HUAWEI Mate X7 NENÍ TO OKAMŽIK Ultraodolná konstrukce | Fotoaparát s věrným zobrazením barev Objevte HUAWEI Mate X7 – nový skládací smartphone prémiové třídy a vychutnejte si pohlcující zážitek na velké obrazovce. Hlavní vnitřní displej HUAWEI X-True™ s úhlopříčkou 8'' a vnější displej s úhlopříčkou 6,49'' jsou kombinací neuvěřitelné kvality obrazu a funkčnosti, která se vám hodí v každé situaci – když hrajete, sledujete fotografie a videa nebo jen pracujete. Mimořádně štíhlá a kompaktní konstrukce... Celý popis
Koupit za 53 039 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Smartphone Huawei Mate X7 16 GB / 512 GB 4G (LTE) černý Delphi-L21C
Doprava:
49 Kč
Skladem
53 039 Kč
Koupit za 53 039 Kč
93 %
HUAWEI Mate X7 16GB/512GB Black 51098QYT (51098QYT)
Doprava:
zdarma
Skladem
52 999 Kč
Koupit za 52 999 Kč
79 %
HUAWEI Chytrý telefon GSM HUAWEI Mate X7 černá, 8,00 ", 512 GB, RAM 16 GB, 50+50+40 MP 51098QYT
Doprava:
zdarma
50 698 Kč
Koupit za 50 698 Kč
98 %
Huawei Mate X7 černý, Dual SIM
Doprava:
zdarma
Skladem
50 248 Kč
Koupit za 50 248 Kč
Popis
HUAWEI Mate X7
NENÍ TO OKAMŽIK
Ultraodolná konstrukce | Fotoaparát s věrným zobrazením barev
Objevte HUAWEI Mate X7 – nový skládací smartphone prémiové třídy a vychutnejte si pohlcující zážitek na velké obrazovce. Hlavní vnitřní displej HUAWEI X-True™ s úhlopříčkou 8'' a vnější displej s úhlopříčkou 6,49'' jsou kombinací neuvěřitelné kvality obrazu a funkčnosti, která se vám hodí v každé situaci – když hrajete, sledujete fotografie a videa nebo jen pracujete. Mimořádně štíhlá a kompaktní konstrukce zajišťuje, že zařízení váží jen cca. 207 g a po složení jeho tloušťka činí 7,78 mm, takže se snadno vejdou pohodlně do kapsy. Zároveň je smartphone mimořádně odolný a odolný proti poškození díky propracované technologii pantů, použití materiálů letecké třídy a ultraodolnému sklu Kunlun Glass na vnějším displeji. Hlavní fotoaparát Ultra Lighting HDR 50 MP vám umožní vidět obrovské množství detailů, ultraširokoúhlý 40 MP vám pomůže zachytit vše v jednom záběru a teleobjektiv pro makro snímky 50 MP vám umožní nahlédnout do světa malého hmyzu a úžasných textur. Díky senzoru True-To-Color si zároveň zachováte intenzivní a věrně reprodukované barvy na každém záběru i filmu. Velkokapacitní baterie 5300 mAh s funkcí rychlého nabíjení vám umožní intenzivně využívat funkci HUAWEI Mate X7.
NENÍ TO OKAMŽIK
Ultraodolná konstrukce | Fotoaparát s věrným zobrazením barev
Objevte HUAWEI Mate X7 – nový skládací smartphone prémiové třídy a vychutnejte si pohlcující zážitek na velké obrazovce. Hlavní vnitřní displej HUAWEI X-True™ s úhlopříčkou 8'' a vnější displej s úhlopříčkou 6,49'' jsou kombinací neuvěřitelné kvality obrazu a funkčnosti, která se vám hodí v každé situaci – když hrajete, sledujete fotografie a videa nebo jen pracujete. Mimořádně štíhlá a kompaktní konstrukce zajišťuje, že zařízení váží jen cca. 207 g a po složení jeho tloušťka činí 7,78 mm, takže se snadno vejdou pohodlně do kapsy. Zároveň je smartphone mimořádně odolný a odolný proti poškození díky propracované technologii pantů, použití materiálů letecké třídy a ultraodolnému sklu Kunlun Glass na vnějším displeji. Hlavní fotoaparát Ultra Lighting HDR 50 MP vám umožní vidět obrovské množství detailů, ultraširokoúhlý 40 MP vám pomůže zachytit vše v jednom záběru a teleobjektiv pro makro snímky 50 MP vám umožní nahlédnout do světa malého hmyzu a úžasných textur. Díky senzoru True-To-Color si zároveň zachováte intenzivní a věrně reprodukované barvy na každém záběru i filmu. Velkokapacitní baterie 5300 mAh s funkcí rychlého nabíjení vám umožní intenzivně využívat funkci HUAWEI Mate X7.
Parametry
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | ohebné |
| Výrobce | Huawei |
| Produktová řada | Huawei Mate X7 |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Kapacita baterie | 5300 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| S rychlým bezdrátovým nabíjením | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 50 W nabíjením W |
| S Bluetooth | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Počet displejů | se 2 displeji |
| Rozlišení displeje | QHD (2K) |
| Velikost displeje | 8.0 " |
| Typ displeje | s OLED displejem |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S ohebým displejem (foldable) | ano |
| S GPS | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S přední kamerou | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S gyroskopem | ano |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Model procesoru (SoC) | HiSilicon Kirin 9030 Pro |
| Úroveň výkonu | vlajkové úrovně |
| Pro náročné uživatele | ano |
| Skládací | ano |