Chcete pár sluchátek Apple EarPods?⭐Vyberte si nejlepší originální sluchátka Apple Type-C, která nabízejí prémiovou kvalitu zvuku a neporovnatelný komfort. - Zasloužíte si to nejlepší! - Pokud posloucháte hudbu každý den, originální sluchátka Apple jsou perfektní volbou. Tato sluchátka Apple Type-C jsou skvělá pro ty, kteří ocení špičkovou kvalitu zvuku. Vyzkoušejte si i vy sluchátka s kabelem pro iPhone a přesvědčte se sami! - Přítel do kapsy - Kabelová sluchátka Apple jsou ideální kdekoli... Celý popis
Koupit za 650 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
APPLE EarPods s USB-C konektorem sluchátka K9XC2KYHTC
Doprava:
69 Kč
Skladem
650 Kč
Koupit za 650 Kč
94 %
Sluchátka Apple EarPods s konektorem USB-C (MYQY3ZM/A)
Doprava:
74 Kč
Skladem
613 Kč
Koupit za 613 Kč
93 %
Apple EarPods (USB-C) MYQY3ZM/A
Doprava:
45 Kč
Skladem
499 Kč
Koupit za 499 Kč
95 %
Apple EarPods with USB-C Connector MYQY3ZM/A
Doprava:
69 Kč
Skladem
490 Kč
Koupit za 490 Kč
93 %
Apple EarPods USB-C MYQY3ZM/A
Doprava:
59 Kč
Skladem
490 Kč
Koupit za 490 Kč
Popis
Chcete pár sluchátek Apple EarPods?⭐Vyberte si nejlepší originální sluchátka Apple Type-C, která nabízejí prémiovou kvalitu zvuku a neporovnatelný komfort.
-
Zasloužíte si to nejlepší!
-
Pokud posloucháte hudbu každý den, originální sluchátka Apple jsou perfektní volbou. Tato sluchátka Apple Type-C jsou skvělá pro ty, kteří ocení špičkovou kvalitu zvuku. Vyzkoušejte si i vy sluchátka s kabelem pro iPhone a přesvědčte se sami!
-
Přítel do kapsy
-
Kabelová sluchátka Apple jsou ideální kdekoli a kdykoli. Díky kompaktnímu designu si můžete užívat tato sluchátka Type-C na jakémkoli místě na světě. Měli byste mít i sluchátka s mikrofonem od Apple! Jsou opravdu úžasná!
-
Specifikace:
-
Materiály: polykarbonát, ABS,
-
Konektor: Type-C,
-
Frekvence: 20 - 20.000Hz.
Pozor! Po rozbalení se tento produkt z důvodu ochrany zdraví nebo osobní hygieny nepřijímá zpět, jelikož jde o produkt přicházející do přímého kontaktu s pokožkou a vlasy.
-
Zasloužíte si to nejlepší!
-
Pokud posloucháte hudbu každý den, originální sluchátka Apple jsou perfektní volbou. Tato sluchátka Apple Type-C jsou skvělá pro ty, kteří ocení špičkovou kvalitu zvuku. Vyzkoušejte si i vy sluchátka s kabelem pro iPhone a přesvědčte se sami!
-
Přítel do kapsy
-
Kabelová sluchátka Apple jsou ideální kdekoli a kdykoli. Díky kompaktnímu designu si můžete užívat tato sluchátka Type-C na jakémkoli místě na světě. Měli byste mít i sluchátka s mikrofonem od Apple! Jsou opravdu úžasná!
-
Specifikace:
-
Materiály: polykarbonát, ABS,
-
Konektor: Type-C,
-
Frekvence: 20 - 20.000Hz.
Pozor! Po rozbalení se tento produkt z důvodu ochrany zdraví nebo osobní hygieny nepřijímá zpět, jelikož jde o produkt přicházející do přímého kontaktu s pokožkou a vlasy.
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 62 g |
| Typ kabelového připojení | s USB-C |
| Frekvence do | 20 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Délka přívodního kabelu | 120 cm |
| Konstrukce sluchátek | otevřená |
| Provedení sluchátek | pecky |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Výrobce | Apple |
| Účel | kancelářská |
| Modelová řada | Apple EarPods |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s mikrofonem na kabelu |
| Pro iPhone | ano |
| K televizi | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Motiv | moderní |
| Barva produktu | bílá |
| Vodotěsná | ano |
| Voděodolná | ano |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| Sportovní | ne |
| Hi-Fi | ne |
| Na poslech hudby | ano |
| True Wireless | ne |