Fashion Next. Ultra Chroma s 1palcovým senzorem. HUAWEI Pura 80 Pro přináší design s glazurovanou texturou, 1palcový Ultra Lighting fotoaparát, Ultra Lighting teleobjektiv, sklo Kunlun Glass druhé generace a chytrý a výkonný uživatelský zážitek. Design inspirovaný glazurou Elegantní odstíny inspirované jednobarevnou glazurou jsou zvýrazněny texturou s glazurovaným efektem. Symbol Forward vyzařující vzor slunečních paprsků vytváří zářivý a výrazný vzhled, který působí luxusně a moderně. Detaily ve... Celý popis
Koupit za 19 698 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Fashion Next. Ultra Chroma s 1palcovým senzorem. HUAWEI Pura 80 Pro přináší design s glazurovanou texturou, 1palcový Ultra Lighting fotoaparát, Ultra Lighting teleobjektiv, sklo Kunlun Glass druhé generace a chytrý a výkonný uživatelský zážitek. Design inspirovaný glazurou Elegantní odstíny inspirované jednobarevnou glazurou jsou zvýrazněny texturou s glazurovaným efektem. Symbol Forward vyzařující vzor slunečních paprsků vytváří zářivý a výrazný vzhled, který působí luxusně a moderně. Detaily ve dne, jemnosti v noci 1palcový Ultra Lighting fotoaparát umožňuje pořizovat ostré snímky od úsvitu do soumraku. Fotoaparát Ultra Chroma XMAGE vylepšuje každý objektiv tak, aby podával barvy s vysokou přesností a zachytil skrytou krásu scény i v náročných světelných podmínkách. Silný výkon při slabém světle Velký 1palcový senzor výrazně zlepšuje schopnost zachytit světlo a umožňuje pořizovat detailní snímky i za šera. Díky senzoru Ultra Chroma jsou noční fotografie ostré a plné detailů s věrnými barvami. Noční video a dynamický rozsah Noční videa HDR ve spojení s funkcí AI Cinematic Engine oživují každou scénu od nejhlubších stínů až po nejjasnější světla a zajišťují působivý obraz i v náročných světelných situacích. Ultra Lighting teleobjektiv a makro Ultra Lighting teleobjektiv s velkou světelností F2.1 zachytí až o 40 procent více světla a umožní snímat působivé noční scenérie od popředí až po vzdálené světelné zdroje. Makro teleobjektiv podporuje ohniskovou vzdálenost 5 cm a umožňuje ponořit se do jemných detailů, které běžně zůstávají skryté. Živé momenty a pohyb Telefon umožňuje zachytit dynamické a živé okamžiky, jako jsou ohňostroje nebo výrazy tváří blízkých, aby vaše vzpomínky působily přirozeně a plné života. Chytré funkce a ovládání Zamykací obrazovku lze přizpůsobit interaktivními motivy, jako jsou Emoji Crush nebo nálepky se symboly. Dvojitým klepnutím na tlačítko chytrého ovládání lze otevřít přednastavenou funkci nebo aplikaci a podržením tlačítka zpřístupnit další chytré funkce. AI funkce pro komunikaci Zprávy AI dokážou skrýt oznámení, pokud telefon rozpozná, že se na obrazovku dívá někdo jiný, a aktuální informace jsou dostupné i na nositelném zařízení. Potlačení šumu při hovorech pomocí AI zvýrazňuje váš hlas a omezuje okolní rušivé zvuky. Displej a odolnost Displej HUAWEI X-True nabízí maximální jas až 3000 nitů a adaptivní obnovovací frekvenci 1 až 120 Hz pro plynulé zobrazení. Sklo Kunlun Glass druhé generace zajišťuje výrazně vyšší odolnost při každodenním používání. Baterie a nabíjení Baterie s kapacitou 5170 mAh umožňuje dlouhou výdrž bez nutnosti častého nabíjení. Telefon podporuje 100W kabelové a 80W bezdrátové nabíjení HUAWEI SuperCharge, takže se můžete rychle vrátit zpět do akce. Zvukový zážitek Dvojice velkoplošných reproduktorů s výrazně většími zvukovými dutinami vytváří pohlcující zvukové prostředí a poskytuje bohatý a silný poslechový zážitek. Obsah balení: Telefon Huawei Pura 80 Pro Kabel USB typu C Nástroj pro vysunutí Dokumentace
Parametry
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Huawei |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 15 |
| Produktová řada | Huawei Pura 80 Pro |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | bílé |
| Hmotnost | 219.0 g |
| Kapacita baterie | 5170 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| S Bluetooth | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.2 |
| Typ SIM karty | eSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| S infraportem | ano |
| S možností paměťové karty | ne |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Model procesoru (SoC) | HiSilicon Kirin 9020 |
| Úroveň výkonu | s vysokým výkonem |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.8 " |
| Typ displeje | s OLED displejem |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S podporou QZSS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50.0 Mpx |
| S přední kamerou | ano |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| S teleobjektivem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Outdoorové | ano |
| Odolné proti prachu | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB kabel, nástroj pro vyjmutí SIM |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| S barometrem | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Pro náročné uživatele | ano |