HyperX Cloud II

93 %
Stars
(189 hodnocení)

Typ headsetu: kabelový Typ použití: herní Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu Barva: bílá; růžová Platforma: PlayStation 4; PlayStation 5; počítač; Xbox One; Xbox Series Prostorový zvuk: NE Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural) Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu Citlivost sluchátek (dB): 98 Impedance (ohm): 60 Kmitočtový rozsah od (Hz): 15 Kmitočtový rozsah do (Hz): 25000 Citlivost mikrofonu (dB (-)): 39 Konstrukce mikrofonu: nastavitelný; odnímatelný Typ připojení:... Celý popis

Koupit za 1 979 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ headsetu: kabelový

Typ použití: herní

Ovládání hlasitosti : na sluchátkovém kabelu

Barva: bílá; růžová

Platforma: PlayStation 4; PlayStation 5; počítač; Xbox One; Xbox Series

Prostorový zvuk: NE

Typ sluchátek: okolo ucha (circumaural)

Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu

Citlivost sluchátek (dB): 98

Impedance (ohm): 60

Kmitočtový rozsah od (Hz): 15

Kmitočtový rozsah do (Hz): 25000

Citlivost mikrofonu (dB (-)): 39

Konstrukce mikrofonu: nastavitelný; odnímatelný

Typ připojení: Jack 3.5 mm; USB

Délka přívodního kabelu (m): 3

Provedení výrobku: bílá barva, růžová barva

Čistý zvuk nebyl nikdy tak pohodlný

Náhlavní souprava HyperX™ Cloud II je vybavena přepracovaným ovládáním zvuku s vestavěnou zvukovou kartou, které je připojeno přes USB a zesiluje zvukovou stopu i hlas a umožňuje dosáhnout při hrách optimálního dojmu a dokonalého zvuku. Uslyšíš i to, co ti dosud unikalo. Vstup do světa detailů, které ostatní hráči nikdy nepoznají – zašustění ozývající se zpod bot campera, rychlé kroky ve vzdáleném průchodu. Oddělené ovládání hlasitosti zvuku a mikrofonu umožňuje seřizovat nejen hlasitost zvuku, ale i mikrofonu, přepínat prostorový zvuk 7.1 nebo zapínat/vypínat mikrofon.

Tato náhlavní souprava nové generace vytváří virtuální prostorový zvuk 7.1 se vzdáleností a hloubkou, takže tvé zážitky z her, filmů i hudby budou ještě dokonalejší. Urči, kde přesně najdeš své protihráče, a udeř dřív, než zjistí, že se blížíš. Vše řídí hardware typu plug and play, nejsou třeba žádné ovladače.

Souprava HyperX Cloud II je vybavena digitálně vylepšeným mikrofonem eliminujícím šum, funkce automatického nastavení zesílení a potlačení ozvěny se aktivuje zvukovou kartou USB. Výsledkem je čistší kvalita zvuku a redukce hluku z pozadí. Hlasitost se automaticky zvyšuje se zvyšující se hlasitostí herních zvuků, což pomáhá optimalizovat komunikaci v rámci týmu a chatování během hry při intenzivních bitvách. Souprava HyperX Cloud II má certifikaci pro TeamSpeak a je optimalizována pro Skype a další přední chatovací programy.

Souprava HyperX Cloud II nabízí zvuk v kvalitě Hi-Fi, 53mm měniče umožňují vynikající a bohatý kvalitní a krystalicky čistý zvuk ve spodních, středních i vysokých polohách, stejně jako basy vylepšené zvukovou kartou.

Souprava HyperX Cloud II je optimalizována pro profesionální hraní. K systémům PC a Mac se připojuje pomocí USB, k systémům PS4 a Xbox One se připojuje pomocí 3,5mm jacků kompatibilních s režimem stereo. Uzavřené náušníky napomáhají eliminaci hluku při hraní na turnajích a v jiném hlučném prostředí. Hráči se tak mohou v klidu soustředit na likvidaci nepřátel.

Prostorový zvuk 7.1 se aktivuje pomocí USB boxu pro ovládání zvuku.

S Xbox One je nutné použít stereo adaptér k ovladači.

HyperX Cloud II v kostce:

• Špičkové USB připojení

• Virtuální prostorový zvuk 7.1

• Digitálně vylepšený mikrofon

Pokročilé ovládání zvuku

Pomocí tlačítka můžeš snadno zapínat a vypínat prostorový zvuk 7.1. Vyšší pohodlí zajistí nezávislý ovladač hlasitosti zvuku a mikrofonu. Interní zvuková karta DSP zesiluje zvuk i hlas pro optimální zážitek ze hry na úrovni HiFi.

Virtuální prostorový zvuk 7.1

Vytváří virtuální prostorový zvukový dojem vzdálenosti a hloubky, který posiluje zážitky při hraní, sledování filmů či poslouchání hudby. Systém funguje v režimu plug and play, což znamená, že nejsou třeba žádné ovladače.

Vynikající kvalita zvuku

Sluchátka HyperX Cloud II nabízejí zvuk v kvalitě Hi-Fi díky 53mm měničům a zaručují vynikající kvalitu zvuku při hraní nebo v profesionálním zvukovém prostředí. Krystalicky čistý zvuk ve spodních, středních i vysokých polohách a zvýrazněné basy tě doslova vtáhnou do hry.

Digitálně vylepšený mikrofon

Při použití s USB ovládacím boxem se aktivují funkce eliminace šumu, AGC a potlačení ozvěny. Čistší kvalita hlasu a redukce šumu z pozadí zlepšuje celkový zvukový zážitek. Odpojitelný mikrofon se snadno zapojí, chceš-li jej používat při hře, a odpojí, když chceš poslouchat hudbu.

Certifikace pro TeamSpeak

TeamSpeak certifikuje kvalitu hlasu, který musí být čistý a jasný, s vynikajícím zvukem. Při testech nebyly zaznamenány žádné slyšitelné ozvěny, šumy z pozadí ani zkreslení hlasu. Další kompatibilní chatovací klientské aplikace zahrnují Skype, Mumble či Ventrilo.

Zvýšené pohodlí

Sluchátka HyperX Cloud jsou dodávána se 100% vycpávkami náušníků z paměťové pěny a vyměnitelnými náušníky s různými možnostmi textur pro nejrůznější zvukové profily.

Optimalizováno k profesionálnímu hraní

HyperX Cloud II jsou oficiální sluchátka soutěže Intel Extreme Masters. Umožňují hrát v pohodlí a s nejlepším možným zvukovým zážitkem na systémech PC, Mac i na konzolích. Uzavřené náušníky umožňují pasivně odfiltrovat šumy, což ti dává možnost soutěžit na maximální úrovni.

Vlastnosti

Headset:

• Měnič: dynamický, 53mm s neodymovými magnety

• Provedení sluchátek: circumaural

• Typ sluchátek: uzavřená

• Frekvenční rozsah: 15 Hz – 25.000 Hz

• Jmenovitá impedance: 60 Ohm na systém

• Jmenovitý akustický výkon: 98±3dB

• Zkreslení harmonického signálu: < 2%

• Výstupní výkon: 150mW

• Útlum okolního hluku: přibližně 20 dBa

• Tlak sluchátkového oblouku: 5N

• Hmotnost: 320 g s mikrofonem a kabelem

• Délka kabelu: 1 m + 2 m prodloužení

• Konektor: 3,5 mm Jack (4 pólový)

Mikrofon:

• Měnič: kondenzátor (zadní elektret)

• Provozní princip: tlakový gradient

• Polární vzor: kadioida

• Napájení: AB napájení

• Napájecí napětí: 2 V

• Jmenovitá spotřeba: max 0,5 mA

• Jmenovitá impedance:
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu kabelová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ne
Účel herní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s MP3 ne
Sluchátka s Bluetooth ne
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ne
Kmitočet max 25000 Hz
Kmitočet min 15 Hz
Výrobce Kingston
Citlivost 98 dB/mW
Konstrukce přes hlavu (náhlavní)
Konektor 3,5 mm Jack
Typ sluchátek uzavřená
Délka přívodního kabelu 300 cm
Hmotnost 320 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 53 mm
Vodotěsná sluchátka ne
Skládací sluchátka ne
Sluchátka s vibracemi ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud