Skleněný povrch telefonu jako by proplouval mezi prsty a zaobloval se do ladné křivky. Ohromující modely Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black promění tento tanec světla a stínu v barevnou podívanou! HUAWEI nova Y70 s kapacitou 6 000 mAh stačí nabíjet dvakrát týdně. Z pouhých 5% lze dokonce vytěžit dalších 12 hodin - to už je pořádná výdrž! Potřebuješ nabíjet? 22,5 W HUAWEI SuperCharge zajistí 3 hodiny sledování videa za pouhých 10 minut nabíjení! Operační systém: EMUI 12.0 Uživatelská paměť... Celý popis
Koupit za 5 610 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Skleněný povrch telefonu jako by proplouval mezi prsty a zaobloval se do ladné křivky. Ohromující modely Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black promění tento tanec světla a stínu v barevnou podívanou!
HUAWEI nova Y70 s kapacitou 6 000 mAh stačí nabíjet dvakrát týdně. Z pouhých 5% lze dokonce vytěžit dalších 12 hodin - to už je pořádná výdrž! Potřebuješ nabíjet? 22,5 W HUAWEI SuperCharge zajistí 3 hodiny sledování videa za pouhých 10 minut nabíjení!
Operační systém: EMUI 12.0
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: Karta Micro SD, až 512 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: TFT LCD, 6,75" LCD
Displej - rozlišení [pix]: HD+ 1600 × 720
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
4G:
- TDD-LTE: B38
- FDD-LTE: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B13 / B28 / B66 / B26
3G:
- WCDMA: B1 / B2 / B4 / B5 / B8
2G:
- GSM: B2 / B3 / B5 / B8
Konektivita:
- WLAN: 802.11b/g/n, 2,4 GHz
- Bluetooth: Bluetooth 5.1
- USB: USB Type-C,USB 2.0
- Zdířka na sluchátka: 3,5 mm
GPS: GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo, QZSS
Senzory:
- Senzor okolního světla
- Kompas
- Gravitační senzor
- Snímač otisků prstů (umístěný na boku)
Fotoaparát:
Zadní:
- 48 MP fotoaparát s vysokým rozlišením, clona f/1.8
- 5 MP fotoaparát s ultraširokým úhlem záběru 120°, clona f/2.2
- 2 MP hloubkový fotoaparát, clona f/2.4
Přední:
- 8 MP selfie fotoaparát, clona f/2.0
Baterie:
Kapacita [mAh]: 6 000 mAh
Nabíjení: HUAWEI SuperCharge (max. 22,5 W)
Rozměry [mm]: 168,3 x 77,7 x 8,98 mm
Hmotnost [g]: 199 g
Obsah balení:
- Telefon (vestavěná baterie)
- Stručný návod k použití
- Nabíječka
- Kabel USB
- Nástroj pro vysunutí
- Ochranná fólie TP
- Záruční list
Záruka: 24 měs.
Kód produktu: 95HW413
Part no.: 51097CNR
EAN: 6941487267835
HUAWEI nova Y70 s kapacitou 6 000 mAh stačí nabíjet dvakrát týdně. Z pouhých 5% lze dokonce vytěžit dalších 12 hodin - to už je pořádná výdrž! Potřebuješ nabíjet? 22,5 W HUAWEI SuperCharge zajistí 3 hodiny sledování videa za pouhých 10 minut nabíjení!
Operační systém: EMUI 12.0
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 4
Paměťové karty: Karta Micro SD, až 512 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: TFT LCD, 6,75" LCD
Displej - rozlišení [pix]: HD+ 1600 × 720
Dotykový displej: ano
Klávesnice: ne
Podporované sítě:
4G:
- TDD-LTE: B38
- FDD-LTE: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B13 / B28 / B66 / B26
3G:
- WCDMA: B1 / B2 / B4 / B5 / B8
2G:
- GSM: B2 / B3 / B5 / B8
Konektivita:
- WLAN: 802.11b/g/n, 2,4 GHz
- Bluetooth: Bluetooth 5.1
- USB: USB Type-C,USB 2.0
- Zdířka na sluchátka: 3,5 mm
GPS: GPS, AGPS, Glonass, BeiDou, Galileo, QZSS
Senzory:
- Senzor okolního světla
- Kompas
- Gravitační senzor
- Snímač otisků prstů (umístěný na boku)
Fotoaparát:
Zadní:
- 48 MP fotoaparát s vysokým rozlišením, clona f/1.8
- 5 MP fotoaparát s ultraširokým úhlem záběru 120°, clona f/2.2
- 2 MP hloubkový fotoaparát, clona f/2.4
Přední:
- 8 MP selfie fotoaparát, clona f/2.0
Baterie:
Kapacita [mAh]: 6 000 mAh
Nabíjení: HUAWEI SuperCharge (max. 22,5 W)
Rozměry [mm]: 168,3 x 77,7 x 8,98 mm
Hmotnost [g]: 199 g
Obsah balení:
- Telefon (vestavěná baterie)
- Stručný návod k použití
- Nabíječka
- Kabel USB
- Nástroj pro vysunutí
- Ochranná fólie TP
- Záruční list
Záruka: 24 měs.
Kód produktu: 95HW413
Part no.: 51097CNR
EAN: 6941487267835
Parametry
| Hmotnost telefonu | 199 g |
| S možností paměťové karty | ano |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Produktová řada | Huawei Nova Y70 |
| Barva | modré |
| Výška telefonu | 168.3 mm |
| Šířka telefonu | 77.7 mm |
| Hloubka telefonu | 8.98 mm |
| Uživatelská paměť | 128 GB |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 4 GB |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| S Bluetooth | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S NFC | ne |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 48 Mpx |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 3 objektivy |
| Velikost displeje | 6.75 " |
| Typ displeje | TFT |
| Jack 3,5 | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |