův senzor
- Bezdrátové nabíjení: Podporuje (s možností zpětného nabíjení)
- Rychlé nabíjení: SuperCharge
- Nabíjecí výkon: max. 66 W; min. 10 W; max. 50 W - bezdrátově
- Odolnost: Voděodolnost (IPX8)
- Dual SIM: Dual SIM - Podpora dvou karet nano-SIM
- Operační systém: EMUI 15 (Android) HMS
- Další informace: Skenování obličeje
- Typ baterie: Lithium-polymerová
- Kapacita baterie: 5110 mAh
- Barva: Červená
- Výška: 157 mm
- Šířka: 145 mm
- Tloušťka: 5 mm
- Hmotnost: 239 g
- Kód produktu: Huawei Mate X6 12/512GB červený 120Hz | Icelan-L29C-RD | [*(1311799)*]
Galerie
Parametry
| Výška telefonu | 156.6 mm |
| Šířka telefonu | 73.78 mm |
| Hloubka telefonu | 9.85 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | ohebné |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | s Androidem |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | Huawei Mate X6 |
| Nadstavba systému | s EMUI |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | červené |
| Hmotnost | 239.0 g |
| Materiál těla | celoplastový |
| Kapacita baterie | 5110 mAh |
| Pohotovostní doba | 25 hodin |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| S rychlým bezdrátovým nabíjením | ano |
| S nabíječkou v balení | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 50 W nabíjením W |
| S reverzním bezdrátovým nabíjením | ano |
| S Bluetooth | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| Počet displejů | se 2 displeji |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 7.93 " |
| Typ displeje | s OLED displejem |
| Poměr stran displeje | 17:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 417 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S ohebým displejem (foldable) | ano |
| S GPS | ano |
| S podporou QZSS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 960 fps |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.4 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S teleobjektivem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S FM rádiem | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB kabel, nabíjecí adaptér, nástroj pro vyjmutí SIM |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| S barometrem | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Model procesoru (SoC) | HiSilicon Kirin 9020 |
| Úroveň výkonu | vlajkové úrovně |
| Bez Google služeb | ano |
| Pro náročné uživatele | ano |
| Skládací | ano |